Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Szastarka awaria wodociągu

Utworzony przez Gospodarz, 2 stycznia 2015 r. o 18:22
co do straży to może faktycznie trzeba się zastanowić, za poprzedniego wójta były wypłacane pieniądze strażakom biorącym udział w akcjach, niewielkie ale były, a teraz jedynie puste baki, paliwa brak, to jak ma ta nasza straż funkcjonować?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty bredzisz coś ci się pomyliło 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech się wypowie wójt, zrobi wpis na forum że tak nie jest ,proste , 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy za bzdury opowiadacie przecież każda jednostka ma paliwo ale kto pojedzie jak w jednostkach tylko od imprezy do imprezy i kto pojedzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tym odebraniem pieniedzy sołeckich? Prosimy o szersze wyjaśnienie a sprawa sama się nagłośni.   18 marca o godz.8 przy budynku gminy w celu zablokowania odebrania sołeckich funduszy na 2020 rok, kto chce zabrać fundusze i czy dotyczy wszystkich sołectw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za bo i tak przeznaczają na głupoty to niech gmina je wykorzysta. A poza tym to jestem ciekaw skąd masz takie informacje czy nie przypadkiem od Pana, który pracuje obecnie w starostwie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, a gmina spozytkuje przypadkiem nie na glupoty? Gosiu,nie jesteś przypadkiem facetem?Przeczytaj co napisałeś. Dobry pomysł z Panem ze starostwa , może nam pomóc , dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, a gmina spozytkuje przypadkiem nie na glupoty? Gosiu,nie jesteś przypadkiem facetem?Przeczytaj co napisałeś. Dobry pomysł z Panem ze starostwa , może nam pomóc , dzięki.
Mylisz się każdy może napisać jestem ciekaw napewno lepiej niż mieszkańcy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ni ładu ni składu, rozumie ktoś co  "Gosia" miał na mysli pisząc post?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żeś niekumaty to nie moja wina a co do funduszy sołeckich jestem na nie  . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla gminy to kasa może znowu podwyżki w gminie będą a dla społeczeństwa jak zwykle tylko obiecanki, a co to chcą się pozbyć pani z dołu żeby sąsiadkę zatrudnić czy brzozowianke,a jedna i tak odchodzi na emeryture to im na rękę.we wsi już głośno bo koleżanka się chwali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o kogo to chodzi, to u was w gminie takie mądre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma transmisji z sesji, chcecie ukryć jak głosowali radni czy powód jest inny,wstyd i hańba 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni oddali pieniądze sołeckie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd dla całej gminy, co teraz tak narobią za te pieniądze? najgorsza w powiecie.hańba!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam ten rudy tam szukał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty za czym tam byles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje kradną co moga i się bawią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam na żywo na tranmisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...