Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Tadeusz Fijałka jest nowym prezesem KPWiK

Utworzony przez iya, 1 stycznia 2012 r. o 14:24 Powrót do artykułu
kasa,kasa, kasa, kasa !!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na takiego fachowca, to będzie robił można powiedzieć za darmo. To żadna prywatna firma nie chciała go nawet za jakieś marne pięć dych ?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to przecież jest emeryt _ to co zawiesi emeryturę i będzie pracował dalej do jakiego czasu - a młodzi po studiach jak zdobędą doświadczenie zawodowe jak się emerytów zatrudnia czy burmistrz pisowski tego nie wie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie prezesie Fijałka!!!Podjął się pan trudnego zadania .Ale jak pana znam to da pan radę. Gratuluję i życzę wytrwałości!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzył bym sobie,żeby jakiś prezesik swoja kabzę nabijał moim kosztem.Naprawdę jest tylu ludzi fachowców że za mniejsze pieniądze również będą rzetelnie pracować.Kto zapłaci za PODWYŻKĘ PREZESA-ręka w gorę????????????
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda prezesa Dudziaka. Ręce sobie chłopina urabiał po łokcie i znowu na darmo.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak krasnickie Pomyje zainteresujecie się ile zarabia i za co bierze pieniądze Ćwikła , jak ta kasa wpływa na koszt wody w mieście . Po tej analizie dopiero zajmujcie się wynagrodzeniem profesjonalistów jakim jest nowo wybrany Prezes.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, to jak pan burmistrz zauwaza, ze bieżąca działanosc KPWiKu przynosi straty, to niezłe podwyzki za wodę i scieki szykuą sie nam po nastaniu nowego uzdrowiciela, tym razem z dziedziny wodno-ściekowej.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie zdanie jest zawaliste. Pierdu, pierdu.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny Waldzio, znów go wylali!!! Ha,ha,ha!!! Jle on już miał ciepłych stołków i na żadnym miejsca biedaczysko nie zagrzał. Tępy jest czy co? Był już i wojewodą i dyrektorem szpitala i prezesem. Może czas na jakąś fizyczną robotkę?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak długo popracuje ten prezes? Nasz burmistrz ma zasadę zatrudniać na kilka miesięcy, w ten sposób KPWIK będzie miała 10 prezesów w jednej kadencji. Gratulacje zdecydowania i wspaniale dobieranych kadr, a to wszystko z naszych pieniędzy.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Ciekawe jak długo popracuje ten prezes? Nasz burmistrz ma zasadę zatrudniać na kilka miesięcy, w ten sposób KPWIK będzie miała 10 prezesów w jednej kadencji. Gratulacje zdecydowania i wspaniale dobieranych kadr, a to wszystko z naszych pieniędzy.
Możliwe że do emerytury. Trudno powiedziec czy juz na niej był i ja zawiesił, czy tez nas będzie czekac płacenie odprawy emerytalnej panu prezesowi. A zatrudniając Fijałkę władze miasta chcą nałapac punktów, a my dostaniemy projekt na niebagatelną cenę przebudowy miejskich wodociągów, za który być może prezes dodatkowo zarobi, a my będziemy za niego płacić podwyzkami cen wody i scieków, ze az nam w pięty pójdzie. Być może znajdzie się w nim budowa szkliwiarni osadów czy utylizacja poprzez spalanie. W koncu w swojej wypowiedzi pan prezes wspomniał o problemie gospodarki osadowej w Krasniku.