Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to trzeba miec niezle zryty leb aby tweirdzic ze kobiety z lublina beda rodzic w krasniku Marszalek odlecial na calego tylko po czym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla marszałka. Porodówka miód-malina. Wypadało jednak wspomnieć że na S19 obowiązuje ograniczenie prędkości. To info dla tatusiów przyszłych bąbelków. I przy okazji przypominam że mieszkańcy Torunia też mogą korzystać z porodówki w Kraśniku. Wjeżdżamy na A1, potem Stryków,  na  A2 i odbijamy na S17. A potem to już tylko węzeł Węglin i można przeć. PiS to ma łeb do ułatwienia życia ludziom.  Nie ma za co.
 Mistrzostwo świata Twój komentarz. Cenię ludzi z poczuciem humoru. Naprawdę rozbawiłeś mnie do łez. tak 3maj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla marszałka. Porodówka miód-malina. Wypadało jednak wspomnieć że na S19 obowiązuje ograniczenie prędkości. To info dla tatusiów przyszłych bąbelków. I przy okazji przypominam że mieszkańcy Torunia też mogą korzystać z porodówki w Kraśniku. Wjeżdżamy na A1, potem Stryków,  na  A2 i odbijamy na S17. A potem to już tylko węzeł Węglin i można przeć. PiS to ma łeb do ułatwienia życia ludziom.  Nie ma za co.
Mistrzostwo świata Twój komentarz. Cenię ludzi z poczuciem humoru. Naprawdę rozbawiłeś mnie do łez. tak 3maj.
 Ale już niedługo. Niebawem nasze autostrady i eski zakorkują karawany śmieci z całej Europy, które będą się paliły w Lublinie i w Kraśniku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Narodzie Chrześcijański i Szanowna Pani Redaktor Agnieszka Antoń-Jucha Szpital - nie jest i nie będzie przedsiębiorstwem do zarabiana kasy. Proszę wreszcie to zrozumieć. Szlag mnie trafia jak czytam takie wypowiedzi. Po to każdemu człowiekowi (system) potrąca i odprowadza składkę zdrowotną - by on mógł w "godnych warunkach" się leczyć. Uważam, ze NIE powinno być żadnych limitów (badań, operacji, leczenia). Ludzie maja prawo oczekiwać działania od państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucia dla dzieci. Mieć do końca życia mieć wpisane w dowód miejsce urodzenia: kraśnik - rodzice się nie wypłacą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla marszałka. Porodówka miód-malina. Wypadało jednak wspomnieć że na S19 obowiązuje ograniczenie prędkości. To info dla tatusiów przyszłych bąbelków. I przy okazji przypominam że mieszkańcy Torunia też mogą korzystać z porodówki w Kraśniku. Wjeżdżamy na A1, potem Stryków,  na  A2 i odbijamy na S17. A potem to już tylko węzeł Węglin i można przeć. PiS to ma łeb do ułatwienia życia ludziom.  Nie ma za co.
Mistrzostwo świata Twój komentarz. Cenię ludzi z poczuciem humoru. Naprawdę rozbawiłeś mnie do łez. tak 3maj.
Ale już niedługo. Niebawem nasze autostrady i eski zakorkują karawany śmieci z całej Europy, które będą się paliły w Lublinie i w Kraśniku.
 Już trollu zmieniasz temat? W tej kwestii nie masz nic do powiedzenia?  Pan Stawarski jest z Kraśnika także jego rodzina , więc wnuki ewentualne do domu będą miały blisko. Mieszkankom Lublina i ich nowonarodzonym dzieciom chce zafundować bez ponoszenia kosztów czterdziestokilko  kilometrowy przejazd . Jak do tej pory wystarczało miejsc na porodówkach w Lublinie i rodzi się coraz mniej dzieci także nie ma problemu.  Ale prawdopodobnie chodzi o to, że pan Stawarski chce oddać porodówkę z ul. Lubartowskiej KULowi i wtedy będzie problem z miejscami dla położnic .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla marszałka. Porodówka miód-malina. Wypadało jednak wspomnieć że na S19 obowiązuje ograniczenie prędkości. To info dla tatusiów przyszłych bąbelków. I przy okazji przypominam że mieszkańcy Torunia też mogą korzystać z porodówki w Kraśniku. Wjeżdżamy na A1, potem Stryków,  na  A2 i odbijamy na S17. A potem to już tylko węzeł Węglin i można przeć. PiS to ma łeb do ułatwienia życia ludziom.  Nie ma za co.
