Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czystki i rozrost urzędów gmin

Utworzony przez goscie goście, 10 czerwca 2011 r. o 07:12
Tak to już jest jak przychodzi nawy burmistrz czy wójt to najpierw się czyści ludzi poprzedmika a później zatrudnia swoich pseudo specjalistów od wszystkiego. W naszej gminie a mowa o Niemcach sprawa ta wygląda trochę inaczej. Wójt Krzysztof Urbaś z PSL z całą stanowczością utwierdza wszystkich mieszkańców, iż jego ugrupowanie polityczne jest partią stołkową. Jak się pojawił to od razu cały ogon kolesiowsko partyjny prowadzi: 1. piwrwszy przyszedł Rafał Boczek - ciekawe czy nauczył się juz pisać protokoły z komisji alkocholowej, 2. druga Małgorzata Karwicka - została sekretarzem - objęła tę po tym jak poprzedmiego sekretarza przymuszono do odejscia. Poprzedni włodarz zwolnił ją z pracy, taką ma nieposzlakowaną opinię - żałosne. 3. zastepcą wójta została Iwona Pulińska - moim zdaniem dziewczyna z łapanki, która nie ma zielonego pojęcia o inwestycjach, przecież poprzednio zajmowała stołek zastępcy kierownika USC 4. nastepny przyszedł Paweł Gospodarek - mega kierownik referatu inwestycji. Przyszedł z urzędu marszałkowskiego z departamentu organizacyjnego gdzie robił zamowienia na papier i ołówki. Politolog kierownikiem inewstycji - a to dobre. 5.następna przyszła Iwona Prażmo - z urządu w Bychawie - ciekawe czy po podatkach posiada kwalifikacje na kierownika usc ale to jeszcze nie koniec.......... Wójt ogłosił ostatnio dwa nastepne niby to konkursy i jestem pewna na 99 % iż stanowiska te nędą obsadzone następującymi osobami: 1. Anna Wójtowicz - córka Humika z Niemiec myślę, że wszyscy wieczą o kogo chodzi 2. Hutek Kinga - jeśli mnie pamięć nie zawodzi córka wiceprzewodniczącego Rady Gminy Niemce Wojciecha Domownika Nepotyzm pełną gębą ale to tylko gra dla naszego wójta. Jesli kogos pominełam to przepraszam. A na koniec zadagka dla wszysktich z naszej gminy Niemce: Kto napisał imię "Dariusz" w nastepujący sposób "Darjósz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedna uwaga ostatnio wygrał konkurs były wójt Wólki (przegrany w ostatnich wyborach) Hofa. jeszcze kilku kolesi z PSL jeszcze w Gminie znajdzie. A Pan Domownik jak widać zmienił strategię Niedługo cała rodzina Domowników zamieszka w Gminie. Jakoś jak podnieśli sobie radni Niemiec diety o ok 60% najniższa ok. 1300 zł. to już nie krzyczał. A wy ślepi wyborcy z Woli Niemieckiej pozwalajcie na prywatę Pana Domownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Jeszcze jedna uwaga ostatnio wygrał konkurs były wójt Wólki (przegrany w ostatnich wyborach) Hofa. jeszcze kilku kolesi z PSL jeszcze w Gminie znajdzie. A Pan Domownik jak widać zmienił strategię Niedługo cała rodzina Domowników zamieszka w Gminie. Jakoś jak podnieśli sobie radni Niemiec diety o ok 60% najniższa ok. 1300 zł. to już nie krzyczał. A wy ślepi wyborcy z Woli Niemieckiej pozwalajcie na prywatę Pana Domownika.
"Obserwator" - nie do końca masz rację odnośnie diet i Domownika. Byłem na tej sesji i wiem na 100% że nie głosował za podwyższeniem diet radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Jeszcze jedna uwaga ostatnio wygrał konkurs były wójt Wólki (przegrany w ostatnich wyborach) Hofa. jeszcze kilku kolesi z PSL jeszcze w Gminie znajdzie. A Pan Domownik jak widać zmienił strategię Niedługo cała rodzina Domowników zamieszka w Gminie. Jakoś jak podnieśli sobie radni Niemiec diety o ok 60% najniższa ok. 1300 zł. to już nie krzyczał. A wy ślepi wyborcy z Woli Niemieckiej pozwalajcie na prywatę Pana Domownika.
nikt się nie dopatrzyl iż obecny wójt to wujek iwony pulińskiej dawniej królik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na koniec zadagka dla wszysktich z naszej gminy Niemce: Kto napisał imię "Dariusz" w nastepujący sposób "Darjósz" [/quote] A na koniec końca zagadka jeszcze większa; jaki analfabeta pisze rzeczownik "alkohol" przez "ch" ? [quote]piwrwszy przyszedł Rafał Boczek - ciekawe czy nauczył się juz pisać protokoły z komisji alko ch olowej,
A już naprawdę na koniec: piszcie sobie o problemach gminy Niemce w stosownym dziale - tu piszemy o Kraśniku i powiecie kraśnickim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...