Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Zatrzymał się przed przejściem, w tył uderzył drugi samochód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2019 r. o 12:06 Powrót do artykułu
wow, foto nawet w kolorze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WLASNIE DLATEGO LEPIEJ BY PIESZY POCZEKAL AZ NIE BEDZIE WCALE AUT I SIE NIE ZATRZYMYWAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez bym takiemu przydzwonił wczoraj wieczorem. po co się wstrzymuje jak za nim auta jadą? Człowiek się po robocie do domu chce dostać co to by z rodzina spokojnie zjeść a ten duren dal po heblach az wryło go w asfalt. Na szczęście mi się udało i nie wpadłem na przygłupa. U nas zawsze cos musza wymyslic. Nigdzie na swiecie nie ma takiej głupoty ajk w naszym grajdole..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest ograniczenie do 40 km/h, po takim dzwonie należałoby sprawdzić ile jechał i przykładnie ukarać !!! STOP piratom !!! Następnym razem będzie wiedział, że przed przejściem należy zwolnić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ normalny kierowca... Ale ty jesteś palant! Antena cb 2m i któraś niemiecka marka? W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez bym takiemu przydzwonił wczoraj wieczorem. po co się wstrzymuje jak za nim auta jadą? Człowiek się po robocie do domu chce dostać co to by z rodzina spokojnie zjeść a ten duren dal po heblach az wryło go w asfalt. Na szczęście mi się udało i nie wpadłem na przygłupa.   U nas zawsze cos musza wymyslic. Nigdzie na swiecie nie ma takiej głupoty ajk w naszym grajdole..
 Powinno ci się natychmiast odebrać prawo jazdy - nie znasz przepisów ruchu drogowego przygłupie !!! Samochód jadący przed tobą ma prawo się nagle zatrzymać (bo się np. zepsuje), a twoim psim obowiązkiem jest zachowanie BEZPIECZNEJ odległości od pojazdu, za którym jedziesz. Jeżeli nie znasz tej podstawowej zasady w ruchu drogowym - kto ci wydał prawo jazdy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...