Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
K twoje argumenty mozesz se w d**e wsadzić.Są glupie i bez przyszłosci.Rodzina to kobieta i mężczyzna,a nie dwóch chłopów czy dwie baby.A sensem zycia jest bormalne wychowanie dzieci.Ja je bede edukowal w kazdym aspekcie zycia ,a nie jakies LBGT.Paniał ?
Jeśli ta edukacja będzie na takim poziomie, jak twój wpis, to współczuję twoim dzieciom.
 Mam głęboko w poważaniu twoje współczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni Kraśnika. To dziwne żeby walczyć o normalność. Tu na forach widzę chyba sporo tzw. młodych nie zdających sobie sprawy z powagi i znaczenia tematu, nie mających jeszcze własnych dzieci, myślących zapewne czym innym niż mózg!
Dlaczego chcesz walczyć o normalność? Nikt normalności nikomu nie odbiera. Ale wiedza i tolerancja bardzo się w dzisiejszym świecie przydają. Ich brak prowadzi do nacjonalizmu, faszyzmu, zwalczania wszystkiego. Ty już też chcesz "walczyć o normalność". Myślenie, jak widzę, strasznie co poniektórych boli :-( A cała sytuacja dowodzi, że nie tylko jesteśmy zaściankiem Europy, ale jeszcze się okopujemy i stawiamy coraz wyższe palisady Jesteśmy tym jak to nazywasz zasciankiem przez brak nacjonalizmu i faszyzmy ktory zdecydowanie by sie przydał tak żebysmy mogli zyc jak na zachodzie,w ostatnim stuleciu Polska przez nacjonalizm i faszym innncyh narodów zsoatła mocno dotknieta po dzis dzień nie moze sie odbudować co wiecej narody ktore narzuciły nam nietolerancje Polskości dzis spełniaja wymogi środowiska LGBT,mało tego faszyzm gospodarczy dotyka nas po dzis dzien wszedzie zagraniczne sklepy ulgi podatkowe dla zaghranicznych koncernów Ty jako Polak majacy firme jestes wrecz zjedzony na starcie przez urzad skarbowy zusy krusy itp.Jestem zdania niech kazdy pieprzy sie z czym chce ale krzyczenie o tematach tabu czychec narzucenia na siłe swoich przekonań ktore na zdrowy rozsadek wprowadzaja tylko zbędne kłotnie i "coraz wyzsze palisady" jest nie na miejscu i nie pomoże absolutnie nikomu,a inicjatywy LGBT to kolejne wzniecanie ognia miedzy Polakami a narzucanie tolerancji do wynaturzen to jest dopiero faszyzm dotego bezsensowny,niesmaczny,nieprzyzwoity to ze masz zaburzenie psychiczne na tle sexualnym nie przyzwala Ci zebys konfrontowal reszte społeczenstwa i probował namowić ludzi zeby zmieniali swoje naturalne odczucia.. a kraje ktore dzieki faszyzmowi i nacjonalizmowi maja lesza sytuacje egzystencjalno bytową spelniaja Twoje oczekiwania wiec mozesz wyjechac i byc wolny..aaaa no tak bycie gejem bez mozliwosci wykrzyczenia swojego ja i bez strony przeciwnejkrytykujacej  juz nie jest takie fajne i nierealizujesz sie w homoterroryzmie moze lepiej znalezc inne ujscie złośći do isntniejacego swiata moze sport czy coś...i zrozumiesz ze Twoje sprawy łózkowe to twoje sprawy a nie bez powodu mowi sie na nie temat tabu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie innej orientacji raczej nikomu nieprzeszkadzaja,nikt o zdrowym rozsadku niezaglada komus do łóżka ale LGBT to gloryfikacja wynaturzenia a to juz jest chore jesli czuja sie tacy normalni to niech zamkna mordy i wszelkie dewiackie ekscesy robia w domowym zaciszu,a proba narzucenia tolerancji w kraju gdzie kazdy chodzi wk*****ny,wiekszosc ledwo wiaze koniec z koncem,a 70%Polakow jest zadluzonych w kredytach leeasingach,pozyczkach itp. jest nosensem i wniczym nikomu nie pomoze,a ruchy propagowane przez tego typu organizacje sa sterowane i finansowane przez osoby ktorych celem nie jest zadna wolnosc czy tolerancja tylko kolejny temast ktory skłoci i podzieli nasze społeczeństwo ktore gdyby mowillo jednym głosem bylo by sporym zagrozeniem dla systemowych mafiozow
 Wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALERT: For the security reasons all external investors and business representatives are asked to cease operations at site of Krasnik, and proceed immediately to evacuation. Town of Krasnik has no longer liberal attitudes. Currently we are working to establish whether along with recent LGBT discriminatory laws, that were passed in Kraśnik on Thursday 2019-05-30, any other local laws like discrimination of persons with disabilities or persons of different ethnic or racial backgrounds are to be in effect. For the safety reasons, international tourists are also asked to avoid traveling to Kraśnik. Same applies to business travels and activity of suppliers. Area is undergoing political disruption and may not be safe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K twoje argumenty mozesz se w d**e wsadzić.Są glupie i bez przyszłosci.Rodzina to kobieta i mężczyzna,a nie dwóch chłopów czy dwie baby.A sensem zycia jest bormalne wychowanie dzieci.Ja je bede edukowal w kazdym aspekcie zycia ,a nie jakies LBGT.Paniał ?
