Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Matko Boska zamiast pisać tu żałosne wypociny to zalatwie ci wystąpienie w programie UWAGA W TVN.Może ktoś zwróci uwagę na swoje schizofreniczne opisy!! ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdziu.... XXI wiek a oni o egzorcystach.....co za zadupieeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ją bym jeszcze egzotyczny odprawił nad moim wykładowca o sprawiedliwość w ocenianiu a nie sugerowaniu się opinią dwóch panienek ks. Krzysztofie M., tak się nie robi, ale cóż jak ktoś sam mało wie zatem co się po nim można spodziewać :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież istnieje taka różnorodność kółek zainteresowań i to na pewno działających w tej szkole. Każdy powinien rozwijać swoje zainteresowania pod czujnym okiem nauczyciela - pasjonaty. Obowiązkowo wszyscy uczniowie powinni na początku roku wybierać sobie odpowiadające im sfery zainteresowań. Ponadto,uczniowie odpowiednio uświadomieni o zagrożeniach istniejących ze strony okultyzmu, sekt, etc. przynajmniej mogliby się zastanowić nad tego typu eksperymentami.Młodzi szukają nowych doznań, bo być może brak jest alternatywnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Obejrzyj sobie egzorcyzmy Emily Rosse.
a oglądałeś " Z ARCHIWUM X" - kosmici są wśród nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TY MÓWISZ DO BOGA - TO JEST MODLITWA , A JAK BÓG MÓWI DO CIEBIE - TO JEST SCHIZOFRENIA - POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tego próbowałam podczas snu. Przy zasypianiu. Udało mi się. Ale gdy chciałam 'wrócić' do swojego ciała dostałam paraliżu. Nie mogłam złapać oddechu ani się ruszyć. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki wysiłek zajęło mi otworzenie oczu. ta chwila trwała w nieskończoność. Ale gdy już je otworzyłam wszystko było w normie. Ciężko jest przejść do takiego stanu, to wymaga wiele praktyki. Uczucie niesamowite, ale nie miałam pojęcia że może to się kończyć w taki sposób. Już tego nie spróbuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzcie w Boga nie wierzcie w Szatana hehe przyjdzie czas, że sami się przekonacie. Człowiek jak czegoś nie rozumie, to lubi mówić, może tego nie ma, albo w ogóle o tym nie myśli. XXI powiadacie, zabobony. Ja bym powiedział, że zadyfanie ludzi, którzy myślą, że juz wszystko wiedzą o świecie i wszystko wymyślili. Czy 30 lat temu ludzie myśleli, że będzie internet w takim małym urządzonku jak telefon komórkowy. Powiem wam tyle nic nie wiemy o ziemi, a tym bardziej o świecie w porównaniu z tym jaka wiedza jest jeszcze przed nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzcie w Boga nie wierzcie w Szatana hehe przyjdzie czas, że sami się przekonacie. Człowiek jak czegoś nie rozumie, to lubi mówić, może tego nie ma, albo w ogóle o tym nie myśli. XXI powiadacie, zabobony. Ja bym powiedział, że zadyfanie ludzi, którzy myślą, że juz wszystko wiedzą o świecie i wszystko wymyślili. Czy 30 lat temu ludzie myśleli, że będzie internet w takim małym urządzonku jak telefon komórkowy. Powiem wam tyle nic nie wiemy o ziemi, a tym bardziej o świecie w porównaniu z tym jaka wiedza jest jeszcze przed nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU JEST ZBAWIENIE http://showup.tv/pp/grzegorz23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno wywoływał ducha ??? znanej osoby......... i stało się.Lepiej duchów takich osób nie ruszać,niech spokojnie hasają po czyścu.......Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnota to ty... gdybys cos podobnego zobaczyl to bys narobil w majty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabobonne bzdury dla naiwnej gawiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, a ja się dziwię, dlaczego Lubelskie tak się kojarzy z ciemnotą, a tu proszę! Kolesiowi odbiło, a szkoła co robi? Egzorcystę wzywa! Bo klecha uzdrowi dzieciaka zaklęciami, oj tj. "modlitwą", no tak, dorośli ludzie i wierzą w takie brednie. Serio, trzeba być ograniczonym umysłowo, by w to wszystko wierzyć i ja wcale nikogo nie obrażam, ja tylko stwierdzam fakt. Ludzie myślący śmieją się z błaznów wierzących w te zabobony, opętania i inne idiotyzmy. Całe to opętanie jakąś bardzo słabo zbadaną odmiana psychozy. Słabo zbadaną, bo ludzie zamiast do psychiatrów trafiają do szamanów-egzorcystów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nooo.. już bez przesady z tą śmiercią.. to całe wychodzenie z ciała, czyli OOBE, to tak naprawdę w gruncie rzeczy wytwór naszej wyobraźni.. to się nie dzieje naprawdę.. można wejść w ten stan przez świadomy sen, a cały ten cyrk to tzw. projekcja astralna.. wielkie mi rzeczy.. no ale jak ktoś od tego sfiksuje to już inny problem @normalny oglądałem ostatnio Harry'ego Pottera i znam jedno dobre zaklęcie.. Wypendus Demonus a na serio, to w pełni się z Tobą zgadzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba egzorcyzmowac centrum zła czyli kurier, seminarium, sąd kościelny i wtedy odejdzie to zło bo tam najwięcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogło skończyć się śmiercią, poprzez spalenie na stosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny.... - hmmmmm .... normalny człowiek szanuje wypowiedzi wszystkich,nawet tych którzy myślą inaczej niż on, nie wymądrza się bo wie, że są rzeczy na świecie o których nie ma pojęcia. Jest takie powiedzenie " Duża wiedza czyni skromnym , mała zarozumiałym..." Niech każdy sam sobie odpowie. Już wielcy uczeni tego świata uznawali, że są rzeczy na które nie znają odpowiedzi pomimo wspaniałej techniki.... nie życzę nikomu a szczególnie w/w sceptykom aby na swojej skórze odczuli te zabobony... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
No tak, a ja się dziwię, dlaczego Lubelskie tak się kojarzy z ciemnotą, a tu proszę! Kolesiowi odbiło, a szkoła co robi? Egzorcystę wzywa! Bo klecha uzdrowi dzieciaka zaklęciami, oj tj. "modlitwą", no tak, dorośli ludzie i wierzą w takie brednie. Serio, trzeba być ograniczonym umysłowo, by w to wszystko wierzyć i ja wcale nikogo nie obrażam, ja tylko stwierdzam fakt. Ludzie myślący śmieją się z błaznów wierzących w te zabobony, opętania i inne idiotyzmy. Całe to opętanie jakąś bardzo słabo zbadaną odmiana psychozy. Słabo zbadaną, bo ludzie zamiast do psychiatrów trafiają do szamanów-egzorcystów...
Nic dodać, nic ująć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czego się nawąchał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...