Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradar nie widzi, to gaz do dechy

Utworzony przez wojtekg, 22 września 2008 r. o 08:32 Powrót do artykułu
A wystarczyłby próg zwalniający
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie poprawił? Jaka szkoda, a w Lublinie mają ich postawić prawie 30. To może i w Kraśniku na Kościuszki dodać jeszcze pięć. Odkrycie warte Nobla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wiele wyjść, trzeba tylko chcieć,przecież po wybudowaniu obwodnicy nie zniknie ruch lokalny a w pobliżu jest cmentarz i cegielnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszę przyznać, ze mam "przyjemność" od ponad dwóch lat zmagać się z tym problemem...koszmar. Ludzie zróbcie coś z tym!! Tam jest strasznie niebezpiecznie nie tylko przechodzić przez przejście dla pieszych, ale również wjechać samochodem na teren przedszkola i szkoły....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, 150 tys na sygnalizację nie ma, ale 120 na fotoradar to było ? W żadnym wypadku fotoradar nie może zastąpić właściwej organizacji ruchu, ale doskonale daje zarobić władzy, bo tylko do tego de facto służy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dowiedziałem się że ten fotoradar ma być koło SP1 to byłem przekonany że postawią go właśnie przy przejściu. Oni postawili go 300m dalej i to na zakręcie. Od strony Kielc jedzie się z górki. Wstawili ograniczenie do 40 żeby na niewidocznym na zakręcie radarze 50m dalej złapać jak najwięcej ludzi. Po minięciu radaru można spokojnie nawet gratem mieć100km/h na przejściu. Od strony miasta znak fotoradar wydaje mi się że jest już za przejściem koło SP1. Dlatego śmiem twierdzić, że ten radar nie powstał by zmniejszyć prędkość na przejściu przy szkole tylko jak wszystko żeby straż wiejska i burmistrzunio mógli się nachapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat wczoraj przechodziłam tuż koło radaru i byłam świadkiem sceny jak wszyscy kierowcy jechali w sznurku może z 30km/h i właśnie się zastanowiłam -na co w ogóle są fotoradary skoro zdają one tylko egzamin w danym miejscu w ktorym są ustawione? Czy nie lepiej robić kampanie społeczne mające na celu uświadomienie zagorożenia tudzież instalacja większej ilości sygnalizacji świetlnej a nie bezsensowne ustawianie fotoradarów,pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sygnalizacja świetlna się nie opłaca. Znacznie lepiej jest postawić ograniczenie do 40, a jeszcze lepiej do 30 i fotoradar - i statystyki wykrywalności spuchną, i budżet państwa i gminy zarobi, i gawiedź się ucieszy, że władza tak o nią dba i broni przed piratami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...