Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradną nawet w sądzie

Utworzony przez qwerty, 1 listopada 2012 r. o 07:38 Powrót do artykułu
Ufff. A już myślałem, że chodzi o złodzieja ubranego w togę ! Takiego to dopiero trudno złapać ! A jeśli się takiego przyłapie to jego sitwa go ochroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Ufff. A już myślałem, że chodzi o złodzieja ubranego w togę ! Takiego to dopiero trudno złapać ! A jeśli się takiego przyłapie to jego sitwa go ochroni.
Nie cwaniakuj, koluniu z falistej tektury, jak Ciebie oklepią albo okradną na grubo to sam pierwszy polecisz przed oblicze tego "złodzieja" szukać sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie cwaniakuj, koluniu z falistej tektury, jak Ciebie oklepią albo okradną na grubo to sam pierwszy polecisz przed oblicze tego "złodzieja" szukać sprawiedliwości.
poleci bo innego wyjscia nie ma w polsce. tutaj rządzi, leczy i sądzi mafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie chciał spieniężyć katol bo na znicze nie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie ukradli w sądzie parasolkę po co tam jest ta ochrona i monitoring jak nic dopilnować nie mogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szatni nie było? Tak się tylko pytam dla fasonu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy są zawsze po stronie osoby z układami i kasą. Nie są zainteresowane w pomaganiu w jakikolwiek sposób zwykłym ludziom. Już na wstępnym etapie, gdy jesteśmy poszkodowani, policja i prokurator robi wszystko, by zniechęcić człowieka do szukania sprawiedliwości. I po trosze słusznie, bo w sądach sprawiedliwości nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kretynka sie rozbierała na koryarzu? jeslinie ma szatni wchodzi sie w futrze czy w kurtce.! a gdzie ochrona????????????????????????????????????????????????????????????????? smiac sie chce z tych pracownikow w kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...