Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czekam na odpowiedź

Utworzony przez Dorota, 28 maja 2013 r. o 09:53
Może ktoś z was zastosował już najnowszą dietę 5 do 2? Chciałabym wziąć się za siebie lecz z początku wolałabym spytać was o radę. Doczytałam się na oficjalnym portalu dr Mosleya 5na2.pl, że jest bardzo banalna oraz nierygorystyczna. Przyznaje, że próbowałam już kilkunastu diet i zawsze był powrót do wagi sprzed. Liczę na jakiś odzew, bo muszę się wziąć za siebie w końcu. Cześć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam na odpowiedz wladz miesta i radnych: kto i za ile mial przyznane prace-zlecenia i prace o dzielo na rzecz Urzedu Miasta? Kto i za ile opracowal historie Krasnika? Kiegy bedzie mozna sie z tym zapoznac w zakresie deklarowanym przez burmistrza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam na odpowiedz wladz miesta i radnych: kto i za ile mial przyznane prace-zlecenia i prace o dzielo na rzecz Urzedu Miasta? Kto i za ile opracowal historie Krasnika? Kiegy bedzie mozna sie z tym zapoznac w zakresie deklarowanym przez burmistrza?
Puk, puk! Rzeczniku! Panowie radni, ktorzy sie tu tak lansuja! Gdzie informacje na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiajaca cisza w temacie... Czyli: jak bardzo siedza uwiklani w uklady obecni rzadzacy i radni udajacy opozycje? Ujadaja tylko jedni na drugich w celach propagandowych. A tak naprawde, to jedna wielka sitwa byla i jest w Krasniku!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś z was zastosował już najnowszą dietę 5 do 2? Chciałabym wziąć się za siebie lecz z początku wolałabym spytać was o radę. Doczytałam się na oficjalnym portalu dr Mosleya 5na2.pl, że jest bardzo banalna oraz nierygorystyczna. Przyznaje, że próbowałam już kilkunastu diet i zawsze był powrót do wagi sprzed. Liczę na jakiś odzew, bo muszę się wziąć za siebie w końcu. Cześć.
  Babsztylu - zamiast za dietę, to weź się za robotę - pare kilo ubędzie ci od razu. W nocy podkładaj się pod chłopem/ na chłopie /bądź namiętna i aktywna/, a kolejne kilogramy zlecą ci z opony i dupska :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiajaca cisza w temacie... Czyli: jak bardzo siedza uwiklani w uklady obecni rzadzacy i radni udajacy opozycje? Ujadaja tylko jedni na drugich w celach propagandowych. A tak naprawde, to jedna wielka sitwa byla i jest w Krasniku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska sitwa działa w Kraśniku w najlepsze. Wyprowadzają pieniądze z miasta na głupoty a udają, że nie ma marnych 20 tys. na dziewczyny z MUKS.  Zapraszam na FB i fajne konto: Polska w ruinie. To jest właśnie cała obłuda w PIS !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska w ruinie to Kraśnik za rządów PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...