Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Stary układ z nieśmiertelnikami PO wrócił:) Kraśnik zaczyna się cofać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli poseł, członek rządu w podziemiu, członek komisji sejmowych rezygnuje z tych funkcji na rok przed wyborami, to znaczy, że jego partia się rozlatuje, nie ma szans na ponowną reelekcję, a na prowincji zapewnił sobie właśnie 5 lat nicnierobienia za duże pieniądze. W Polsce skończony. W Kraśniku, wśród swoich, nie zginie. Układ go ochroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sugestia do p. przewodniczącej, te włosy co prawa zapeniają rozpoznawalność na 100%, ale image mocno trąci myszką. Pozdrawiam i czekam na "przyjaznykrasnik".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no rzeczywiscie krasnik poszedl do przodu a teraz sie cofa Nie wiem czym spowodowana jest twoja wypowiedz Zyjesz w matrixie Tak jak krasnik sie cofnal przez 8 lat to az boli Tylko pomnik zostal Wstyd dla pisu wlodarczyka i albiniaka A moze to nie wasza wina Gdzie sa srodki na tereny zielone 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz kto dla Wilka bedzie zbierał tzw,składki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skladki będzie zbierał taki facet z Annopola tow. Wiesław właściciel hurtowni art biurowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa przewodnicząca była moją nauczycielką. Zawsze spóźniona, traciła wątek. Świetny wybór. Jedyne co z jej lekcji pamiętam to jak zasuwala na swoich szpileczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te same ludzie sa od lat P O tv krasnik teraz  lubelska czyli ludzie bylego burmistrza  i nadal. Sie daja oszukiwac     wyborcy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, jeśli Pan Włodarczyk faktycznie odnotował tak wielki wpływ książki pt. "Jezu Ty się tym zajmij!" na swoje życie, to nic dziwnego, że nic sam nie robił i zrzucił wszystko na Jezusa... Lepiej, niech obecna rada nie ogląda się na Jezusa, tylko weźmie się do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do K: Szkoda że  Ty tej pięknej książki nie przeczytałeś , napewno nie wypisywalbys takich głupot, podejrzewam ,że nawet nie słyszałeś o niej, a szkoda....Nie drwij z Jezusa, obrażasz także nas katolikow a dla Niego nie jesteś  anonimowy...uwierz mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcieli jej a ona dalej chciała. I chciał ją święty dziadzio co przeszedl na ciemną stronę mocy (no bo teraz jyz chyba nie będzie za ochroną życia poczętego i nie stanie w obronie innych waznych wartości ) Honor juz umarł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do K: Szkoda że  Ty tej pięknej książki nie przeczytałeś , napewno nie wypisywalbys takich głupot, podejrzewam ,że nawet nie słyszałeś o niej, a szkoda....Nie drwij z Jezusa, obrażasz także nas katolikow a dla Niego nie jesteś  anonimowy...uwierz mi.
Gdzie w mojej wypowiedzi widzisz drwinę z Jezusa? Fakt, nie czytałem tej książki, ale wolałbym, żeby samorządowcy zajęli się pracą i nie mieszali do niej religii. Wszak mają realizować swoje obowiązki dla wszystkich mieszkańców (w tym wypadku miasta), nie tylko dla katolików. A w kwestii głupot - jak chcesz pouczać innych, to zadbaj najpierw o poprawność (choćby ortograficzną) własnych wypowiedzi. Poza tym inne zdanie na jakiś nie musi być głupotą. Głupotą jest uznawanie tego za głupią wypowiedź tylko dlatego, że różni się od Twoich przekonań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paskudna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baj... baj Pinokio i Rumianku Byliście ciency
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miron to jest porażka Krasnika POdobno byl niezależny i władze zdobył sam bez Pisu on jest tak bezczelny że szkoda gadać. Pomykalska prawie popłakała się jak mi przykro po 1 głosowaniu ale leśne dziadki przyszli z pomocą. Do szkoły wymiataj Marzena ciekawe gdzie tacy niewdziecznicy jak Lisek będą pracowac maraton się zacznie :%%%% tak jak przed laty jak uciekal z Agatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Jest to książka, która w ostatnim czasie odbiła się na moim życiu. Myślę, że po jej przeczytaniu trochę innym językiem będziemy rozmawiać. Czego wam z całego serca życzę – mówi Włodarczyk. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno mąż jednych z pań opłacał "żuli" by glosowali kiedys na wielkiego Cz. Pieniądze wyrzucone w błoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie on jeden. Kandydaci na radnych, w tym ci z PiS też w taki sam sposób próbują zdobyc dodatkowe głosy. Słyszałem nawet o przypadku, że jeden przez pośrednika obiecał wódkę za głosy, tylko jak został wybrany zapomniał ją im postawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiadomo juz za kim opowiedziala sie Pomykalska tzn kto zaproponowal najlepsze stanowisko?  Podobno chce dyrektora liceum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie miało być tak pięknie, a jest ***..a, nic się nie dzieje, wiadomo że Pan Piotr będzie Wice - i dobrze, konkurencja się go pozbędzie i będzie po nim za parę miesięcy, bo jako Wice nic nie pokaże - tak jak w Elizówce i Marszlakowskim.... I coś przycichl pierwszy petycjusz Kraśnika.... Ciebie też wyroluja, jak innych rozsądnych ludzi, wróci stare, cwaniaki i reszta cwiklakow :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...