Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą pomóc osobom z chorobami psychicznymi

Utworzony przez Adamek, 24 marca 2013 r. o 16:29 Powrót do artykułu
Morze fkoncu ktos mi tam pomorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medycyna tak ciężkich przypadów jak twój jeszcze nie leczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Morze fkoncu ktos mi tam pomorze
Adamek jestem dobrej myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romek będzie miał swoje miejsce, gdzie będzie mógł się zwierzyć ze swoich podejrzen i urojeń - jak pięknie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego taka pomoc miasta kierowana jest tylko do osób z zaburzeniami psychicznymi i ich opiekunów? Czyzby inna niepełnosprawność nie zasługiwała na uwagę władz miasta i takie rodziny nie wymagały jego wsparcia.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zygfryd napisał:
Romek będzie miał swoje miejsce, gdzie będzie mógł się zwierzyć ze swoich podejrzen i urojeń - jak pięknie :-)
Twojemu schorzeniu to już nic i nikt nie pomorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Twojemu schorzeniu to już nic i nikt nie pomorze.
Tutaj słownik ortograficzny pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
There is no co-financing of ideas, it always goes to the point of exit !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kasy dostaje sie za tworzenie martwych głosów? Przecież to prostytucja mentalna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To aż tyle osób zatrudnionych w urzędzie ma zaświadczenie o chorobie psychicznej?! Przyznam, że zaskoczyło mnie to. Ja wiem o jednej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Morze fkoncu ktos mi tam pomorze
Adamek,ja ci pomogę,wezmę nerkę za CZTEROPAK, bo ta cała twoja reszta to tylko zmieszać z koniną i flaki kręcić. bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim nasze władze uruchomią punkt wsparcia dla osób chorych psychicznie, i zaczną realizowac projekt, to może tak w pierwszym rzędzie zajęliby sie kupką śmieci na na chodniku przy ulicy Urzedowskiej, gromadzonych przez osobę chorą psychicznie. Żeby ten chodnik wyglądał trochę przyzwoicie, a nie żeby przechodnie musieli się o nie potykac. Tym bardziej , że święta idą. Ich uprzątniecie pociągnie za sobą niewielką kwotę, to miasto az tak wiele nie straci i na takie działania żaden projekt nie jest potrzebny, a tym bardziej broszurki adresowane do chorych.
Ostatnio edytowany 27 marca 2013 r. o 17:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o chorobach psychicznych znalazłem coś ciekawego na necie http://www.egzorcysta.pl/choroby.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...