Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wreszcie dzieci nie będą krzywdzone na całe życie. Mieć w dowodzie osobistym wpisane miejsce urodzenie Kraśnik,to jakby nie patrzeć, wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wraz z likwidacją tego oddziału, powinni zlikwidować status miasta Kraśnik. Co to za oszczędności? Kto z doktorskiej rodziny założy prywatny oddział położniczy w osafzie Kraśnik? Typujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli faktycznie zostanie zlikwidowany oddział to będzie ogromna porażka! W tak małych miejscowościach prosperuja takie oddziały, a w Krasniku nie może? Nie mogę tego zrozumieć. Mam nadzieję, że tak zła decyzja nie zapadnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należałoby się zastanowić, dlaczego oddział wykorzystywał te 41% łóżek. Dlaczego kobiety omijają tę porodówkę szerokim łukiem? Wybierają szpitale w Lublinie, Stalowej Woli czy Janowie Lubelskim? Wina władz miasta? Nie! Personelu i warunków. Wystarczy popytać o opinie te Panie, które miały wątpliwą przyjemność na tym oddziale przebywać. Aż dziwne że przetrwało to tak długo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba i wstyd, niedługo wszystko zlikwidują, moje dzieci rodziły się w Kraśniku i była bardzo dobra opieka. Ciekawe ile kobiet z powiatu kraśnickiego nie zdąży dojechać do szpitala oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów, może radni PIS będą odbierać porody na trasie. Oddział szpitalny to nie fabryka że ma przynosić dochody, my za to płacimy a nie wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...