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatem niech pan Fijałka w pierwszej kolejności przyjrzy się ubegłorocznemu przetargowi na roboty za ponad 3 miliony (budowa kolektora ul. Nadstawnej), na jakim etapie jest inwestycja (zakończono? zapłacono?), ile wydano już kasy i czy procedura przetargowa przeprowadzona była zgodnie z prawem, albowiem pojawiły się zarzuty o dopuszczeniu w postępowaniu przetargowym dwóch różnych ofert tego samego wykonawcy. Nasza prokurencja kochana sprawę po doniesieniu jednego z oferentów zamietła i jednocześnie bez mrugnięcia okiem przyznała, że procedury przetargowej nie badała, gdy skrzętnie czynność zamiatania wykonywała. Teraz pan Włodarczyk z panem Fijałką mogą na spokojnie sprawę wyjaśnić, bo przeca o miliony grube rozchodzi się (obum z twarzy uczciwość wyziera) i to podatników żywotny interes jest. Zresztą śniegiem może sypnie w końcu, to pan Ciach i ten drugi męczynas, opasły nieco, na narty jakieś pojadą, okiem zatem świeżym może prawnik któryś spojrzy w dokumenta, których widok oczopląsem prokurantkę Mamoń poraził i w skomplikowanie zawodowe wprowadził.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaką odprawę wziął p. Dudziak ktoś wie? i jak tam się ma synulek Radnego z PISu? Pracuje chłopina czy udaje? A co do kompetencji - emeryci najlepiej się sprawdzają, bo są powolni, mało czają i robią co im każą!!! Przykład w jednej ze szkół mamy: sodoma i gomora, a do tego zatrudnia ludzi z wyrokami :-)
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Włodarczyk i Cioch z Rady Nadzorczej KPWiK winni są mieszkańcom wyjaśnienie w jakim stanie znajduje się obecnie największa inwestycja komunalna wykonywana przez miejską spółkę w 2011 roku za prawie 4 mln zł. Z budowy kolektora na Budzyniu unosi się smród, który odstrasza i trzyma na dystans tych, którzy zawierzyli w dobre intencje grupy trzymającej władzę w tym mieście od roku. Niech się nikomu nie wydaje że wyroki w sprawach Czu. wszystko przesłonią. Mało to kogoś obchodzi dziś w tym mieście. Jeśli pan Fijałka chce nadal cieszyc się nieposzalakowaną opinią, to również powinien zacząc od audytu w tej sprawie. Niech zbada ją RIO albo NIK, będzie obiektywnie. Może biegły rewident albo mecenas Suwała?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co ja się orientuję, to budowa tego kolektora została wstrzymana, gdyz wykonawcy brakowało pozwolenia na przekopanie sie z nim pod ulicą. Ale to domowe ujęcia kanalizacyjne sa do niego podłączone, że unosi sie smród? Bo same puste kręgi chyba nie smierdzą?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Nie mieliśmy takiego obowiązku – wyjaśnia Paweł Cioch, przewodniczący Rady Nadzorczej KPWiK. – Poza tym nie było na to czasu, bo prezes Dudziak miał umowę tylko do końca roku.
Czy oni maja nas za idiotów? Przecież od wiosny wiedzieli, że Dudziak jest tylko do końca roku! Od wiosny do grudnia nie można było przygotować postępowania konkursowego? Panie Cioch pana słowa uwłaczają naszej inteligencji!!! Obowiązku nie mieliście ale pan burmistrz Włodarczyk przez całą kampanie trąbił, że tylko w drodze uczciwych konkursów będzie obsadzał stanowiska. Panie burmistrzu jak pan to skomentuje?! To spółka, która podlega panu osobiście! Pan tam jest tam decydentem, a nie jakaś marionetka z Lublina. Co się stało z tą przejrzystością i konkursami, które tak dumnie miał pan wypisane na wyborczych sztandarach? Czy kolesiostwo, koteria i zakłamanie to nadal dewiza obowiązująca w magistracie? Szanowni Kraśniczanie kolejny facet na stołku burmistrza pokazuje Wam środkowego palca...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli mają podobny problem jak Lublin na Hajdowie to prawdziwy fachowiec na prawdziwym miejscu
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego naiwny jesteś?! Jak możne było ogłosić konkurs? Nie było pewności czy wygra Fijałka, a to on miał być prezesem.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz obraża kraśniczan nie dając im prawa do ubiegania się o stanowisko Prezesa KPWiK
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.