Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za pomysł 5 z plusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amper napisał:
Za pomysł 5 z plusem.
Niech przykład z Kraśnika biorą inni. Ja oceniam pomysł na 6 za logiczne myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inni też winni skorzystać z takiej możliwości, władze zasypanych miast nie wiedzą - że prace społeczne to super sposób by się przekonać czy bezrobotni są rzeczywiście bezrobotni!? Angażowanie osób bezrobotnych do pracy na rzecz społeczeństwa jest jak najbardziej słusznym krokiem. Popieram pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to mi się podoba tak powinny robić inne samorządy bo przecież żadna praca nie hańbi tylko ubogaca tożsamość człowieka.Brawo dla władzy!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inni też winni skorzystać z takiej możliwości, przecież PUP chętnie skieruje do pracy do miast zasypanych.Czy inne samorządy nie mogą czy nie wiedzą - że prace społeczne to super sposób by się przekonać czy bezrobotni są rzeczywiście bezrobotni!? Angażowanie osób bezrobotnych do pracy na rzecz społeczeństwa jest jak najbardziej słusznym krokiem. Popieram pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czemu tak mało - 10 godzin tygodniowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki zimie i tylko zimie są nowe miejsca pracy w Kraśniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo slusznie niech ta cholota tez cos robi a nie tylko po kase chodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampanie wyborcza czas zacząć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
250E3D napisał:
I bardzo slusznie niech ta cholota tez cos robi a nie tylko po kase chodzic
ciesz się że ty masz prace pajacu a hołotę to masz w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezdomny do wynajęcia? Dziwnie to brzmi.... rozumiem, chałupę wynająć... ale człowieka? Kto niby wynajął. Czy słowo "wynajął" nie jest nieodpowiednie? Moim zdaniem powinniście bardziej sie zastanawiać formułując tytuły.... Zatrudnić bezrobotnego (a nie wynająć).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
250E3D napisał:
I bardzo slusznie niech ta cholota tez cos robi a nie tylko po kase chodzic
Przesadziłeś. Ludzie nie mają pracy często nie dlatego, że nie chcą pracować... użyte przez ciebie słowo "chołota" wskazuje, że kawał z ciebie s.k.u.r.w.y.s.y.n.a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik to miasto seksu i biznesu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE ICH DOLUBLINA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule brak jest opinii specjalisty od spraw uzależnień. Część tych osób nie wylewa za kołnierz. Czy dawanie im pieniędzy do ręki jest zasadne? A może zapłata powinna być w postaci regulowania należności za mieszkania, gaz, wodę, czy obiad? No tak, ale to jest pomysł wyborczy, dlatego nikt tego tak dokładnie nie analizuje. Ci ludzie, oczywiście osoby lubiące, za te trzy stówki, na nalewki lub wino, wyjątkowo pójdą do urn. Ale może się mylę. To tylko mój głos w dyskusji, którego w Kraśniku nikt nie podnosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Straż Miejska wzorem strażników miejskich z Pragi chce sprzątać zwały śniegu .Brawa by tu były.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
250E3D napisał:
I bardzo slusznie niech ta cholota tez cos robi a nie tylko po kase chodzic
Człowieku, to nie jest chołota, to są ludzie. Miej szacunek dla innych, to może i Ciebie ktoś będzie szanował; a skąd u Ciebie taka pewność, że ci ludzie są bezrobotni z wyboru? Od razu wyprzadzając Twój następny atak wyjaśnię Ci, że nie jestem z Kraśnika, ani też nie jestem osobą bezrobotną. Powodzenia Ci życzę frustracie i szacunku dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
W artykule brak jest opinii specjalisty od spraw uzależnień. Część tych osób nie wylewa za kołnierz. Czy dawanie im pieniędzy do ręki jest zasadne? A może zapłata powinna być w postaci regulowania należności za mieszkania, gaz, wodę, czy obiad? No tak, ale to jest pomysł wyborczy, dlatego nikt tego tak dokładnie nie analizuje. Ci ludzie, oczywiście osoby lubiące, za te trzy stówki, na nalewki lub wino, wyjątkowo pójdą do urn. Ale może się mylę. To tylko mój głos w dyskusji, którego w Kraśniku nikt nie podnosi.
No i co z tego że wylewają. Zarobili? Uczciwie? Ja Ciebie nie pytam na co wydajesz zarobione pieniądze. Nie ukradli, więc to ich sprawa....A co się dzieje z pieniedzmi które na tace dajesz?..Pomyśl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całej mizerocie dobrych pomysłów w Kraśniku, ten jest znakomity. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...