Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Kraśnika zapłacą więcej za śmieci

Utworzony przez zibi1231, 8 kwietnia 2015 r. o 18:01 Powrót do artykułu
" Droższe śmieci to także efekt nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2015 r. poz.87), która obowiązuje od lutego br." - to oficjalna wiadomość z prorządowej Interii. Warto zatem, by wszyscy narzekający na wszystko co dotyczy Kraśnika przypomnieli sobie: kto w tym kraju sprawuje władzę, kto ma większość w parlamencie i z jakiego ugrupowania wywodzi się prezydent, czyli ten, który zawsze może zawetować ustawę.
Ceny śmieci w Kraśniku ustalają rządzący Kraśnikiem.Koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny śmieci w Kraśniku ustalają rządzący Kraśnikiem.Koniec.
Jaki koniec? Bo tobie prawda nie pasuje, to ucinasz dyskusję? Propaganda wymywa szare komórki, jak widać. Droższe śmieci to efekt nowelizacji ustawy, która obowiązuje od lutego br. A będzie jeszcze gorzej, bo budżecie pustka i beznadziejny rząd w Warszawie wyciąga łapy i wsadza w kieszenie obywateli. Koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki koniec? Bo tobie prawda nie pasuje, to ucinasz dyskusję? Propaganda wymywa szare komórki, jak widać. Droższe śmieci to efekt nowelizacji ustawy, która obowiązuje od lutego br. A będzie jeszcze gorzej, bo budżecie pustka i beznadziejny rząd w Warszawie wyciąga łapy i wsadza w kieszenie obywateli. Koniec.
A w gminie Kraśnik ta nowelizacja nie obowiązuje? Tylko Włodarczyk prawy i sprawiedliwy?Będzie gorzej bo władze miasta beznadziejne. Mało że w budżecie pustka. Miasto ma długi i to Włodarczyk je zaciąga. Sobie podnosi uposażenie,kupuje limuzynę, a nam podnosi ceny wody i śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Włodarczyk podnosi, tylko RZĄD PO i PSL. To rząd podnosi opłaty, a jak można przeczytać w internecie, będzie jeszcze drożej. Spytaj jutro Bronka, jak to działa i czy ustawy opublikowane w DU obowiązują w tym kraju, czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,tak rząd robi też w Kraśniku długi,umaża podatki burmistrzowi i kolegom burmistrza,płaci burmitrzowi marne 12 tysięcy na miesiąc więc zmusza bidoka do pracy na boku.Rząd odpowiada za nepotyzm w Kraśniku i firmę Włodarczykowej.Niech Bronek za to wreszcie odpowie!!! A jeszcze rząd odpowiada za bezprawne zwalnianie w Kraśniku ludzi z pracy,mobbing i molestowanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłam, albo udowodnij, że burmistrz umorzył sobie podatki. Ten rząd, całe PO i PSL są winne upadkowi morale społeczeństwa, rozpadowi państwa polskiego, za upodlenie ludzi w pracy, za śmiertelność staruszków (przeczytaj, piszą o tym), chorych i dzieci. Ten rząd jest winien kradzieży pieniędzy z OFE, przedłużeniu obowiązkowej pracy kobiet o 7 lat, wtórny analfabetyzm i wiele, wiele innych grzechów, które powinny być rozliczone przed Temidą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem nie tkwi ani w rządzie ani w lokalnej władzy.  Problem tkwi w mieszkancach, ktorzy oszukują. Wkurza mnie to, ze musze placic za innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem nie tkwi ani w rządzie ani w lokalnej władzy.  Problem tkwi w mieszkancach, ktorzy oszukują. Wkurza mnie to, ze musze placic za innych.
 
Problem nie tkwi ani w rządzie ani w lokalnej władzy.  Problem tkwi w mieszkancach, ktorzy oszukują. Wkurza mnie to, ze musze placic za innych.
tacy to powinni byc na liscie w urzedzie miasta wywieszenie, poprostu zlodzieje. Czym sie roznia od zlodzieja ktory ukradl torebke na ulicy lub samochod?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłam, albo udowodnij, że burmistrz umorzył sobie podatki. Ten rząd, całe PO i PSL są winne upadkowi morale społeczeństwa, rozpadowi państwa polskiego, za upodlenie ludzi w pracy, za śmiertelność staruszków (przeczytaj, piszą o tym), chorych i dzieci. Ten rząd jest winien kradzieży pieniędzy z OFE, przedłużeniu obowiązkowej pracy kobiet o 7 lat, wtórny analfabetyzm i wiele, wiele innych grzechów, które powinny być rozliczone przed Temidą.
. A działka w Trzydniku????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Trzydnik do Kraśnika? Różni się żyrandol w Pałacu Prezydenckim od żyrandola w twoim domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Trzydnik do Kraśnika? Różni się żyrandol w Pałacu Prezydenckim od żyrandola w twoim domu?
. Pisałeś o uczciwości i przyzwoitości.To masz tego przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Włodarczyk podnosi, tylko RZĄD PO i PSL. To rząd podnosi opłaty, a jak można przeczytać w internecie, będzie jeszcze drożej. Spytaj jutro Bronka, jak to działa i czy ustawy opublikowane w DU obowiązują w tym kraju, czy nie?
Żenada. Czyżby rząd upatrzył sobie Krasnik i podnosi tylko Kraśnikowi???, bo w gminach pozostało bez zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Trzydnik do Kraśnika? Różni się żyrandol w Pałacu Prezydenckim od żyrandola w twoim domu?
Moja rada, odpocznij człowieku. Bo jadem piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja rada, odpocznij człowieku. Bo jadem piszesz
Jadem? Jakim jadem? Toż to sama słodycz płynąca z ust Niesioła, Bredzisława i całej reszty przy korycie w Warszawce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwan kiedys powiedział, ze na domkach mieszkaja bogaci ludzie to moga wiecej placic czas aby poszedł na bezrobocie i co powie wtedy? nie obchodzą mnie koszty workow na smieci. ekologicznie byłoby gdyby byly segregowane odpady odbierane jak inne. 2 czy 4 kosze a nie folie i folie. widocznie firmie się to oplaci a Iwan niech sie o biznes innych nie martwi chyba, że mu za to placą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwan sam mieszka w domku i jeśli chce to niech płaci i 100zl od osoby miesięcznie. Ja mam tyle śmieci że byłby tego kosz na kwartał. Ale płacić taniej ani zmniejszyć ilości odbioru śmieci się nieda przynajmniej w Kraśniku mieście , bo już w gminie można. Jaki pan taki kram. Pod płaszczykiem ustwwy można grabić mieszkańców dowoli. Zrobili z nas niewolników w świetle niby prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...