Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Nie będzie ulg w przedszkolach

Utworzony przez AMOK, 27 kwietnia 2012 r. o 21:07 Powrót do artykułu
Czyli doradcy Burmimstrza są tak obeznani, nie potraficie zająć się swoimi dziećmi a co dopiero ludzmi. Ale wybraliśmy, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BĘDZIE ULG DLA RADNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!! POgnać na SYBIR sami się wykształcili na socjaliźmie swoje dzieci wypchali do szkół a na ludzi pracujących mówią PLEBS . POdziękujmy i radnym i burmistrzom POgnać hołotę i PISOżłopów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulg nie będzie bo wojewoda zaskarżyła uchwałę Rady, bo była niesprawiedliwa i dobrze bo to czysta dyskryminacja żeby jedni płacili za drugich. Ja nie chcę płacić za burmistrza, który wg nowej uchwały miałby przedszkole za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz trzeba pozabierać ulgi dzieciom w autobusach (dlaczego jeżdżą taniej niż ja) i odliczenia od podatku. I wprowadzić politykę 1 dziecka (wzorce chińskie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulgi w MPK, to szybciej pasowało by pozabierać rencistom i emerytom, a pozostawić tylko te ustawowe. Szkoda , że tej dyskryminacji wojewoda nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Ulgi w MPK, to szybciej pasowało by pozabierać rencistom i emerytom, a pozostawić tylko te ustawowe. Szkoda , że tej dyskryminacji wojewoda nie widzi.
Oczywiście że pozabierać ulgi za przejazd autobusem MPK, i to nie tylko emerytom i rencistom ale wszystkim ! Rzecz jasna - wszelkie te odebrany ulgi powinny przejść na zrytego łba z Piask, który od dawna biadoli nad tym, że musi płacić za bilet, i jest wściekły na emerytów i rencistów, że oni płacą, a on nie Ciekawi mnie natomiast jedno w tych postulatach tow. Marysieńki - jak można być aż tak podłym, mściwym i głupim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Oczywiście że pozabierać ulgi za przejazd autobusem MPK, i to nie tylko emerytom i rencistom ale wszystkim ! Rzecz jasna - wszelkie te odebrany ulgi powinny przejść na zrytego łba z Piask, który od dawna biadoli nad tym, że musi płacić za bilet, i jest wściekły na emerytów i rencistów, że oni płacą, a on nie Ciekawi mnie natomiast jedno w tych postulatach tow. Marysieńki - jak można być aż tak podłym, mściwym i głupim ?
To to fakt, że rzeczywiście można by pozbawic darmowych przejazdów, nawet z tych ustawowych, duzo wiekszej grupy. Ja nie oczekuję żadnych ulg i nie wyciągam rąk po nic, żebym oczekiwała ich przechodzenia na mnie.Wychodzę z założenia, że jak z czegoś korzystam w takim samym zakresie jak inni to i płacę jak inni.A tylko darmowe korzystanie pozwala na niczym ograniczone wykorzystywanie sytuacji, za które inni, w swoim korzystaniu muszą pokrywac za nich.A to ma sie nijak do równości obywatelskiej, którą daje nam konstytucja, ze w takim przypadkach staje sie wyswiechtanym kawałkiem zapisanego papierku, którego zapisy o równym traktowaniu wszystkich obywateli unieważnia byle uchwala rady miasta. I po pierwsze nie mam powodów być wsciekła na emerytów i rencistów, gdyz to nie oni sami przyznawali sobie ten przywilej. A te nierównosci robią same władze, które w pierwszym rzędzie powinny stać na straży przestrzegania prawa konstytucyjnego o równym traktowaniu wszystkich obywateli.Tylko że chęć zarabiania i znachodzenia sobie sprzymierzenców przesłania im te prawa, że dla nich stają ważniejsze te uchwalone przez nich. A po drugie nie widze powodów, żeby emerytom i rencistom, którzy często mają wieksze dochody niz osoby czynnie zawodowo, nadawano taki przywilej, w który ci pozostali muszą pokrywac ich ulgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZABRAĆ RADNYM DIETY !!!!!!!!!!!!!!!! JEŻDŻĘ DO PRACY I NIKT MI ZA TO NIE ZWRACA !!!!!!!!!!!!!!! WIĘC I ONI NIECH COŚ ROBIĄ DLA TEGO MIASTA ZA FREE - PO TO SĄ WYBRANI !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...