Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślałem, że radni z Kraśnika wyciagną wnioski z poprzedniej kompromitacji, ale okazuje się że prawicowy radny z Kraśnika nawet 'niemądry' po szkodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne słuszne wyjście: referendum lokalne w myśl ustawy z 15 września 2000 r. i odwołanie szanownej Rady Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....z rozbawieniem wczytywałem się w dotychczasowe "mądrości" 11 orłów kraśnickiej RM, ale myślałem, że to tylko przynależna dla PiS głupota. Moja teza legła w gruzach, bo to już jakiś kataklizm! Tsunami kretyństwa zasuszonych wtórnych dziewic i eunuchów zarówno intelektualnych, jak i fizycznych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" chcecie obalać rządy, a to robi się za pomocą karty wyborczej " - a to różnie bywa, panie radny. Jeśli rząd ma zapędy dyktatorskie, to są inne sposoby. " Wyciągacie młodych ludzi na ulice i przygotowujecie ich do wyborów " - no to już nie wiem, o co panu chodzi, panie radny. Skoro zmienia się rządy przy pomocy karty wyborczej, to co złego jest w przygotowaniu ludzi do wyborów? " Miejmy nadzieję, że z katolickim narodem polskim nie wygracie. Z Panem Bogiem również nie wygracie ". Naród polski, to naród polski, wyznanie nie ma tu nic do rzeczy. A Pan Bóg jest tylko wymyśloną postacią, więc to nie z nim ludzie walczą, tylko z dykttorskimi zapędami JarKacza, któremu brakuje jej, żeby temat załatwić normalną drogą, więc użył do tego upolitycznionego TK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik, za sprawą swoich pisich radnych, aspiruje do miejsca na łamach prasy na całym świecie. Niepodważalne pierwsze miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa. Kategoria: szczyt głupoty i obciachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był Kosciół, nie było zgreda,Będzie kościół - nie bedzie zgreda.  Zgredzie,stary zgorzkniały lewaku,ciekawe jak za tydzień ,dwa bedą na wskutek waszego wyprowadzania młodych, nieswiadowmych ludzi na ulice oni   umierać, to też wtedy będziesz zrzucał winę na pisowski rząd? I nie mów mi że te nawet pół miliona prorestujacych reprezentuje cały naród.Swiadczą o tym wyniki wyborów z ostatnich lat.Dziwne że te niby dyktatorskie rządy w zasadzie dotyczą niegodzenia się z faktem ,że pewne grupy starają się stać ponad prawem i nie godzą się z utratą przywilejów.  Wytknę  ci ten POSt  wodpowiednim momencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest już nawet powiedzenie, bogaty jak ze świdnika, głupi jak z kraśnika. I coś w tym jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był Kosciół, nie było zgreda,Będzie kościół - nie bedzie zgreda.  Zgredzie,stary zgorzkniały lewaku,ciekawe jak za tydzień ,dwa bedą na wskutek waszego wyprowadzania młodych, nieswiadowmych ludzi na ulice oni   umierać, to też wtedy będziesz zrzucał winę na pisowski rząd? I nie mów mi że te nawet pół miliona prorestujacych reprezentuje cały naród.Swiadczą o tym wyniki wyborów z ostatnich lat.Dziwne że te niby dyktatorskie rządy w zasadzie dotyczą niegodzenia się z faktem ,że pewne grupy starają się stać ponad prawem i nie godzą się z utratą przywilejów.  Wytknę  ci ten POSt  wodpowiednim momencie.
W pelni się z tobą zgadzam. "pewne grupy starają się stać ponad prawem i nie godzą się z utratą przywilejów" - cały PiS. Videe - ustawa o zdjęciu dpowiedzialności. Plus dziwna niemoc organów ścigania wobec PiSu i ludzi z nim powiązanych - umarzanie lub niewszczynanie postępowań, "ręczny" dobór sędziów, "eliminacja" adwokatów (vide Giertych). Jak jesteś ciemny, to chociaż głosu nie zabieraj, to może wtedy nikt się nie domysli, że jesteś niekumaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był Kosciół, nie było zgreda,Będzie kościół - nie bedzie zgreda. Zgredzie,stary zgorzkniały lewaku
