Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawdę mówiąc nie do końca rozumiem realizację tych działań. OK, może to dla kogoś potrzebne, ale realnie co nam, jako społeczności, to da? Obok DW pisze o dziecku, którego rodzicom brakuje 200.000 zł na operację w Stanach ***s://***dziennikwschodni.pl/bilgoraj/mama-po-prostu-chce-zeby-kubus-nie-cierpial-ostatnia-chwila-na-pomoc-dla-3-latka-z-bilgoraja,n,1000292703.html. Z naszym państwem chyba coś jest mocno nie tak, skoro lekką rączką planuje się wydać Bóg wie ile kasy na ekshumacje (uporządkowanie mogił - OK, ale po co się babrać w tych kilkudziesięcioletnich szczątkach???), z drugiej zaś nie ma kasy na leczenie chorób rzadkich u dzieci. Lekką rączką wydaje się 70 baniek na wybory kopertowe, które zgodnie z prawem nie miały szans się odbyć i nie ma winnych, a skazuje się emerytowaną nauczycielkę na poniewierkę. We wszystkich takich przypadkach reagują ludzie dobrego serca, a nie państwo, które powinno się troszczyć o swoich obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości" Niektórzy "nie do końca to rozumieją"
Skąd ten debilny wniosek, jakobym nie szanował przeszłości mojego narodu? Napisałem tylko, że ekshumacja jest potrzebna jak umarłemu kadzidło, nic z niej nie wyniknie, a kasa zostanie utopiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ten debilny wniosek, jakobym nie szanował przeszłości mojego narodu? Napisałem tylko, że ekshumacja jest potrzebna jak umarłemu kadzidło, nic z niej nie wyniknie, a kasa zostanie utopiona.
 Bo nie szanujesz - treść twego postu o tym świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ten debilny wniosek, jakobym nie szanował przeszłości mojego narodu? Napisałem tylko, że ekshumacja jest potrzebna jak umarłemu kadzidło, nic z niej nie wyniknie, a kasa zostanie utopiona.
Bo nie szanujesz - treść twego postu o tym świadczy.
Który konkretnie fragment?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda. Szanowanie przeszłości nie ma nic wspólnego  ekshumacją, z której nic nie wynika. Niepotrzebnie zakłóca się spokój tych ludzi po tylu latach spoczynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...