Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To się nie może dziać na prawdę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów żeby coś napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze,że to bydlę zdechło.przyroda odetchnęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy pissowski minister. Tylko dzięki jego interesom mogłem w końcu legalnie wyciąć drzewa na swojej działce co mi nie pasowały i stanowiły realne zagrożenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło matko oni tak poważnie o nim mówili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awansował leśniczych na dyrektorów czy gajowego awansował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze,że to bydlę zdechło.przyroda odetchnęła.
 Język szacunku, tolerancji, miłości...Gdybyś gamoniu jeszcze cokolwiek znał się na tym, to może byś się wstrzymał z niezasłużonymi obelgami, ale jak się skończyło tylko WUML...? zostaje tylko wściekłość, głupota i chamstwo. Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczcie mi jedno, bo nie rozumiem - skoro tak kochał przyrodę, to po co organizował zabijanie ptaków wypuszczanych z klatek? Zabijanie zwierząt dla sportu to oznaka miłości przyrody??? I skąd ta wielka miłość biskupów dla tego faceta? Może raczej chodzi o sponsorowanie biskupów i szeroki strumień datków na realizację "wielkich dzieł" czynionych przez naszych "kochanych" pasterzy. Zaprawdę, powiadam, wam, w dzisiejszych czasach żeby zachować wiarę i pozostać w Kościele trzeba być człowiekiem prawdziwie i głęboko wierzącym i patrzeć na to wszystko co się wyrabia z góry, mając znacznie szerszą perspektywę. A tablice z Szyszkiem kiedyś znikną, wcześniej czy później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...