Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Szastarka awaria wodociągu

Utworzony przez Gospodarz, 2 stycznia 2015 r. o 18:22
pocałujta wójta w h....ta, na *** złóż se podpis tylko wczesni umyj bo capie nawet przez forum
 Strach obleciał manie? A jak tam spotkanie w Starostwie w sprawnie dwóch dróg w Blinowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 lutego zapraszamy bo remizy w blinowie na godz 18 00 na zebranie dotyczace odwołania wójta przy okazji bedą zbierane podpisy
 I bardzo dobrze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agent Tomek zatrzymany. Przeszukania u Mariana Banasia. "Porachunki w pisowskiej 'rodzinie'. Jak na Sycylii"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocałujta wójta w h....ta, na *** złóż se podpis tylko wczesni umyj bo capie nawet przez forum
Strach obleciał manie? A jak tam spotkanie w Starostwie w sprawnie dwóch dróg w Blinowie?
 których dwóch dróg w blinowie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jedna w tą stronę a druga z powrotem, jakie drogi o czym mowa jak pustko w kasach powiatu i gminy to o co chodzi tylko krzykacze męczą się, jakby wiatraki były to i kasa by była, a tero niech pija wodę z rowu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mani znowu leki sie skonczyly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mani znowu leki sie skonczyly
 one już nie skutkują, mania sięgnij po większą dawkę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jedna w tą stronę a druga z powrotem, jakie drogi o czym mowa jak pustko w kasach powiatu i gminy to o co chodzi tylko krzykacze męczą się, jakby wiatraki były to i kasa by była, a tero niech pija wodę z rowu
 Mania weź leki i czytaj uważnie  1. droga nr 2289L Szastarka Stacja - Sulow.    2.droga 2738L Blinow pierwszy"Warszawa".Powiat zabezpieczył w budżecie 1mln 200 tyś na realizacje, pytanie czy wójt jest tym zainteresowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A głupi! a głupi! A głupi wy!      - krzyczał Maciej Rózeczka z "Pana Tadeusza" na swych pobratymców, którzy nagle, pod wpływem demagogicznych argumentów, decydują się dokonać zajazdu na Soplicowo. Nie bez powodu ten cytat dziś mi się przypomniał.     Wójt może i jest tylko trza spłacać długi mularczyka 700 tys a w całość ponad 1 miljon rocznie pozamiatane   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki masz problem , powiatowe drogi zabezpieczył powiat i niech robi nikt mu nie bedzie przeszhkadzał, każdy odpowiada  za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to spotkanie w blinowie dzis czy nima, o której ma byc w sprawie wiatraKów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A głupi! a głupi! A głupi wy!     - krzyczał Maciej Rózeczka z "Pana Tadeusza" na swych pobratymców, którzy nagle, pod wpływem demagogicznych argumentów, decydują się dokonać zajazdu na Soplicowo. Nie bez powodu ten cytat dziś mi się przypomniał.    Wójt może i jest tylko trza spłacać długi mularczyka 700 tys a w całość ponad 1 miljon rocznie pozamiatane  
  a coś mi świta o tem. to chodzi o toto zadłużenie za którem głosował jaskowski jak był przewodniczącym naszy gminny rady   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt wini pana, pan księdza a nam tu wszystkim nędza oj nędza, gdzieś kiedyś to słyszałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A głupi! a głupi! A głupi wy!    - krzyczał Maciej Rózeczka z "Pana Tadeusza" na swych pobratymców, którzy nagle, pod wpływem demagogicznych argumentów, decydują się dokonać zajazdu na Soplicowo. Nie bez powodu ten cytat dziś mi się przypomniał.    Wójt może i jest tylko trza spłacać długi mularczyka 700 tys a w całość ponad 1 miljon rocznie pozamiatane  
 a coś mi świta o tem. to chodzi o toto zadłużenie za którem głosował jaskowski jak był przewodniczącym naszy gminny rady  
 jak se tak jaskowski głosował to tera niech oddaje i nie ***i farmazonów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaśkoski nie odda,my oddajemy bo robi podwyżki smieci,podatku,ponoć   bierze następne pożyczki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory samorządowe w Milanówku należały do jednych z najbrutalniejszych w Polsce. Piotr Remiszewski, ubiegając się o funkcję burmistrza, był świadkiem walki politycznej w której udział brali m.in. Krzysztof „Motyl” Umiastowski oraz Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, obecna szefowa sztabu prezydenta Andrzeja Dudy. Właśnie w Milanówku, podczas ciszy wyborczej przed drugą turą wyborów samorządowych w 2018 r., Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, według zeznań Krzysztofa „Motyla” Umiatowskiego, miała roznosić plakaty ośmieszające Remiszewskiego. Kiedy Umiatowski próbował ją zatrzymać, miała go ugryźć w rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiep...... Troolu z tego forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A głupi! a głupi! A głupi wy!     - krzyczał Maciej Rózeczka z "Pana Tadeusza" na swych pobratymców, którzy nagle, pod wpływem demagogicznych argumentów, decydują się dokonać zajazdu na Soplicowo. Nie bez powodu ten cytat dziś mi się przypomniał.    Wójt może i jest tylko trza spłacać długi mularczyka 700 tys a w całość ponad 1 miljon rocznie pozamiatane  
 jak już to pisze się milion polonisto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaśkoski nie odda,my oddajemy bo robi podwyżki smieci,podatku,ponoć   bierze następne pożyczki
 he he jackoski  se tak zagłosowal to niech tera szuka kasy do oddania ale ja bieże pożyczki to zle bo znowu to kiedy bedzie trza oddac i to my bedziemy oddawać. znaczy się podatki znowu pójdo w góre 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiatraków nie będzie bo banda burakow z moczydel miała coś przeciwko bo rzekomo ich pszczółki by padły a jak sami jakiegoś syf naciagneli przez dla higienę w żyłach to dobrze, ale już taki los ciemniakow zawsze bida będzie ich klepać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...