Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Etapy: akceptacja totalna homo, akceptacja małżeństw homo i wreszcie akceptacja adopcji przez homo. O to będą boje. A jak takie dziecko może wypowiedzieć jedno z najpiękniejszych zdań" Mamo , kocham cię" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni Kraśnika. To dziwne żeby walczyć o normalność. Tu na forach widzę chyba sporo tzw. młodych nie zdających sobie sprawy z powagi i znaczenia tematu, nie mających jeszcze własnych dzieci, myślących zapewne czym innym niż mózg!
 u ciebie to mozg napewno juz wyparowal slugo pedofia w sutannie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni z PiS! A przy pkazji: czy niejaki Kurek załatwił już darmową wodę i ścieki dla Kraśniczan? Czy jego słowo jest tyle warte co całej POKO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupa jest do srania - ZAKAZ PEDAŁOWANIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby tak samo nie dopuścili to postawienia w Kraśniku masztów 5G.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole być zacofany niż mieć h**a w dup*e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To są ludzie z obsesjami, dla których bogiem jest seks." Za to dla radnej bóg jest seksem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w związku z tą uchwałą miasto zamierza oznaczać swoich homoseksualnych mieszkańców jakimiś znaczkami albo umieszczać ich w obozie koncentracyjnym? Czy może to zwykły świstek papieru, którym można się podetrzeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w związku z tą uchwałą miasto zamierza oznaczać swoich homoseksualnych mieszkańców jakimiś znaczkami albo umieszczać ich w obozie koncentracyjnym? Czy może to zwykły świstek papieru, którym można się podetrzeć?
 Tak,beda mieć cekowniki na zadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku same zebeściaki. Ochoczo walczą z LGBT i dziarsko walą się po zębach w walce o kapustę w Lidlu. Nic mnie już w tym mieście nie zdziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawi mnie czemu tacy stare dziady zajmuja sie seksem Czy wy jeszcze wiecie co to jest  Jak samemu juz sie nie moze bokuzka nie staje to i innym sie zabrania A tak ogolnie to wara wam od naszym spraw seksualnych Pieprzeni europejczycy i do tego wierzacy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dane z glosowania sa nieścisle, bo jeden glos byl przeciwko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy Lublin uwolni się od LGBT? LGBT swoimi działaniami narzuca swoją ideologię innym ludziom, a jest to naruszanie swobód obywatelskich tych ludzi. Wolność LGBT kończy się tam gdzie zaczyna się moja. Jeżeli osoby LGBT(lesbijki,geje,biseksualni) chcą kształcić SWOJE KILKULETNIE DZIECI SEKSUALNIE, to niech kształcą. Nie wiem tylko skąd będą je mieć. ALE OD MOICH DZIECI IM WARA !!!!!!! BO OSKARŻĘ ICH O MOLESTOWANIE SEKSUALNE MOICH MAŁOLETNICH DZIECI, DEMORALIZACJE, KRZYWDĘ PSYCHICZNĄ I FIZYCZNĄ, CZYNY PEDOFILSKIE (bo seks w odniesieniu do dzieci to pedofilia) !!!! Ja odpowiadam za moje dzieci i nie pozwolę ich skrzywdzić. Jak lwica będę stała na ich straży. Ja miała normalne dzieciństwo i nikt mi nie zawracał głowy i dupy seksem do czasu kiedy do tego dojrzałam i dorosłam. Nie pozwolę odebrać tego moim dzieciom. Mam nadzieję, że jest więcej takich mam i tatów. Pełnoletni człowiek ma wolną wolę i to jego sprawa, w która stronę pójdzie. Nie jest to prawem zabronione i nikt mu nie zabroni kochać kogo chce, ani uprawiać seks z kim chce,dopóki jest na to zgoda drugiej strony,ani robić co chce. Jedynie rodziców tego człowieka może to zaboleć.A to jest sprawa do załatwienia między nimi. Ja moje dzieci wychowam do rodziny takiej jak od pokoleń jest i mam nadzieję,że taka stworzą i dalej ją przekażą. A LGBT niech sobie żyje w swoim kręgu adoracji. Ja ich do swojego życia nie zapraszam, więc niech się do niego nie wpieprz...ają. Tak samo jak ja się nie wtrącam do ich życia. A jak LGBT przekracza granicę i pcha łapy za daleko, to muszą po nich oberwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wstyd dla Kraśnika. Jest on wolnych od ideologii lesbijek, gejów, osób bi i trans-seksualnych. Zastanawiam się, czym ona jest :- )))) Natomiast mało śmieszne jest to, że jest to pogarda dla mieszkańców, którzy tylko trochę różnią się od większości. Ciekawe, kiedy Kraśnik ogłosi, że jest wolny od ideologii czarnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJGŁUPSI RADNI W HISTORII KRAŚNIKA WSTYD MI TAM MIESZKAĆ - POWINNI NA KAŻDYM SKRZYŻOWANIU WYSTAWIAĆ KACZE POMNIKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiak! Pierwszy raz pozytywnie zaskoczyles, tyle głupot wcześniej gadales i nareszcie coś mądrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy rada uchwaliła jakies sankcje dla obywateli LGBT  w przypadku ich pojawienia się w LKR ?  NP zakaz korzystania z MPK , nocowania w hotelach, obowiązek poruszania się po mieście z dzwoneczkiem u szyi ewntualnie obowiązek codziennego meldowania u pani radnej violetty celm przebadania ?Czy tylko taki armatni wystrzał na pokaz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy rada uchwaliła jakies sankcje dla obywateli LGBT  w przypadku ich pojawienia się w LKR ?  NP zakaz korzystania z MPK , nocowania w hotelach, obowiązek poruszania się po mieście z dzwoneczkiem u szyi ewntualnie obowiązek codziennego meldowania u pani radnej violetty celm przebadania ?Czy tylko taki armatni wystrzał na pokaz ?
 Lubisz kakało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety mieszkam w mieście, którego radni to kretyni; a Agnieszka Lis (znam ją niestety) powinna się wstydzić zabierać głos, zwłaszcza po tym jak postępowała ze swoimi dziećmi; kolejny okaz to Kudła -i to jest LEKARZ ? to ciemna baba; Jurek Misiak - wstydź się, bo ja się wstydzę, że grałem z tobą w tenisa. ŻAŁOŚNI LUDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny ciemnogród ! Co i w czym przeszkadzają Wam ludzie o innej orientacji, ogarnijcie się !
 Jak ci taki jeden z drugim będą molestować małe dziecko, to ci się szybko zmieni światopogląd, Januszu jeden !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...