Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Szastarka awaria wodociągu

Utworzony przez Gospodarz, 2 stycznia 2015 r. o 18:22
Podobno w przyszłym roku ma się w końcu rozpocząć budowa tych wiatraków. Prawda to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E, a co Wy tam ludkowie piszeta o głupotach, a tu taki nius jest! OSP Stare Moczydła pod wodzą naczelnika Winiarczyka, zaliczyło kolejnego, ludkowie mili, spektakularnego sukcesa! Otóż trza wom wiedzieć,że jako pierwsi z całego powiatu dojechali do pożaru auta co się na polu zapaliło! Złośliwce jakieś powiedzą zaraz, że to 300 metrów było od remizy, ale nie będziemy ich słuchać.  W pięknym stylu, jak na filmach, zajechali chłopcy swoim pięknym wozem strażackim na pole i się wzięli  z miejsca rzucili do gaszenia! Dziesiątki, jak nie setki godzin spędzonych na ćwiczeniach i manewrach pokazały w pełni klasę jednostki! Bo trza wom ludkowie mili wiedzieć, że mało który komendant dba o poziom wyszkolenia jak Winiarczyk! Pod tym względem w całej okolicy żadne OSP nie równa się że Starymi Moczydłami! No, może tylko Nowe Moczydła... Niestety mały feler się wziął przydarzył,bo nie było akuratnie kierowcy - Mańka, no i węże rozwinięte, sikawki w gotowości a tu nie wiadomo jak wodę puścić. Ale od czego pomyślunek! Wiadra się znalazły i wiadrami gasić dzielne chłopy poczęły. A zaraz też druhowie z Blinowa wpadli, ale to bez potrzeby całkiem, bo się i tak samochodowi spłonęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że w naszej gminie nic się nie dzieje to już się człowiek zdążył przyzwyczaić ale to że co trochę brakuje wody w Szastarce z powodu awarii to lekka przesada. Jak tak dalej wójt będzie kazał naprawiać awarie starymi częściami to będziemy musieli porobić dobie studnie głębinowe bo wody częściej nie będzie niż będzie. Wiecie co teraz to już jest gorzej niż za jakiego kolwiek wójta. Za Dudka to przynajmniej w gminie jakieś budynki powstawały coś się działo a teraz sami pomyślnie co w gminie powstało za tego wójta?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 207 z 207

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...