Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakich mamy radnych to i takim ludziom daja medale Panie bartysiak na przyszlosc niech pan mysli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś nie zna sytuacji niech się nie wypowiada... Znam tego Pana od dziecka nawet jestem jego sąsiadką, nie wiem kto jest tak durny twierdząc że zneca się nad rodziną (człowiek 80 lat mieszkający z rodziną, żeby czasem nie) owszem jest specyficzny ale nigdy nikomu krzywdy nie zrobił wręcz przeciwnie zawsze służył pomocą (nigdy nie powiedzial nie) w młodości też nie miał lekkiego życia a niestety w starszym wieku się to wszystko odbija ( zobaczymy jacy będą Ci co mają najwięcej do powiedzenia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli taki człowiek jest "oczytany i porządny", to jestem ciekawy jak wygląda skala wartości, określeń innych ludzi.
 co ma piernik do wiatraka? książki czytał i zbierał broń, jedno nie szkodzi drugiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E-geniusz,czyli geniusz inaczej.Po prostu DEBYL Taki wioskowy DEBYL, wszędzie się trafi.A mógł spełnić sie legalnie w ORMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ormo to ty byś się nadawał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...