Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Znaleźli nagą kobietę na trawniku. Była kompletnie pijana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 kwietnia 2019 r. o 15:56 Powrót do artykułu
I po co o tym pisać. I tak nie podniesiecie nakładu, a schodzicie do poziomu brukowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w godzinach wieczornych zgubiono całkiem dobra kobietę, była goła, my obróżkę z imieniem Cipcia Pipcia. Uczciwy znalazca proszony o zgłoszenie do najbliższego komisariatu. Dzieci tęsknią a dla znalazcy nagroda w postaci aaaj poda.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na trawniku to ze sześć bab gołych kiedyś leżało... poleżały i się same gdzieś porozłaziły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik. I wszystko jasne. Z POstępem szła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to ta COŚ TAM COŚ TAM z PiSu?
 Alkohol ponoć postarza, ale aż tak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do nie członek z piSs. Wystarczy tylko ,członek,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba pijana d..a sprzedana. Pewnie niepokolanie poczela i bedzie beneficjentka 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Judasz ? ilu ich jest ? oszczerców , oszustów wyzyskiwaczy jak pani z biura pisania podan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia z Kraśniczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny PO stemp Krasnicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie zdjęcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteście tacy sami i nie lepsi Ci  z PiS-u i z PO . Wieśniacy po studiach rżną arystokrację intelektualną. Inżynierowie od prezerwatyw z PRL-u ,dziwki urzędniczki cichodajki itd itp. Jak się nachlacie to wydaje się Wam kim to nie jesteście . Wszyscy lądujecie z gołymi tyłkami prędzej czy póżniej i śmierdzicie wiochą. W tym mieście wszystko się Wam nie udaje bo od urodzenia macie obie lewe ręce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat godny komunistycznego dziennika i autora pewnie z nieboszczki PZPR, niejakiego "toma".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteście tacy sami i nie lepsi Ci  z PiS-u i z PO . Wieśniacy po studiach rżną arystokrację intelektualną. Inżynierowie od prezerwatyw z PRL-u ,dziwki urzędniczki cichodajki itd itp. Jak się nachlacie to wydaje się Wam kim to nie jesteście . Wszyscy lądujecie z gołymi tyłkami prędzej czy póżniej i śmierdzicie wiochą. W tym mieście wszystko się Wam nie udaje bo od urodzenia macie obie lewe ręce .
 jestem tu co kilka miesięcy i te same gęby się lansują,po buracku leci koryto plus dla swoich,nieważne jak się upodlić ale korytko jest a tak to miasto umiera tylko picie i ćpanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w tym wypadku żle podejrzewasz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie na trawniku, a w klatce była ta kobieta to raz, dwa całkiem naga nie była, także piszcie prawdę w tych artykułach, aaa po trzecie to policja stała razem z karetką pod blokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja poszłam zamówić mszę a ksiądz jadł banana sobie,czy to normalne,tak się zboczenia zaczynają,nie było bananów i pedofili nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie na trawniku, a w klatce była ta kobieta to raz, dwa całkiem naga nie była, także piszcie prawdę w tych artykułach, aaa po trzecie to policja stała razem z karetką pod blokiem.
 Coś tu chyba nie tak, bo kilka dni temu w parku szło przede mną trzech młodych ludzi i najpierw gadali o tym głośnym bądź co bądź przypadku, potem oglądali jakieś zdjęcie w komórce jednego z nich i wtedy ich mijałem, a potem śmiali się i komentowali, że rzeczywiście była golusieńka i leżała na trawniku przed klatką schodową. Widać było, że sami byli zszokowani tym co zobaczyli. Ja tego zdjęcia nie widziałem, ale komentarz tych młodzianów był jednoznaczny. Zresztą treść artykułów prasowych też sugeruje inną wersję niż twoja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...