Jeśli ta edukacja będzie na takim poziomie, jak twój wpis, to współczuję twoim dzieciom.
Mam głęboko w poważaniu twoje współczucie.
Nie ściągniesz mnie do swojego poziomu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni Kraśnika. To dziwne żeby walczyć o normalność. Tu na forach widzę chyba sporo tzw. młodych nie zdających sobie sprawy z powagi i znaczenia tematu, nie mających jeszcze własnych dzieci, myślących zapewne czym innym niż mózg!
Dlaczego chcesz walczyć o normalność? Nikt normalności nikomu nie odbiera. Ale wiedza i tolerancja bardzo się w dzisiejszym świecie przydają. Ich brak prowadzi do nacjonalizmu, faszyzmu, zwalczania wszystkiego. Ty już też chcesz "walczyć o normalność". Myślenie, jak widzę, strasznie co poniektórych boli :-( A cała sytuacja dowodzi, że nie tylko jesteśmy zaściankiem Europy, ale jeszcze się okopujemy i stawiamy coraz wyższe palisady Jesteśmy tym jak to nazywasz zasciankiem przez brak nacjonalizmu i faszyzmy ktory zdecydowanie by sie przydał tak żebysmy mogli zyc jak na zachodzie,w ostatnim stuleciu Polska przez nacjonalizm i faszym innncyh narodów zsoatła mocno dotknieta po dzis dzień nie moze sie odbudować co wiecej narody ktore narzuciły nam nietolerancje Polskości dzis spełniaja wymogi środowiska LGBT,mało tego faszyzm gospodarczy dotyka nas po dzis dzien wszedzie zagraniczne sklepy ulgi podatkowe dla zaghranicznych koncernów Ty jako Polak majacy firme jestes wrecz zjedzony na starcie przez urzad skarbowy zusy krusy itp.Jestem zdania niech kazdy pieprzy sie z czym chce ale krzyczenie o tematach tabu czychec narzucenia na siłe swoich przekonań ktore na zdrowy rozsadek wprowadzaja tylko zbędne kłotnie i "coraz wyzsze palisady" jest nie na miejscu i nie pomoże absolutnie nikomu,a inicjatywy LGBT to kolejne wzniecanie ognia miedzy Polakami a narzucanie tolerancji do wynaturzen to jest dopiero faszyzm dotego bezsensowny,niesmaczny,nieprzyzwoity to ze masz zaburzenie psychiczne na tle sexualnym nie przyzwala Ci zebys konfrontowal reszte społeczenstwa i probował namowić ludzi zeby zmieniali swoje naturalne odczucia.. a kraje ktore dzieki faszyzmowi i nacjonalizmowi maja lesza sytuacje egzystencjalno bytową spelniaja Twoje oczekiwania wiec mozesz wyjechac i byc wolny..aaaa no tak bycie gejem bez mozliwosci wykrzyczenia swojego ja i bez strony przeciwnejkrytykujacej  juz nie jest takie fajne i nierealizujesz sie w homoterroryzmie moze lepiej znalezc inne ujscie złośći do isntniejacego swiata moze sport czy coś...i zrozumiesz ze Twoje sprawy łózkowe to twoje sprawy a nie bez powodu mowi sie na nie temat tabu...
