Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dozynki: Wójt Szastarki dostał alkohol zamiast wieńca

Utworzony przez zaraz, 21 sierpnia 2011 r. o 21:35 Powrót do artykułu
I ja, jako uczestnik wczorajszych dożynek, potwierdzam, że ludzie z Brzozówki zrobili niekorzystne wrażenie na gościach. Teraz już nikt nie stanie w ich obronie, bo są jakieś granice braku kultury i dobrego smaku. Nikt ich tam nie chciał i wyszło tylko na ich niekorzyść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zawsze rację ma ten, kto najgłośniej wrzeszczy i to widać, wójt zyskuje w oczach społeczności gminy swoją konsekwencją a oni tracą zwolenników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najgorszej sytuacji jest chyba ich ksiądz, bo wszyscy po nim jadą, że judzi i dzieli. I jeszcze ta sprawa z koszem odesłanym umyślnie przed kamerą telewizyjną. Okazał brak szacunku i kultury osobistej. I jak tu wyjść z tego z twarzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gość' timestamp='1313994921' post='516636'] To ksiądz najpierw przyjął słodycze, a potem je wójtowi oddał ? Ludzie Co się dzieje ? Co to za prymitywizm ! Żenada ! Jak normalny człowiek może się tak zachować. I to jest ksiądz - wykszałcony człowiek ? Jak mu się słodycze nie podobały powinien je oddać od razu. A poza tym co jest złego w tym, że ktoś idąc odwiedzić bliżniego bieże ze sobą słodycze ? Świat po prostu zwariował ! [/quo ZAPOZNAJ SIE ZE SPRAWA DOKŁADNIE A POTEM PISZ KOMENTARZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorota napisał:
Jestem zszokowana i oburzona zachowaniem księdza. Jak tak można postąpić. I Zeby ksiądz dawał taki przykład ludziom. Powiem tylko tyle, to straszne. Zwyczajnie wstyd mi za takie zachowanie księdza.
ZAPOZNAJ SIE ZE SPRAWA I NASTEPNIE KOMENTUJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S.K. napisał:
Od kogo by to nie było, nie wypadało oddać tego kosza, ale po kim tu się spodziewać kultury. Może czas go już zmienić?
wiesz no kosz dany w konkretnym celu z komkretna propozycja pracy. a jak widac na zalaczonym obrazku bardzo tani i date przydatności mial do końca grudnia 2010 roku wiec trzeba go było oddac do utylizacji władzom gminy jak to mówi ustawa. mysle ze każdy by walczył o szkole w swojej wsi czy to szastarka czy to inna wioska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZZZ napisał:
nie zawsze rację ma ten, kto najgłośniej wrzeszczy i to widać, wójt zyskuje w oczach społeczności gminy swoją konsekwencją a oni tracą zwolenników
wies brzozówka wcale nie krzyczała zrobila to z kultura. Ja wiem ze najlepiej by był aby na decyzje wójta i rady brzozówka nic nie robiła tylko sie poddała i szkołe oddała wójtowi- no ale chyba tu chodzi o budynek Wioski która go budowala i chce mieć cos wsojego. ale pewnie i tak tego nie zrozumieSZ. Ciekawy jestem jakby sie zachowała szastarka. polichna, blinów jakby nagle tomaszek zamkna szkołe bo tak mu sie podoba - pewnie by nic nie robili siedzieli cicho juz to widze narobili by szumu i dipiero by oni pokazali chamstwo. WIEC SZANOWNA WIOSKO BRZOZÓWKA GRATULACJE ŚLE I TRZYMAM KCIUCI MACIE SUPER KSIEDZA KRÓTU MÓWI PRAWDE, MACIE ZGRANIE I SOLIDARNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow napisał:
I ja, jako uczestnik wczorajszych dożynek, potwierdzam, że ludzie z Brzozówki zrobili niekorzystne wrażenie na gościach. Teraz już nikt nie stanie w ich obronie, bo są jakieś granice braku kultury i dobrego smaku. Nikt ich tam nie chciał i wyszło tylko na ich niekorzyść.
