Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Nowy targ przy ul. Fabrycznej już działa

Utworzony przez bywalec, 29 września 2013 r. o 23:12 Powrót do artykułu
Darmo wydane pieniądze.Czy wiadomo,kto kupi stary targ.Jakie okulary miał redaktor,który widział parking?Parking ma ale "Biedronka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
targ był już czynny w niedzielę 22 września, więc pierwsi klienci już byli wcześniej. ale gdzie tu szukać rzetelności dziennikarskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyja to inwestycja burmistrza   czy  dokonczył  nowy starosta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy starosta  to inwestuje  w  swoją rodzinę  , by ja umieścic na kierowniczych stanowiskach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parking na 7 samochodów a sprzedających 20 i gdzie tu zaparkowac oczywiście pod biedronka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na nowym targu już 21.09.2013r. kupiłam sobie kurtkę. Wiem, że to była sobota i padal deszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyja to inwestycja burmistrza   czy  dokonczył  nowy starosta?
a co cię obchodzi czyja inwestycja grunt że jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 – To nowoczesne miejsce ma służyć poprawie warunków pracy sprzedawców, jak i komfortu dokonywania zakupów, wzmocnieniu lokalnych kupców i drobnego handlu oraz wzrostu sprzedaży wytwarzanych lokalnie płodów rolnych i produktów regionalnych, a także promocji produktów regionalnych – zaznacza Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika.   Panie burmistrzu - a w czym obecne targowisko poprawiło (w stosunku do starego) warunki pracy sprzedających ? W czym jest lepszy komfort dokonywania zakupów ? Jak się lokalni kupcy wzmocnią ? Może by tak skończyć mówić frazesy bez pokrycia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a byl  zboczony satanista z pedzelkiem zeby pokropic to miejsce?????????    ale sie jest czym chwalic, ja pierdziu. za rok sie okaze ze chinczycy kupia to targowisko od burmistrza za becen I wsadza chinczyków  ich chinska tandeta I beda sprzedawac.  tak jak chca kupic przychodnie kolo FLT I budynek na przeciwko po drugiej stronie ulicy zeby chinczyki mieli swoja "chinska przychodnie " I swoj "chinski hotel" dla pracowników ocywiscie z chin......  to sie wyborcy ucieszycie... zniszczyc swojego a dac drugiemu"obcemu chinczykowi" ..... to was czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jeden kościół ,a może cmentarz?PARODIA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jeden kościół ,a może cmentarz?PARODIA!!!!
Tyle potrafią,liczą na poparcie mocherowych  beretów bo normalni ludzie mają ich daleko w ,,,,,Batman powinien poświęcić radną B...... a nie targowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIAŁA? DLACZEGO JEST TYLKO DWÓCH SPRZEDAWCÓW?TO NAJBARDZIEJ PORONIONY POMYSŁ ŻEBY W TYM MIEJSCU ZROBIĆ TARG-DALEKO OD CENTRUM MIASTA.PIES Z KULAWĄ NOGĄ NAWET TAM NIE ZAJDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...