Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Blaszane garaże stoją legalnie? Nadzór budowlany na tropie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2017 r. o 17:47 Powrót do artykułu
Wkurza mnie forma stosowana przez "dziennikarzy" tudzież innych "redaktorów" w DW czy KL. Pisanie zdania twierdzącego ze znakiem zapytania na końcu! Co to ma być? Jakiś "nowa polska język"? Jeśli to ma być tzw. "chwyt matentindody" to ja dziękuję bardzo! To jest dziennik czy magazyn ilustrowany dla średnio inteligentnych? Czy w tych redakcjach niema już nikogo kto by robił korekty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że to także problem dla miasta i burmistrza - ponad 300 garaży na osiedlu Piaski a gdzie miejsca parkingowe dla tych samochodów już o godzinie 17 - 18 trudno jest teraz zaparkować a co będzie gdy te samochody pojawią się na osiedlu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe osiedle wyglądać zaczyna jak slamsy, że też mieszkańcom to nie przeszkadza i władzom spółdzielni, ciekawe czy wynajmujący płacą podatki bo wygląda na to że mają niezłe źródło dochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze dziennikarze wzięli się za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to jasne nikt się za sprawę nie chce wziąć, bo to nie wygodne, urzędnicy i cała śmietanka z kasą mają garaże. co tam wygląd osiedla ważne że garaż jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też raz widziałem co w tych blaszakach ludziska trzymają, rany boskie to składnica wszelakich materiałów i rupieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że artykuł nie wyjaśnił czy te garaże stoją na legalu, czy nie ? Mieszkam na Piaskach od dwóch lat i nadziwić się nie mogę, że taka zabudowa w dzisiejszych czasach nikomu nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóz to za dzisiejsze czasy? Bezrobocie, bieda to i mamy slamsy. Jeszcze trochę, to pewnie będziesz kazał ludziom chałupy rozbierac, które tobie sie nie podobają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozebrać te pseudo-garaże i posadzić drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha. Przeciez to prywatne tereny, to jak mozesz komuś na siłe sadzic dzrzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się, że w niektórych sytuacjach na postawienie garażu blaszanego nie trzeba nawet pozwolenia, więcej informacji znajdą państwo tutaj: ***s://garażeblaszane.pl/pozwolenie-na-postawienia-garazu.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak garaże blaszaki stoją na prywatnych działkach to źle i wysyła sie kontrole. A jak miasto dzierżawi  całe mnóstwo terenów pod blaszaki (Tysiąclecia, na Fabrycznym Konopnickiej, Garażowa) to dobrze. Sami prowadzili durny zakaz, a teraz go obchodzą. Burmistrz non stop wyraża zgody na dzierżawę pod blaszaki. Można sprawdzić na stronie miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie? Jeśli masz pretensje, to powiedz tym ludziom, że ci się nie podoba. Zgłoś do radnego, sam na radzie to powiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle, że firma  Batiplus powinna się tym zająć. Oni znają się na takich sprawach najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...