Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest chyba jakiś zart! znow kolesiostwo daje o sobie znac:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta informacja ma sie doskonale do tych niedawnych doniesień, a które dowodzą , że za burmistrza mamy niesamowitego kręta.
Stawiarski zastępcą burmistrza? Mirosław Włodarczyk dementuje doniesienia 2011-11-09, Aktualizacja: 2011-11-09 20:57 Naszemiasto.pl Środę zdominowały doniesienia o zmianie personalnej na stanowisku pierwszego zastępcy burmistrza Kraśnika. Burmistrz zaprzeczył jednak wszelkim spekulacjom. 18.50 Jacek Dubiel dla portalu NaszeMiasto.pl: - Nie chcę komentować tych doniesień. O komentarz dotyczący całej sytuacji chcieliśmy zapytać także Jarosława Stawiarskiego. Nie udało nam się jednak skontaktować z byłym posłem Prawa i Sprawiedliwości. - Na pewno nie wycofam się z życia politycznego - mówił nam po przegranych wyborach parlamentarnych. 16.30 Burmistrz Mirosław Włodarczyk dementuje doniesienia o zmianie personalnej na stanowisku jego pierwszego zastępcy. - Absolutnie żadna taka decyzja nie zapadła. Nie ukrywam, że zawsze z chęcią skorzystam ze wskazówek zarówno Jarosława Stawiarskiego, jak i Wojciecha Wilka, bo to osoby z dużym doświadczeniem i z pewnością mogłyby wiele zrobić dla miasta. Teraz jednak skupiam się na przygotowaniu do obchodów Święta Niepodległości - mówi nam burmistrz Kraśnika. - Współpraca z moim pierwszym zastępcą układa się bardzo dobrze i nie ma żadnych przesłanek, by Jacek Dubiel obawiał się o swoje stanowisko.
http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/1155511,stawiarski-zastepca-burmistrza-miroslaw-wlodarczyk,id,t.html#09a893fcfed408ae,1,3,7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesiostwo w pięknej postaci. Mamy jeszcze lepsze czasy jak za poprzednika. Po złym panie lepszy nastanie..heh. Dopiero blisko rok rządów a dzieją sie takie rzeczy jakie miały miejsce w przeciągu 14 lat uprzednich.Strach sie bać co będzie pozniej... Kraśnik pada i to widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski na wice, a Dubiel oczywiscie wroci na posadkę dyrektora sp nr3, konkurs juz na wiosnę i ciekawe kto go wygra jakie w tym Krasniku wszystko przewydywalne...az cos sie robi:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacusiu, i jak się czujesz sprzedawczyku? Kopnął Cię jeden, kopnął drugi, kolegów nie masz, w lustro też trudno spoglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO MYSLELISCIE PRZECIEZ TO BYŁO DO PRZYWIDZENIA, ZE GDZIE TYLEK ULOKUJE JAK NIE W URZEDZIE MIASTA, FAJNA POSADKA, NIEZŁA KASA I ZARAZ PO NOWYM ROKU NOWA FURA! I TO WSZYTKO ZA BIDNYCH MIESZKAŃCÓW KASE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz dopiero zrobi czystki w Urzedzie i jednostakch podległych! To doczekalismy sie czasów, teraz to juz nasz super Burmistrz wogle do urzedu pracy nie bedzie przyjezdzał, zajmie sie dyzurami na pogotowi na całego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUD napisał:
To teraz dopiero zrobi czystki w Urzedzie i jednostakch podległych! To doczekalismy sie czasów, teraz to juz nasz super Burmistrz wogle do urzedu pracy nie bedzie przyjezdzał, zajmie sie dyzurami na pogotowi na całego!
Czas najwyższy! Powiem więcej: o rok za długo czekaliśmy na te decyzje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się bardzo cieszę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
A ja się bardzo cieszę!!
Cieszyc to moze tylko jego wiernych wyznawców, którzy z takich nominacji widzą korzysci dla siebie, bo zwykłym mieszkancom, takim jak np. ja jest całkowicie obojętne,z którego miejsca wydaje dyspozycje "sile przewodniej urzędu". A największe korzysći płyną jednak dla samego wybranca z namaszczenia.można byc jawnie miastową figurą, popromować sie i jeszcze za to profity brać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czas najwyższy! Powiem więcej: o rok za długo czekaliśmy na te decyzje!
Ta, to żeby nie przyjezdzac do pracy do urzędu, a w tym czasie pełnić dyzury w pogotowiu, to az trzeba było na burmistrza startowac? A co do czystek, to pewnie pozatrudniają takich pismiennych analfabetów jak pomoc administracyjna do sporządzania protokołów z obrad sesji. Nie to że literówki i to niektóre tworzą całkiem inny wyraz, po zł namiętnie stawia kropki, to jeszcze tego typu kwiatuszki można uswiadczyc: "z holowany","z holował", "wsiąść udział", "kłuci się", "puki", "w tedy","z pod". I za takie promowanie strony miasta jeszcze jej płacą. Ale jakby co już wiemy komu najbardziej potrzebna jest nowa limuzyna.
Ostatnio edytowany 12 listopada 2011 r. o 16:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Stawiarka,wstyd mi za niego.Najbardziej mnie szlag trafia ze Czu cieszy sie z tych ich przekretów.Z tym samochodem , w czasach kiedy grzmią o oszczednościach to juz kompletne przegięcie.6 letnim samochodem nie mozna bezpiecznie jeździc?????????????Puknijcie się troche w głowę panowie i dziwie sie ze rada miasta zgadza sie na to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do przewidzenia. Od momentu, jak Stawiarski nie uzyskał wystarczającej liczby głosów, aby zostać posłem, po Kraśniku chodziła plotka, że będzie zastępcą burmistrza. Czekałem tylko czy poleci Dubiel, czy Dżugaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz będzie się działo w Urzędzie :-) wreszcie ktoś posprząta po Włodarczyku i po Poprzedniku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kylan napisał:
To było do przewidzenia. Od momentu, jak Stawiarski nie uzyskał wystarczającej liczby głosów, aby zostać posłem, po Kraśniku chodziła plotka, że będzie zastępcą burmistrza. Czekałem tylko czy poleci Dubiel, czy Dżugaj.
Ja to jeszcze brałam pod uwage, a pewnie sam liczył na to jak i ludzie z jego otoczenia, że załapie się może na asystenta Czeleja. A po zapewnieniach Włodarczyka, że Dubiel nie jest zagrozony na swoim stołku podejrzewałam, że możemy miec trzech vicków. Przeciez chyba do tego wystarcza zarządzenie burmistrza, a w wiekszosci słuzalcza i sprzedajna rada nie robiła by z tym problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem posprząta, tak że zwolni ludzi z doświadczeniem i przyjmie samych wybitnych fachowców... jak mniemam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a gdzie miał bidny Jarosław pracę znaleźć? Przecież on nic nie umie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macki sięgają wszędzie. Działaczowi krzywda się nie stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest Czubiński co cicho o nim ostatnio ? uciekł za granice ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iii napisał:
Macki sięgają wszędzie. Działaczowi krzywda się nie stanie.
Martwcie się POczubki o to gdzie znajdzie pracę umoczony Wilk. Włodarczyk ze Stawiarskim w końcu zrobią porządek z nierobami w UM . Kraśnik nie lubi członków i fanów stowarzyszenia "Lubię Krasnik" w końcu to ci ludzie spełniali fanaberie Czubka , to ci ludzie legalizoewali Czubkowe przekręty- HAŃBA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...