Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byleby nie pomogła tak jak z przedstawicelstwem Komisji Europejskiej w Polsce. Najpierw dużo obietnic i nic z tego nie wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłaszam początek kampanii wyborczej w Kraśniku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszafka się obudziła i coś chce nam dać. Śpij spokojnie POrmo czuwa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak był w FŁT Piotrowski to żadnej dziennikarskiej mendy nie było a jak sie POjawiłą ta warszawska Zzouza to odrazu cała chmara - czyzby kolejny tekst za pieniądze PO-sła z- sepleniącej melepety lateksowa protezą przyrodzenia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego minister skarbu ma problemy z udzieleniem odpowiedzi na interpelację posła Jarosława Stawiarskiego? Czy w tle tej sprawy nie stoją ludzie związani z PO? http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php...d=347&idm=1 Oto treść tej interpelacji: W sprawie kontraktów na opcje walutowe zawartych przez FŁT Kraśnik S.A. Media wypełniając spoczywający na nich obowiązek informowania i wyjaśniania, ważnych z punktu widzenia społecznego zdarzeń oraz procesów, od wielu miesięcy dużo uwagi poświęcają opcjom walutowym. Jedna z gazet informowała o rosnącej liczbie pozwów przeciwko bankom, w których polscy przedsiębiorcy zawarli kontrakty na opcje walutowe. Zdaniem cytowanych w gazecie ekspertów duża część umów na opcje z 2008 roku została przedsiębiorcom narzucona przez banki, czasem w złej wierze. Inna z gazet wyjawiła, że coraz więcej firm domaga się wysokich odszkodowań od zwalnianych menedżerów. Liczba pozwów przeciwko byłym menedżerom wzrosła o 300 procent w porównaniu z ubiegłym rokiem. Część firm dopomina się odszkodowań od swoich byłych pracowników za podejmowane przez nich decyzje w sprawie tak zwanych opcji walutowych. Opcje walutowe są główną przyczyną ogromnych problemów, jakie przeżywa FŁT Kraśnik S.A. Wokół umów zawartych przez producenta łożysk narosło wiele niedomówień. Z odpowiedzi na moją interpelację w sprawie opcji, skierowaną do Pana Ministra w grudniu 2008 roku wynika, że temat umów z bankami, podpisanych przez FŁT Kraśnik S.A., miał zostać dogłębnie zbadany. W związku z powyższym pragnę zdać pytania: 1. W jakim okresie (miesiąc i rok) zawarte zostały najbardziej niekorzystne umowy z bankami, które przyczyniły się do dużych strat finansowych FŁT Kraśnik S.A.? 2. Jaka jest pełna kwota strat, poniesionych przez przedsiębiorstwo z tytułu zawartych transakcji terminowych? 3. Czy w Pana ocenie Zarząd przedsiębiorstwa wybrany w 2008 roku korzystał z instrumentu zabezpieczającego przed ryzykiem kursowym, czy robił to jednak w sposób nieprzemyślany, podejmując decyzje z pogranicza hazardu i agresywnej gry giełdowej? 4. Czy w ocenie Pana Ministra są w FŁT osoby, które szczególnie przyczyniły się do podpisania niekorzystnych umów w sprawie zabezpieczenia od kursu walutowego i winny z tego powodu ponieść konsekwencje? 5. Jakie jest stanowisko Pana Ministra w sprawie ewentualnego wejścia FŁT Kraśnik S.A. na drogę sądową z bankami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga nowe proroctwo ogłosił Dziennik W. Nowym europosłem w następnych wyborach do Europarlamentu zostanie Wojciech W. z Kraśnika i wspólnie z miłościwie nam panującą Leną będą nas reprezentować EURO. Tak przynajmneij wynika z sugestywnego tytułu artykułu i zamieszczonego zdjęcia. Już dziś zaczynamy prać mózgi wyborcom z Lubelszczyzny. Uwaga jedna ważna sprawa: Każda wizyta kolarskiej ekipy z Warszawy ma być we wszystkich zaściankowych mediach nagłaśniana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZA TOWARZYSZY Z PZPR GOSPODARSKA WIZYTA ,ALE WTEDY TAMCI COŚ ROBILI A TO RZĄDZĄCE OSZOŁOMSTWO WODĘ LEJE ,NIC NIE ROBI ,GRUNT ŻE PENSJE LECĄ TO DLA NICH NAJWAŻNIEJSZE , W KOŃCU PRZY WYBORACH BĘDĄ KRZYCZEĆ ŻE CHCIELI ALE SIĘ NIE UDAŁO I TAK JUŻ 20 LAT TRWA DEGRADACJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się nie kompromituje p.Bobińska,bo niczego nie zrobi.Jej mocodawcy z PO mają za zadanie "skok na kasę".Dziwi mnie postawa kierownictwa fabryki,że takimi spotkaniami zabiera sobie czas.No chyba oni także są zainteresowani kawałkiem "płótna fabryki"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisy na forum... banda frustratów, podblokowych polityków, ekonomistów i speców od wszystkiego! No cóż Mirek troszkę błysnął, co mu mu się zbyt często nie zdarza. Faktycznie największy problem to opcje walutowe i do tego kryzys branży motoryzacyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ta pani cos obiecuje to obietnic nie dotrzymuje - taka prawda. Obietnice też składała podczas kampani z których wogle sie nie wywiązała. KŁAMCZUCHA PRZEZ DUŻE K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Czubiński z Wilkiem uzgodniliby "zeznania"? U Wilka na stronie pisze: "Wczoraj z inicjatywy posła Wojciecha Wilka Kraśnik odwiedziła eurodeputowana prof. Lena Kolarska-Bobińska. "Natomiast u burmistrza " Z inicjatywy posła Wojciecha Wilka (PO) i burmistrza Piotra Czubińskiego eurodeputowana Lena Kolarska – Bobińska (PO) spotkała się z zarządem FŁT i przedstawicielami związków zawodowych.". To kto organizował a kto sie "dokleił"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalcie się panowie W. W, P. CZ coście zrobili dla zakładu przez dwa lata waszych rządów. Doprowadziliście zakład na skraj nędzy, pozbawili pracowników nadziei na normalne życie,po to by awansować swoich nieudaczników na prezesów czy kierowników. Znakomity sukces z resztą jak i w kraju. Zakład tonie a oni się bawią, mam nadzieje że wyborcy to docenią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- ale po co Czabańskiego do FŁT zaprosili??? - może dlatego, że chciał zaproponować pracownikom FŁT zrywanie malin na swojej plantacji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy tej struktórze zatrudnienia ciężko będzie ten zakład uratować,przy zwolnieniach lecą tylko ludzie z maszyn, a fartuchowce są nie tykalni,tylko na słynnym p9 jest podobno sześciu mistrzów,z 12 ludzie też są nie zastąpieni,jeszcze trochę nie będzie miał kto fizycznie pracować bo zostaną tylko ciężko myślący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciezko i dlugo mysla-aby do wyborow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.