Spróbowałem z tego bezinterpunkcyjnego bełkotu co nieco wyłuskać. No to po kolei. Nie, my nie możemy sie odbudować, bo nie potrafimy się dogadać sami ze sobą. Do tego mamy skłonności do kombinowania, "załatwiania", "wydymania" sąsiadów i rywali. Uczciwie i wspólnymi siłami Polakom trudno coś zrobić. Co do ZUS-u, US i tp. to generalnie się zgadzam, ale czy te instytucje też zaliczać do krajów tolerujących LGBT? Czy naprawdę uważasz, że Polska cierpi z powodu LGBT i krajów, w którym podobno LGBT ma się dobrze? A dostrzegasz w sobie jakieś oznaki manii prześladowczej może? Zauważ też, że ogół społeczeństwa, zwłaszcza w jego proPiSowskiej części, chce narzucić swoją wolę członkom społeczności LGBT. W tę stronę prawo do prywatności nie działa? Nie, nie jestem związany z LGBT. Jestem heteroseksualnym facetem, mam dzieci. Ale potrafię też logicznie myśleć. I nie znaszę, gdy ktoś mi cokolwiek narzuca, zwłaszcza w imię swojej wiary/religii. Bez względu na to, co to za religia! Napisałeś też: "to ze masz zaburzenie psychiczne na tle sexualnym nie przyzwala Ci zebys konfrontowal reszte społeczenstwa i probował namowić ludzi zeby zmieniali swoje naturalne odczucia". Skąd Ty wiesz, czy mam zaburzenia i w dodatku jakie? Psychoanalityk się znalazł. Co więcej - nie chcesz, by ktoś Ci coś narzucał, ale jednocześnie jesteś gotowy zmieniać naturalne odczucia homoseksualistów. To dla nich jest naturalne. Nikt nie przechodzi na gejostwo, jak na katolicyzm i krzyżem i mieczem geja na heteroseksualizm nie nawrócisz. Resztę Twoich wynurzeń pominę, bo wyssałeś sobie coś z palca i pierdaczysz, jak potłuczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim celu ta uchwała? Czyzby konstytucja w tym zakresie uległa zmianie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni Kraśnika. Zdrowy rozsądek zawsze zwycięża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co to brawo?Ja się pytam, co ma na celu ta uchwała? Czy któraś marionetka jest w stanie odpowiedziec na to pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba będziemy gejów i lezby wypędzac z miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczyzm zaczyna triumfowac w krasniku Miasto ciemnogrod i do tego glupi radni Rok temu miasto powiezyli opiece maryji i nawet to nie pomoglo albiniakom i innym durniom Jak wam nie wstyd katolicy na pokaz Gdzie wasza tolerancja PRZECEZ JESTESCIE W UNII EUROPEJSKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczyzm zaczyna triumfowac w krasniku Miasto ciemnogrod i do tego glupi radni  Rok temu miasto powiezyli opiece maryji i nawet to nie pomoglo albiniakom i innym durniom Jak wam nie wstyd katolicy na pokaz Gdzie wasza  tolerancja  PRZECEZ JESTESCIE W UNII EUROPEJSKIEJ
 Jak może kaczyzm trumfowac w Kraśniku, frędzlu jeden, skoro burmistrzem miasta jest prominentny członek PO ? Jak widać -  Januszy nie sieją :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy panie i panowie radni znają swoje kompetencje? Proszę pokażcie GDZIE USTAWA O SAMORZĄDZIE lub STATUT MIASTA przewiduję takie działanie pseudoradnych.Sami podgrzewacie atmosferę, swoje często skrywane przed światem dewiacje i pragnienia, w obliczu strachu przed swoim duchowym guru, piętnujecie u innych. ZAJMIJCIE SIĘ TYM CO ŚLUBOWALIŚCIE OBEJMUJĄC MANDAT RADNEGO!!!
 Jak Bozia chcę ukarać radnego( kraśnickiego) to mu rozum odbierze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.Nowocześni wyją i skowyczą, a ich guru od taniej wody klaszcze w łapki: załapał się na dodatkową, nieopodatkowaną pensyjkę i mu dynda. Za nic nie odpowiada, czesze kasiorę. Tylko parę razy w tygodniu nabazgrać coś na kaczyzm i jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czemu nie działa link do transmisji z sesji? Niedojdy z um i rady wstydzą się już swojego braku kompetencji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że wyborcy odsunęli od władzy radykalne skrzydło PiS, z Pinokiem i Rumiankiem na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę uchwalą, żeby Kraśnik i jego władze wolne były od wszelkiej krytyki. I tym sposobem garsteczka radnych o zbyt wysokim mniemaniu zniewoli mieszkańców, narzucając im swoimi uchwałami, co im wolno a czego nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie niech ida do brukseli nie zycze sobie londynu z parada rownosci u mnie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przekonany, że radni nie mają zielonego pojęcia o LGTB a o uregulowaniach WHO wiedzą tyle co otrzymali w esemesie od swoich zwierzchników, to jedno a drugie to się ma co się wybrało, gratuluję wyborcom. A przy okazji kogo wybierzecie do sejmu to takie będą ustawy, niestety do wykonania. życzliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierz normalność-bądź gejem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...