Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liśnik Duży: 23-letni rowerzysta zginął w wypadku

Utworzony przez Jureksome porembe, 28 kwietnia 2013 r. o 02:13 Powrót do artykułu
Rowerzysta pewnie nabździany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***u, chlopak wracał z pracy i był trzeżwy. Był m.in. radnym w Gościeradowie. Cześć jego pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to zmarł na miejscu???? Przecież, przyjechała karetka "S" z podstacji w Annopolu i zespół Ratownictwa Medycznego reanimował go jeszcze godzinę. Wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie kto to??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek Wilczak z Liśnika. Cześć jego pamięci. Ktoś zna szczególy tego wypadku ? Kiedy pogrzeb ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerzysta był wypity zacznijmy od tego wiec nie pier***cie głupot ze byl trzezwy a co do pracy to goscieradów a liśnik to troszke kilometrów dzieli te 2 miejscowości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz że by pijany ? Udzielałeś/aś mu pomocy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego , że dzieli? Z tego co wiem to od jego domu do Gościeradowa jest rzut beretem więc mogł sobie na spokojnie rowerem jezdzić do Gościeradowa, nie rozumiem co to ma do rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Lisniku co raz to wypadek , moze niech tam zrobia czarny punkt zamiast sie czaic z radarami po krzakach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was... za każdym razem, gdy jest wypadek i ktoś ginie, potraficie tylko pier***** kto jaki był, nie patrzycie na to jak się czuje rodzina i bliscy, już nie mówiąc o tym, że mogą to przeczytać, spójrzcie trochę na siebie i na swoje zachowanie, które jest w tym momencie okropne i żałosne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tam postawią fotoradar ! Tam ciągle wypadki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się trochę nad tym co piszecie! czy to ma wogule jakieś znaczenie czy był pod wpływem alkoholu, nie ma człowieka i to młodego chłopaka przed którym jeszcze całe życie! wyobraźcie sobie co czują jego rodzice którzy kilka lat temu pochowali córkę którą również potrącił samochód a teraz syn, drugie dziecko.to jest coś nie do przeżycia. on był bardzo odpowiedzialnym chłopakiem a jego rodzina to bardzo pożądni i pobożni ludzie. nikomu się nie życzy takiego nieszczęścia bo to tragedia którą rzadko kto może przeżyć. Jego bliska koleżanka z okolic[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
rowerzysta był wypity zacznijmy od tego wiec nie pier***cie głupot ze byl trzezwy a co do pracy to goscieradów a liśnik to troszke kilometrów dzieli te 2 miejscowości
ku*rwa koles skoro go nie znales to zamknij jape, z lisnik i goscireadow to sasiednie miejscowosci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzysta był pijany . Policja na miejscu zdarzenia to potwierdziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wy ludzie z tym gościeradowem, on nie jechał z żadnego gościeradowa tylko z liśnika małego a wypadek był na przystanku w liśniku dużym. to że nawet jeśli był pijany to nie znaczy że miał zginąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wina tego iskry z broda jak pedał bo za to mu płace by tam bazpiecznie było a on sam wypity jezdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co wstydzili byscie się kurw... wypisaywac te poje***e... gupoty co was to obchodzi z kad jechał czy był tzezwy zajmijcie się swoimi sprawami a nie tu się wpier***ac.... On nie żyje taki młody chłopak:( i miejscie trochę ambici bo to co wy tu wypisujecię to się nie wiem co robi. Żal mi was i tyle! :\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czy był trzeźwy czy nie ma kluczowe znaczenie. Pod wpływem alkoholu nie kontroluje się wielu rzeczy. Mozna przypuszczać, że gdyby był trzeźwy to by do tego nie doszło. Ale to można tylko gdybać. Teraz nie ma sensu rozważać co by było, gdyby ... Stała się tragedia i tyle na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie mozliwość komentowania na tej stronie to absurd. Był wypadek, stało się... O czym tu pisać ? dajmy spokój tej bezsensownej dyskusji. Zginął młody chłopak, jeden z moich najlepszych kolegów a jak czytam te bzdury to gorzej mi się chce płakać.... Widzę że tu sami eksperci, świadkowie wypadku a nawet policjanci siedzą. Nie ważne co by było gdyby, stało się. Nic mu życia nie zwróci. Więc skończcie te idiotyczne kłotnie. To widzi rodzina , najbliżsi, wszystkim jest cholernie ciężko .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczcijcie to że jego już nie ma. Chłopaka który mial przed sobą całe życie.. jak to wszystko czytam to mi sie cos robi... po co piszecie jakies głupoty skoro go nie znaliście ani tego nie widzieliscie.... odzywaja sie najczesciej ci co nic nie wiedza... !!! postawcie sie w sytuacji rodziny i biskich.... zero kultury co u niekórych piszaych tu komentarze!!!! odszedł i go nie ma wiec przestancie pisać głupoty.. uczcijcie jego odejscie do domu ojca... Bóg zabiera Najlepszych Spoczywaj w pokoju Sylwek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...