Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jobon i Cyclone szukają pracowników. Firmy chcą zwiększyć zatrudnienie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2017 r. o 18:40 Powrót do artykułu
Poszukują kierowców ciężarówek ? Pewnie za 3 tys . brutto i zesłanie na 3 tygodnie w trasę . Dobre , ale dla rozwodników co dzieci nie muszą wychowywać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie wynagrodzenia, szukać idiotów to sobie moga, ile płacą, jeżeli mniej jak 5 tys. brutto to ja pieprze, wolę nastrugać dzieci i mam za darmo 500+, rodzinne, alimenty z funduszu alimentacyjnego 500 zł na dziecko, mieszkanie za darmo i na wuj mi się męczyć, dojeżdzać  i pracowac za jałmużne. Niech puści podatnicy pracują na nas za 2 tys. brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech upaincy na nas pracują, a my klepmy dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydło szusowała na stoku ZDJĘCIA - a ja po 38 latach pracy 1900 zł netto nie ma za co pojechać, oto kuźwa dobrobyt w tym pieprzonym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Poszukują kierowców ciężarówek ? Pewnie za 3 tys . brutto i  zesłanie na 3 tygodnie w trasę . Dobre , ale dla rozwodników co dzieci nie muszą wychowywać .
przeczytaj dokładnie, poszukują "kierowników" ciężarówek, a to juz stanowsko lepiej płatne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ptaszki juz cwierkaja ,że 40 latek pracy i spierdaty za 800 na start!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Programy aktywizacji bezrobotnych ze względu na zaawansowany wiek,stan zdrowia itp.Zmuszenie gmin do udziału w programach zatrudniania osób w wieku przedemerytalnym.Samorządy zwolnić z obowiązku tzw:efektywności zatrudnienia.Narady na wyższym szczeblu dają możliwość przedstawienia postulatów.Trzeba chcieć pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat:Społeczność Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu Widowisko odchodzi nieco od dobrze znanej historii o Narodzeniu Pańskim. Uwagę widzów skupia nie tyle na fakcie przyjścia na świat Jezusa, co na celu, który się z tym wiąże. Młodzi, pełni zapału aktorzy podkreślają istotę chrześcijaństwa, jaką jest miłość bliźniego. Wzruszająca historia Artabana to historia każdego, kto na drodze życia spotyka ludzi potrzebujących pomocy. Apel do włodarzy Annopola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Jest praca dla nauczycielinów z PG1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z checia podejme prace kierowcy ciezaqrowki moje min wyplaty to 12 tys a jak mniej to na drzewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EuroKadra daje zatrudnienie. Ogólnie to jest okres, w którym łatwo można dostać etat w znanych firmach. Tak dobrego okresu pod tym względem nie było od lat. Jeśli tylko zależy wam na pracy, to ją dostaniecie. Można trafić do sensownych, znanych marek. Aktualnie to oni nie wymagają nawet specjalnych kwalifikacji. Praca jest dla każdego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież teraz nie ma żadnych problemów z pracą. Idziecie do agencij EuroKadra, zatrudnienie dostajecie z dnia na dzień. Warunki spoko. Zależy wam na pracy? Na spokojnie wszystko ogarniecie. I oby tylko dalej tak to wyglądało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...