Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W PiSie nie ustaje konkurs na najdebilniejsze zabłyśnięcie na forum publicznym. Jestem przekonany, że nawet w historii Kraśnika znalazłoby się wiele osób, które można upamiętnić nadając ich imię takiemu obiektowi, ale dość już przestrzeni publicznej tych wszystkich świętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Początkowo pomyślałem że najlepszą nazwa było by Rondo im Ojca Muchomora ale zmieniam na Lecha i Jarosława Kaczyńskich ew rondo pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻNA JESZCZE POMYŚLEĆ O IMIENIU MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, ARCHANIOŁA GABRYIELA, TUDZIEŻ NAJŚWIĘTSZEJ PANIENKI XDDDDDDDD KURŁA CO ZA KRAJ XDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rondo Praw Mniejszości LGBTQ+ ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję Rondo Stanleya Dziwisza-Stachu ma już wszystko-kasę ,władzę,przywileje,ubóstwienie -nie ma tylko ronda swojego imienia i tytułu błogosławionego a jako najbliższy kumpel Wojtyły już dawno chociażby z tytułu zasiedzenia w watykanie powinien trafić na ołtarze aby ciemny lud mógł wreszcie okazać mu prawdziwe uwielbienie.jakoś od dawna nie bryluje w mediach Don Stanislao-stęskniliśmy się,może objawiłby się na uroczystościach nadania jego imienia rondu w zapyziałym kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro padło kilka propozycji, to może i ja coś "wtrącę" Moja (subiektywna) propozycja to rondo "strefy wolnej od rozumu" niewątpliwie nazwa ma wiele wspólnego z miastem, które to za sprawą pewnej uchwały zyskało sławę na cały kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej nadac nazwe rondo wspolpracy wilka ze stawiarkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam propozycję nazwy ronda , pod tą nazwą zmieści się dużo osób pracujących na „sławę " Kraśnika tj. Rondo Ośmieszaczy Kraśnika . Pod tą nazwę pan radny też by się załapał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rondo wyszczepionych albo koronawirusa. Może być chamskiej hołoty lub ludzi gorszego sortu, tudzież po prostu Zielona Wyspa, Dudy Gracza, Gojów z Polin, Bohaterów Donbasu, Dzieci ofiar kościoła, Długu Publicznego, Zad**..upie, Buraczanych opowieści, Rudego pająka i kulawej muchy, Nieróbstwa 3 RP, Ofiar pandemii i teleporady, Chorób niewspółistniejących, Rondo Pierwszeństwa Przejazdu, Grzywien kowidowych, Mandatów drogowych, Rondo kwarantanny etc.. coś na czasie, np Wielkiej Ściemy i szachrajstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Rondo im. banderowców. Na czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...