Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

czy są w lkr jakieś cichodajki , jak są poproszę namiar : )

Utworzony przez Dżordż, 28 sierpnia 2012 r. o 10:33
poproszę numery do dziewczyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są ale zaczynają sie na 0-700 i nie wiem czy Cię stać na telefon nie mówiąc już o nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dawaj lepiej tutaj numer do Ciebie dziarski landrynku... to podzwonimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżejsika napisał:
...dawaj lepiej tutaj numer do Ciebie dziarski landrynku... to podzwonimy.
gdyby on był taki dziarski to nie byłoby go tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżordż napisał:
poproszę numery do dziewczyn
dzwoń pod 81 826 22 10 i powiedz czego szukasz, a napewno nie pozostaniesz bez pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Dżorcz. Dobrze by było gdybyś napisał coś o sobie. Jak wyglądasz, czym się zajmujesz, co Cię kręci. Nie bądź taki nieśmiały, zrób następny krok skoro już tu jesteś. Wtedy zobacze czy mnie to interesuje. Buziaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
516-762-945 pozdrawiamyMarika , Ala , Roxi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę,od razu się znalazło kilka ofert.A przecież są portale randkowe,nawet darmowe i nie trzeba szukać na takim forum. A swoją drogą ciekawe czy wymienione dziewczyny tak na poważnie ,czy dla zabawy,a może ich to kręci,czy też chcą zarobić.Jak to tam u was jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ftalo napisał:
no proszę,od razu się znalazło kilka ofert.A przecież są portale randkowe,nawet darmowe i nie trzeba szukać na takim forum. A swoją drogą ciekawe czy wymienione dziewczyny tak na poważnie ,czy dla zabawy,a może ich to kręci,czy też chcą zarobić.Jak to tam u was jest?
kolego rób robote nie zagaduj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalne to nie jest. Jeżeli to gówniarz to gdzie rodzice. Jeżeli dorosły jest psychopata .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalne czy nie,ale na własne oczy widziałem na ulicach Fabrycznego co najmniej kilka nastolatek z wózkami z dzieckiem.Więc coś musi być na rzeczy,bo w internecie to one raczej nie siedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ftalo napisał:
Normalne czy nie,ale na własne oczy widziałem na ulicach Fabrycznego co najmniej kilka nastolatek z wózkami z dzieckiem.Więc coś musi być na rzeczy,bo w internecie to one raczej nie siedzą.
Na Wiejską się wszystko przeniosło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...