Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs na kierownika w PUP

Utworzony przez GIT, 30 czerwca 2011 r. o 23:03
Nie inaczej sie dzieje w jednostkach podległych pod Urząd Miasta. I tym sposobem otrzymujemy przejrzysty obraz całej politycznej Polski. Powtórzę jeszcze raz, jedni drugich jestescie warci, a przez wasze polityczne rozgrywki cierpią tylko zwykli obywatele tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie wylatuje zastępca-radny który przed wyborami obiecywał pracę a teraz kolegom załatwia cieplutkie stołeczki - no w sumie to nie kłamał załatwia prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na LKR jest informacja, że zwolniony mąż nauczycielki-radnej-przew.ZZ "S"-V-ce przew. RM-osobistej kumpeli byłego, a obecnie oskarżonego, otóż ten mąż załapał się na stanowisko w Urzędzie Powiatowym. To może dla niego ten stołek?
To prawda? To stołek dla Płaczka Grzegorza? A konkurs był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na LKR jest informacja, że zwolniony mąż nauczycielki-radnej-przew.ZZ "S"-V-ce przew. RM-osobistej kumpeli byłego, a obecnie oskarżonego, otóż ten mąż załapał się na stanowisko w Urzędzie Powiatowym. To może dla niego ten stołek?
podaj linka z tą informacją - proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To prawda? To stołek dla Płaczka Grzegorza? A konkurs był?
pewnie był na korytarzu USC Marcinkowski - Posyniak przed sesją rady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pewnie był na korytarzu USC Marcinkowski - Posyniak przed sesją rady
Przeciez na początku tematu jest link do konkursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Przeciez na początku tematu jest link do konkursu.
tak link jest ale pytanie czy był konkurs - rozstrzygnięty , że wyłoniony został kandydat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak link jest ale pytanie czy był konkurs - rozstrzygnięty , że wyłoniony został kandydat
A może to nie o tego kandydata chodzi. I w sumie nie wiadomo cy informacja jest wiarygodna, bo jakby co, to razem z nią podano inna, jakoby pani burmistrzowa została zastępczynią kierowniczki MOPS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko prace a dotacje kierownik bratu zona mezowi a ja czekam jak glupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekaj glupi tatka latka zalatwic to trzeba odwiedzic pok nr 6 ktory malo kiedy jest otwarty a potem nr 7 z zalacznikami czyli koplet dokumentow i jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawalam tam raz do konkursu i co to tylko strata czasu wszystko ukartowane szybiej dostalabym sie na sorbone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak czytam i myślę sobie że to nasze pisanie i tak nic nie da , wsadzą kogo będą chcieli na stołek , dadzą dofinansowanie swoim a my się tylko owk****** amy i oklikamy po prostu w Starostwie i PUP potrzebna jest kontrola i to gruntowna CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pup to powazna instytucja bylem tam dowiedziec sie o prace lub staz pan dyrektor odpowiedzial mi ze nie ma pieniedzy i nie ma stazu jak mam to rozumiec bo ja kasy nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gucio napisał:
pup to powazna instytucja bylem tam dowiedziec sie o prace lub staz pan dyrektor odpowiedzial mi ze nie ma pieniedzy i nie ma stazu jak mam to rozumiec bo ja kasy nie mam
Pan dyrektor się Tobą Guciu nie przejmuje on ma swoją wypłatę i swoje sprawy - tzn. załatwianie kolegom pracy i dofinansowań - moja rada ZOSTAŃ JEGO KOLEGĄ ale bliskim partii PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziekuje Ci kolego za doradztwo ale podpowiedz jak tam sie dostac do tego grona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GIT napisał:
Właśnie znalazłem ogłoszenie w biuletynie Starostwa że ogłaszają konkurs na kierownika wydziału http://www.bip.lublin.pl/powiatkrasnik/index.php?id=722&p1=tresc&p2=619&show=popup wystarczy wykształcenie wyższe i 5 lat pracy ( może być nawet jazda śmieciarką ) ciekawe kogo mają upatrzonego zapraszam bezrobotnych ze swoimi C.V no i forumowiczów do rankingu - kto będzie tym kierownikiem - typujcie
Uwaga typuję: zwycięzcą zostanie Grzegorz P. ma wyższe wykształcenie i 2x tyle lat pracy oraz właściwą małżonkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gucio napisał:
dziekuje Ci kolego za doradztwo ale podpowiedz jak tam sie dostac do tego grona
donosząc na innych włażąc w d****ę oraz innymi podobnymi rzeczami których normalny człowiek się wstydzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uwaga typuję: zwycięzcą zostanie Grzegorz P. ma wyższe wykształcenie i 2x tyle lat pracy oraz właściwą małżonkę.
celny strzał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy ktos wie skad sie wzial ten wakat o ile wiem to tam jest kierownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny napisał:
mam pytanie czy ktos wie skad sie wzial ten wakat o ile wiem to tam jest kierownik
To chyba nie problem? Kierownik się dowie, że musi się POświęcić, bo ktoś inny jest w POtrzebie i już...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...