Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łysienie

Utworzony przez neon00, 3 listopada 2014 r. o 19:48
Witajcie. Utrata włosów zaczęła się u mnie bardzo wcześnie. Już jako dwudziestopięcioletni mężczyzna miałem duże zakola. Później mój problem się pogłębiał. Choć moje łysienie jest dziedziczne i wszyscy krewni w linii męskiej mają łysinki nigdy nie pogodziłem się z tym faktem. Trzy miesiące temu natknąłem się na preparat "NR 07" Zacząłem go stosować i dziś wiem, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Na chwilę obecną widzę już efekty działania preparatu. Na mojej łysince pojawił się meszek z króciutkich włosków :-) Piszę o tym tu na forum, bo wiem jaki to problem a że preparat ten działa mogę Wam go polecić z czystym sumieniem. Jeżeli chcecie możecie poczytać sobie o tym preparacie na www.nr-07.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość kosztowna kuracja,ale warto zaryzykować.Powodzenia i bujnej czupryny. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srali muchy bedzie wiosna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miał ktoś styczność z takim sprayem :Yuda Hair Growth Spray? Zobaczyłam go na sklepestetyka.pl i skład wydaje sie interesujący. Testował ktoś ten produkt ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...