Mistrzostwo świata Twój komentarz. Cenię ludzi z poczuciem humoru. Naprawdę rozbawiłeś mnie do łez. tak 3maj.
Ale już niedługo. Niebawem nasze autostrady i eski zakorkują karawany śmieci z całej Europy, które będą się paliły w Lublinie i w Kraśniku.
Już trollu zmieniasz temat? W tej kwestii nie masz nic do powiedzenia?  Pan Stawarski jest z Kraśnika także jego rodzina , więc wnuki ewentualne do domu będą miały blisko. Mieszkankom Lublina i ich nowonarodzonym dzieciom chce zafundować bez ponoszenia kosztów czterdziestokilko  kilometrowy przejazd . Jak do tej pory wystarczało miejsc na porodówkach w Lublinie i rodzi się coraz mniej dzieci także nie ma problemu.  Ale prawdopodobnie chodzi o to, że pan Stawarski chce oddać porodówkę z ul. Lubartowskiej KULowi i wtedy będzie problem z miejscami dla położnic .
 Piszę co chce i kiedy chcę. Bo w przeciwieństwie do ciebie nie jestem trollem, któremu zlecają i wymagają. A twoje domniemania "prawdopodobnie chodzi o to" jest warte funta brudnych kłakow labydnicy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla marszałka. Porodówka miód-malina. Wypadało jednak wspomnieć że na S19 obowiązuje ograniczenie prędkości. To info dla tatusiów przyszłych bąbelków. I przy okazji przypominam że mieszkańcy Torunia też mogą korzystać z porodówki w Kraśniku. Wjeżdżamy na A1, potem Stryków,  na  A2 i odbijamy na S17. A potem to już tylko węzeł Węglin i można przeć. PiS to ma łeb do ułatwienia życia ludziom.  Nie ma za co.
Mistrzostwo świata Twój komentarz. Cenię ludzi z poczuciem humoru. Naprawdę rozbawiłeś mnie do łez. tak 3maj.
Ale już niedługo. Niebawem nasze autostrady i eski zakorkują karawany śmieci z całej Europy, które będą się paliły w Lublinie i w Kraśniku.
Już trollu zmieniasz temat? W tej kwestii nie masz nic do powiedzenia?  Pan Stawarski jest z Kraśnika także jego rodzina , więc wnuki ewentualne do domu będą miały blisko. Mieszkankom Lublina i ich nowonarodzonym dzieciom chce zafundować bez ponoszenia kosztów czterdziestokilko  kilometrowy przejazd . Jak do tej pory wystarczało miejsc na porodówkach w Lublinie i rodzi się coraz mniej dzieci także nie ma problemu.  Ale prawdopodobnie chodzi o to, że pan Stawarski chce oddać porodówkę z ul. Lubartowskiej KULowi i wtedy będzie problem z miejscami dla położnic .
Piszę co chce i kiedy chcę. Bo w przeciwieństwie do ciebie nie jestem trollem, któremu zlecają i wymagają. A twoje domniemania "prawdopodobnie chodzi o to" jest warte funta brudnych kłakow labydnicy
 No to nie wiem czy strawisz ten funt kłaków . Do następnego roku akademickiego coraz bliżej i kadencja się kończy to oddanie szpitala musi być w 2023 roku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład kto nami rządzi; jakim trzeba być dzbanem by pisać, ze kobiety z Lublina będą rodzic w Krasniku?? I nie po to zbudowano S19! Stawiarski to nawet na kierownika GSu się nie nadaje; ale kadry ma PiS; szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład kto nami rządzi; jakim trzeba być dzbanem by pisać, ze kobiety z Lublina będą rodzic w Krasniku?? I nie po to zbudowano S19! Stawiarski to nawet na kierownika GSu się nie nadaje; ale kadry ma PiS; szok!
 A ty co? Na żartach się nie znasz? To taki sam żart jak autostrady 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ledwo otworzyli, a już będą zwalniać i likwidować szpital.. ***s://*** dziennikwschodni.pl/krasnik/szpital-w-krasniku-maja-byc-kolejne-zmiany-dotyczace-pracownikow,n,1000316630.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...