Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro seatem jechała 3-osobowa rodzina Ukraińców (9-letni chłopiec ze swoimi rodzicami), a kobieta prowadząca samochód miała lat 63, to coś późne było to macierzyństwo... Sprawdźcie, czy nie wkradł się błąd do tej informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ___K___ Zginęło dziecko, tragedia olbrzymia, a ty ( celowo z małej ) zastanawiasz się ile kto miał lat, co cię to obchodzi? Puknij się w pusty łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ___K___ Zginęło dziecko, tragedia olbrzymia, a ty ( celowo z małej ) zastanawiasz się ile kto miał lat, co cię to obchodzi? Puknij się w pusty łeb!
Chłopcze - wstaw głowę pod kran, polej zimną wodą, a jak ochłoniesz, to jeszcze raz przeanalizuj mój wpis i wtedy napisz, gdzie okazałem komukolwiek jakiś brak szacunku, albo co. Zwróciłem uwagę na pewną potencjalną nieścisłość. Rzadko rozpaczam w internecie z powodu jakichkolwiek tragedii ludzkich, co nie znaczy, że jestem pozbawiony empatii. Jednakże od dziennikarzy oczekuję rzetelności w podawaniu informacji, czego by one nie dotyczyły. Nie neguję tragedii, bo tragedią ten wypadek z pewnością był. Nie szukam winnych, bo nie moja jest taka rola. Ale skoro ty się kierujesz wyłącznie emocjami, to nie szukaj u innych rozumu, bo to nie twoja działka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę rodzinę dziecka o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę rodzinę dziecka o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
   Numer dziwnie dużo negatywnych ocen ma w ocenach w internecie. Nawet są opinie że: ,,podaje się za świadka choć nim nie był'' czy ,,cmentarna hiena''...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...