Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panowie ! Niech jeden drugiemu poda rękę i nie róbcie tej szopki ! To w oczach mieszkańców będzie lepiej odebrane niż robienie cyrku w sądzie ! Niech zfinalizuje się mądre przysłowie - mądry głupszemu pierwszy ustąpi - zobaczymy, który jest kim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MADEJEK odejdź od tej polityki wkońcu ! mam nadzieję że już nie będziesz prosił młodych na portalach społecznościowych zaproszeniami do znajomych, bo to wstyd !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale lipa, Stawiarski z takim zapleczem finansowym organizacyjnym prawnym przegrał proces z radnym Madejkiem. Jacek Madejek na burmistrza !! On poradzi sobie ze wszystkim spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miołem nie pisoć alem chcioł cuś zrobić dla miasta, popiram tego Wiesia. Kunia ja sprzedoł i biorę się za politykę, kuniec z psedopolitykami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesio napisał:
ale lipa, Stawiarski z takim zapleczem finansowym organizacyjnym prawnym przegrał proces z radnym Madejkiem. Jacek Madejek na burmistrza !! On poradzi sobie ze wszystkim spokojnie.
Obyś się nie zdziwił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, oburzony,że sąd nie poczekał a nie wie czy złoży odwołanie. Ilu z was jest za tym,że złoży? A tak z innej beczki kto byłby najlepszy za niego na stanowisku wice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pomoc administracyjna, przecież to nie jest jego szczyt marzeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć Misiak pcha się na stołek. Ciekawe czy Stawiarek o tym wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z haraczami wyjasnia czy tak jak z biletami na mecze wykaze sie Stawiarski zmyslem gospodarczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie, i nadal szuka HAKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...