Przed, za panowania, po panowaniu kościoła - byli, są i będą idioci. To ponadczasowy stan umysłu, choć podlegający mutacjom. Zalecana zmiana leków lub lekarza. A najlepiej - jednego i drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam abyśmy wszystkie wsparli Angelika Jarosławską Sapiehę - to ona jako pierwsza postawiła się Kaczyńskiemu. Jestem dumna że Angelika Jarosławska Sapieha urodziła się w Biłgoraju. ***s://***youtube.com/watch?v=VpoL5YmBoC8&feature=share&fbclid=IwAR2YN2-2BwlTVEt-7NqHVu1J1S_LfsYUQI3Dvyr61uy2mHE4wkkXLmOjycU Pamiętacie jej wystąpienie przed Pałacem Kultury i Nauki. Wtedy Kaczyński, Sasin, Macierewicz i PiSowskie media postanowiły ją zniszczyć. Ons się ich nie wystraszyła. Choć PiSowskie mendy jeździły za nią i zastraszali jej rodzinę. To ona wsparła naszego Burmistrza Biłgoraja, kiedy ten napisał oświadczenie. To oni mają prawdziwe jaja. Dzisiaj kiedy szłyśmy obo jej rodzinnego domu machaliśmy do jej rodziców a tłum skandował Angelika na Prezydenta, Przeproście Angelikę. Angelika Kochamy Ciebie. Angelika jesteś naszym głosem #ogólnopolskistrajkkobiet, #jeszczePolskaNiezginęła, #Jesteświelka, #strajkkobiet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z bogiem faktycznie nikt nie wygra bo to postać fikcyjna, ale z klerem jak najbardziej tak. Wskazują na to doświadczenia innych państw - np. do niedawna ultrakatolickiej Irlandii. Przemianę jaka tam nastąpiła najlepiej określił pewien Irlandczyk, który powiedział: "Kiedy byłem młody nie znałem nikogo, kto by nie chodził do kościoła, dziś nie znam nikogo, kto by tam chodził". Zmianę stosunku irlandzkiego społeczeństwa do Kościoła zapoczątkował Raport Ryana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J. Urbach na łamach "Gazety Zydowskiej" (wg Barbary Engelking) kilka tygodni temu: „Popieram demolkę i profanacje i namawiam do większego radykalizmu. Moje rady dla ruchu LGBT: dopierd… katolikom! Dopierd… nacjonalistom! Dopierda… biało-czerwonym!”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kudle to nawet już o propofol nie pomoże - urodziła się durna i durna zejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J. Urbach na łamach "Gazety Zydowskiej"  (wg Barbary Engelking) kilka tygodni temu: „Popieram demolkę i profanacje i namawiam do większego radykalizmu. Moje rady dla ruchu LGBT: dopierd… katolikom! Dopierd… nacjonalistom! Dopierda… biało-czerwonym!”.
  TECZOWY_ZSL   - proPiSowski ściekmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....z rozbawieniem wczytywałem się w dotychczasowe  "mądrości" 11 orłów kraśnickiej RM, ale myślałem, że to tylko przynależna dla PiS głupota. Moja teza legła w gruzach, bo to już jakiś kataklizm! Tsunami kretyństwa zasuszonych wtórnych dziewic i eunuchów zarówno intelektualnych, jak i fizycznych...
 Przypomnij "bohaterze" jak się nazywasz i gdzie mieszkasz? Bo jakoś zniknęły twoje dane spod artykułu, pod którym chciałeś sprowokować ataki na rodziny policjantów. Jesteś jak wesz: udajesz, że cię nie ma, żywisz się cudzą krwią i roznosisz dżumę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest już nawet powiedzenie, bogaty jak ze świdnika, głupi jak z kraśnika. I coś w tym jest.
 A ty, pojebie, jesteś z Pojebowa? [sorry, to nie mój język, ani poziom, ale tak pisze/wyraza się ten typ i inny język jest dla niego niezrozumiały].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był Kosciół, nie było zgreda,Będzie kościół - nie bedzie zgreda.  Zgredzie,stary zgorzkniały lewaku,ciekawe jak za tydzień ,dwa bedą na wskutek waszego wyprowadzania młodych, nieswiadowmych ludzi na ulice oni   umierać, to też wtedy będziesz zrzucał winę na pisowski rząd? I nie mów mi że te nawet pół miliona prorestujacych reprezentuje cały naród.Swiadczą o tym wyniki wyborów z ostatnich lat.Dziwne że te niby dyktatorskie rządy w zasadzie dotyczą niegodzenia się z faktem ,że pewne grupy starają się stać ponad prawem i nie godzą się z utratą przywilejów.  Wytknę  ci ten POSt  wodpowiednim momencie.
W pelni się z tobą zgadzam. "pewne grupy starają się stać ponad prawem i nie godzą się z utratą przywilejów" - cały PiS. Videe - ustawa o zdjęciu dpowiedzialności. Plus dziwna niemoc organów ścigania wobec PiSu i ludzi z nim powiązanych - umarzanie lub niewszczynanie postępowań, "ręczny" dobór sędziów, "eliminacja" adwokatów (vide Giertych). Jak jesteś ciemny, to chociaż głosu nie zabieraj, to może wtedy nikt się nie domysli, że jesteś niekumaty.
 Doktryna Neumanna: póki jesteś w PO, bedziemy cię bronić jak niepodległości. Żaden sąd nawet nie zajmie się twoją sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J. Urbach na łamach "Gazety Zydowskiej"  (wg Barbary Engelking) kilka tygodni temu: „Popieram demolkę i profanacje i namawiam do większego radykalizmu. Moje rady dla ruchu LGBT: dopierd… katolikom! Dopierd… nacjonalistom! Dopierda… biało-czerwonym!”.
  TECZOWY_ZSL       - proPiSowski ściekmistrz.
 Cienko jakoś przy konkrecie?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...