Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal bluesowy w Dzierzkowicach. Można się zgłaszać do konkursów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2018 r. o 12:24 Powrót do artykułu
jakaś data konkretna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem raz w krasniku, cos mnie pokusiło przez miasteczko przejechac i chlop miejscowy z centrum prawie pod sądem ruskim traktorem z przyczepą pełną parujacego gnoju zjeżdża mi droge i gębę piluje w jezyku ktorego tylko miejscowi używają i oni tylko by zrozumieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo wójt Irek Muszyński, brawo starosta Maj, brawo wójt Dzierzkowic!!! Udowodnijcie Włodarzowi Kraśnika i jego mocodawcy od fikołków (v-ce min. sportu), że dobra muzyka nie musi być grana jedynie w mieście zawierzonym Radyju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
29,30 czerwca 2018
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pesel Brawo Misio Kamiński zakłada gumofilce. BEDZIE TEŻ NIESIOŁOWSKI PODOBNO SZCZAW BEDZIE ROZDAWAL MA BLUES MEETING W NASZYCH KOCHANYCH DZIERZKOWICACH. Będą sadzić też Mirabelki podobno symboliczne drzewko na rynku w DZIERZKOWICACH będą sądzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzedowska, Lubelska, Strażacka, Piłsudskiego Niepodległości. zarządca jest Polskie Stronnictwo Ludowe. Moje amortyzatory dzięki nim czują Bluesa i paka jak się telepie to muzyki nie trza słuchać :)Chodzta na pake do mojego busa to poczujecie że mną bluesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...