Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolekcjoner \"Kraśniczaninem roku”

Utworzony przez lolka, 13 listopada 2013 r. o 08:28 Powrót do artykułu
 garatulacje dla zwyciezcy;; ale krasnik ma wielu wybitnych inych którzy zaslyguja na tytuł z długiej listy na miejscu medalowym nie wiedziec czemu  nie znalazł sie swietnie zapowiadajacy skoczek w kombinacji pietrowo-daszkowej a na tytuł trenera roku w pelni zasłuzyła  pani ... zapomniałem nazwiska ; jako tandem rozsławili krasnik na Polske i komu ten tytuł????? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!!!!!!!!!!!!! -doktorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 garatulacje dla zwyciezcy;; ale krasnik ma wielu wybitnych inych którzy zaslyguja na tytuł z długiej listy na miejscu medalowym nie wiedziec czemu  nie znalazł sie swietnie zapowiadajacy skoczek w kombinacji pietrowo-daszkowej a na tytuł trenera roku w pelni zasłuzyła  pani ... zapomniałem nazwiska ; jako tandem rozsławili krasnik na Polske i komu ten tytuł????? :)
Skoczek się nie znalazł, bo jak piszesz jest dopiero swietnie zapowiadającym  się a skoro nazwiska pani trenerki nie pamietasz to chyba też nikt ważny... piszesz sam lub sama nie wiesz o czym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The article is worth reading. The uniqueness and structure that shines from this article. These days blogs are used everywhere. The idea that we recieve from them has no words to describe. The attribute needed is the power of creativity within yourself via learning, thinking, creating and rigorous study. Therefore the blog post is immensely fruitful for the readers. Thanks a lot for writing such a wonderful article. I will wait for your future article with great egarness. Karen Millen Tory Burch Boots Tory Burch Flats Karen Millen Multicolore Doudoune Moncler North Face Femme
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko coś powiedzieć na ten temat. Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne. Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...