Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dawno, dawno temu w programie wyborczym PO była likwidacja immunitetów. PO wygrała, rządziła 8 lat i immunitety zostały. A teraz, przy jakiejkolwiek próbie zmiany prawa, europosłowie z PO domagają się ukarania Polski. Taka jest PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 7 lat rządzi piss. Nie zrobił z tym nic, wręcz przeciwnie. Sami chowają się pod immunitetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 7 lat rządzi piss. Nie zrobił z tym nic, wręcz przeciwnie. Sami chowają się pod immunitetami.
 Dobrze mnie wychowano i nie powiem co myślę o takim duurnymm wpisie: 7 to nie 8. Ile rezolucji przeciwko Polsce złożyli europosłowie z fatalnej opozycji? I to niby w obronie praworządności, a tak naprawdę to wręcz przeciwnie. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 7 lat rządzi piss. Nie zrobił z tym nic, wręcz przeciwnie. Sami chowają się pod immunitetami.
Dobrze mnie wychowano i nie powiem co myślę o takim duurnymm wpisie: 7 to nie 8. Ile rezolucji przeciwko Polsce złożyli europosłowie z fatalnej opozycji? I to niby w obronie praworządności, a tak naprawdę to wręcz przeciwnie. Dziękuję za uwagę.
 Durne gadanie - jeśli są skargi na łamanie praworządności w Polsce przez władze - to nie są skargi na "Polskę", lecz na władze. A tu "katolik" usiłuje wykręcać, żeby tylko obronić spółkę PiS-KRK. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...