Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIE NAPISANO CZY ZOSTAŁ ARESZTOWANY A TO WAŻNE I NA ILE MOŻE PÓJŚĆ DO PUSZKI PIERDZIEĆ W PASIAKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzę auto,ale także jezdzę rowerem.Wiem jak to wygląda z obu stron.Prośba do rowerzystów,zawsze zakładaj kamizelkę jeśli nie masz oświetlenia.Dotyczy to pory wieczorowej i nocnej,bo jesteś niewidoczny dla kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne i smutne . Wyrazy współczucia dla rodzin. Wielokrotnie na przestrzenia lat korciło mnie pojechać Nałęczowską z Lublina i to w dzień a nie wieczorem . Zawsze kombinowałem jak to ominąć a obecnie korzystam z chodnika pomimo pełnego oświetlenia rowerka. Wolę mandat jak utracić kręgosłup albo życie. Całe szczęście, że nigdy policja mnie zatrzymała ale trzeba to robić z poszanowaniem pieszych. Tu w miejscu tragedii opcji nie było, wielka szkoda. Kondolencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne i smutne . Wyrazy współczucia dla rodzin. Wielokrotnie na przestrzenia lat korciło mnie pojechać  Nałęczowską z Lublina i to w dzień a nie wieczorem . Zawsze kombinowałem jak to ominąć a obecnie korzystam z chodnika pomimo pełnego oświetlenia rowerka. Wolę mandat jak utracić kręgosłup albo życie. Całe szczęście, że nigdy policja mnie zatrzymała ale trzeba to robić z poszanowaniem pieszych. Tu w miejscu tragedii opcji nie było, wielka szkoda. Kondolencje.
Jeżeli jazda ulicą jest dla rowerzysty potencjalnie zbyt niebezpieczna, ma on prawo jechać chodnikiem, więc na Nałęczowskiej za Twoje zachowanie policja nie miałaby prawa nic Ci zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne i smutne . Wyrazy współczucia dla rodzin. Wielokrotnie na przestrzenia lat korciło mnie pojechać  Nałęczowską z Lublina i to w dzień a nie wieczorem . Zawsze kombinowałem jak to ominąć a obecnie korzystam z chodnika pomimo pełnego oświetlenia rowerka. Wolę mandat jak utracić kręgosłup albo życie. Całe szczęście, że nigdy policja mnie zatrzymała ale trzeba to robić z poszanowaniem pieszych. Tu w miejscu tragedii opcji nie było, wielka szkoda. Kondolencje.
A wydarzenie z wtorku faktycznie jest tragiczne i przerażające. Może by do takich wypadków nie dochodziło, gdyby nie pozwolono rowerzystom jeździć równolegle obok siebie. Ja na drodze, przy której stoi mój dom, widuję nawet po 3-4 jadących równolegle i zajmujących praktycznie całą szerokość drogi (lokalna ulica) i jescze się zdarza, że traktują mnie, jak intruza i - w najlepszym wypadku - roboą łaskę, że ustąpią przejazdu, a w najgorszym wręcz wygrażają, że jadę! O brakach w oświetleniu ich rowerów nawet nie będę wspominał. Dla równowagi dodam, że większość rowerzystów porusza się z jaskrawymi elementami ubioru, wielu ma oświetlenie i w dodatku jeździ rozważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...