proszę bardzo wrażenie gości było pozytywne - no chyba ze byłaś byłeś na innych dozynkach pozdrawiam wójta i ta pania obok niego. NIE JESTEŚCIE WIECZNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow napisał:
I ja, jako uczestnik wczorajszych dożynek, potwierdzam, że ludzie z Brzozówki zrobili niekorzystne wrażenie na gościach. Teraz już nikt nie stanie w ich obronie, bo są jakieś granice braku kultury i dobrego smaku. Nikt ich tam nie chciał i wyszło tylko na ich niekorzyść.
pewnie że jak fajna impra to lepiej żeby dżumowaci się nie pokazywali - nie byłem na tych sławetnych dożynkach i nie wiem co się działo ale .... jeden lubi orzeszki a drugi skorupki z tego co widzę to Wójt lubi kobitki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow napisał:
I ja, jako uczestnik wczorajszych dożynek, potwierdzam, że ludzie z Brzozówki zrobili niekorzystne wrażenie na gościach. Teraz już nikt nie stanie w ich obronie, bo są jakieś granice braku kultury i dobrego smaku. Nikt ich tam nie chciał i wyszło tylko na ich niekorzyść.
pewnie że jak fajna impra to lepiej żeby dżumowaci się nie pokazywali - nie byłem na tych sławetnych dożynkach i nie wiem co się działo ale .... jeden lubi orzeszki a drugi skorupki z tego co widzę to Wójt lubi kobitki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pewnie że jak fajna impra to lepiej żeby dżumowaci się nie pokazywali - nie byłem na tych sławetnych dożynkach i nie wiem co się działo ale .... jeden lubi orzeszki a drugi skorupki z tego co widzę to Wójt lubi kobitki
Jak lubi kobitki, to dobrze. Znaczy się normalny chłop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niegrzeczny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jak lubi kobitki, to dobrze. Znaczy się normalny chłop.
no chyba że cudze to bardzo normalny ale niech lepiej gminę oświetli bo latarnia może zgasnąć i ciacho się pokruszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta zadyma to tylko dzięki jednej osobie która z chwilą zamkniecja szkoły traci godziny w nauczaniu ,bo wie że proboszcz Szastarki nieda godzin lekcyinych,i skupione są osoby które robia zament wokół tej osoby tak ćwierkaja wróble.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
Cała ta zadyma to tylko dzięki jednej osobie która z chwilą zamkniecja szkoły traci godziny w nauczaniu ,bo wie że proboszcz Szastarki nieda godzin lekcyinych,i skupione są osoby które robia zament wokół tej osoby tak ćwierkaja wróble.
i kukają kukułki że g..... wyjdzie z proboszcza i wójta spółki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
Cała ta zadyma to tylko dzięki jednej osobie która z chwilą zamkniecja szkoły traci godziny w nauczaniu ,bo wie że proboszcz Szastarki nieda godzin lekcyinych,i skupione są osoby które robia zament wokół tej osoby tak ćwierkaja wróble.
Jak się bawi, jak się bawi Brzezówka ? Nie słyszę ! Głośniej, głośniej !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co się kłócić skoro można budować coś nowego i lepszego, zamiast żyć w ciągłym jazgocie. Miną 4 lata, ocenimy, wybierzemy. Ja uważam że ten wybór jest super http://######youtube######/watch?v=Z-D97jre0EM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKIE KOMENTARZE KTÓRE OBRAŻAJA BRZOZÓWKE SA NAPISANE PRZEZ TYCH CO ICH PRAWDA KOLE - ZOSTAŁO TO SPRAWDZONE BO TE OSOBY SAME SIE WYGADAŁY WIEC NA TYM FORUM SA DWA ETATY ( 2 LUDZI ) KTÓRZY SOBIE PISZĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@up Chyba odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obraza napisał:
WSZYSTKIE KOMENTARZE KTÓRE OBRAŻAJA BRZOZÓWKE SA NAPISANE PRZEZ TYCH CO ICH PRAWDA KOLE - ZOSTAŁO TO SPRAWDZONE BO TE OSOBY SAME SIE WYGADAŁY WIEC NA TYM FORUM SA DWA ETATY ( 2 LUDZI ) KTÓRZY SOBIE PISZĄ
Na tym forum sierotko jest kilkadziesiąt osób, sam wiem o kilkunastu tu się wypowiadających, bo ich znam. Czyżby ksiądz proboszcz ogłosił na kazaniu, że zawiązany został powszechny spisek dziejowy i jesteście teraz oblężoną twierdzą i męczennikami przez wszystkich atakowanymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...