Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moj kandydat Wojciech Wilk

Utworzony przez gosc, 16 września 2011 r. o 12:32
http://www.youtube.com/watch?v=iUakAHqe7PU&feature=channel_video_title
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://youtube.com/watch?v=ACVUPrlDeTI[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z PIS-u niesmaczne, to jest wasze działanie nic konstruktywnego tylko kpina i agresja - opamietajcie się troszkę kultury osobistej proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasniczanin napisał:
Panowie z PIS-u niesmaczne, to jest wasze działanie nic konstruktywnego tylko kpina i agresja - opamietajcie się troszkę kultury osobistej proszę
Kpina? Agresja? A niby gdzie? "Artysta" nie śpiewał, że kupa robi komuś coś niedobrego. Wydaje się nawet, że jest zadowolony, że nie ma zatwardzenia. A kol. Kraśniczanin ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Wołkiem!!! Wołk musi przegrać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również głosuję na http://www.youtube.com/watch?v=iUakAHqe7PU&feature=channel_video_title
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A głosuj sobie na Jamajce! Byleby nie u nas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy Pamiętamy kogo ten Wilk popierał w ostatnich wyborach na burmistrza!!! Wszyscy wiemy z kim trzymał przez ostatnie lata. Nigdy więcej ludzi Piotra Cz. Kraśnikowi więcej wstydu, partactwa i obciachu nie potrzeba!!! Wilk i Piotr Cz. w maliny niech idą!!! Dodatkowo w kalkulatorze politycznym wyliczono, że i tak nie ma szans się dostać, to nie ma co marnować głosu na niego. Pamiętajcie - głos na wilka to głos na Gąsior Marek co to bukiety za partactwo drogowe rozdaje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Wszyscy Pamiętamy kogo ten Wilk popierał w ostatnich wyborach na burmistrza!!! Wszyscy wiemy z kim trzymał przez ostatnie lata. Nigdy więcej ludzi Piotra Cz. Kraśnikowi więcej wstydu, partactwa i obciachu nie potrzeba!!! Wilk i Piotr Cz. w maliny niech idą!!! Dodatkowo w kalkulatorze politycznym wyliczono, że i tak nie ma szans się dostać, to nie ma co marnować głosu na niego. Pamiętajcie - głos na wilka to głos na Gąsior Marek co to bukiety za partactwo drogowe rozdaje!!!
No to przy okazji o drogach, które "zawdzięczamy" Wilkowi: szczyt partactwa, bo "remontowana" dwa x w roku przez firmę kolesia dyrektora O. dróżka z Kraśnika przez Popkowice, Ostrów do Wilkołaza oraz Kraśnik - Lublin, gdzie frezują i dalej leją smołówę, która za pół roku powylewa się na boki. Dla porównania zobaczcie jakość i kolor asfaltu Puławy - Żyrzyn. O niebo lepsze! A ruch samochodów wcale nie mniejszy. Reasumując: taki poseł, jakie drogi! Jedno i drugie do kitu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Jarosław Stawiarski jak by ktoś nie pamiętał był przyjacielem byłego burmistrza Piotra Czubińskiego. W ramach tej przyjaźni Czubiński zrobił Stawiarskiego dyrektorem szkoły, w ramach tej samej przyjaźni Stawiarski został starostą. Niestety chciwość władzy obu panów była tak wielka, że obrażony Stawiarski poszedł do PIS(dla takich ludzi nie ma znaczenia w jakiej partii są, zmieniają partię tam gdzie są stołki).Stawiarski obecnie toleruje tylko takich ludzi jak burmistrz Włodarczyk, ludzi bez charyzmy, bez swojego zdania, takich którymi jest łatwo manipulować, lub dla przykładu na intratne stanowisko KPWiK powołuje pana Dudziaka, starego pisowca z Lublina bo mu tak kazała Warszawa. Miało być merytorycznie, mieli młodzi kraśniczanie mieć pracę, na obietnicach się skończyło, pracę w Kraśniku mają partyjni kacykowie i kolesie a młodzi muszą nadal szukać pracy za granicą. Stawiarski ma gdzieś obywateli - bawi sie w partyjne gierki. Jak kraśniczanie nie wybiorą Wilka, nie będą mieli posła z Kraśnika i obudzą się z ręką w nocniku. Wolę 10x merytorycznego Wilka niż podstępnego i chciwego na władzę Stawiarskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Wolę 10x merytorycznego Wilka niż podstępnego i chciwego na władzę Stawiarskiego.
Adam, z byt dużo kłamstw jak na jednego posta. Ale to zdanie mnie rozbawiło. "Merytoryczny Wilk". Pamiętajcie-głos oddany na skarbnika to głos stracony. Po tych wyborach będziemy mieli 2 posłów z Kraśnika. Jarosław Stawiarski i Tomasz Solis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, którzy zarzucają innym kłamstwa, a nie sa w stanie ich podwazyc za grosz nie sa przekonywujący. A co do agitacji politycznych, to wydaje mi sie, ze to darmowy wysiłek, Społeczenstwo ma juz tak dosć obłudy i arogancji władzy i bycia tylko maszynką pomocną do dostania sie do koryta, że na te wybory pójdą tylko partyjni kacykowie ze swoimi świtami w towarzystwie swoich rodzin i znajomych, którzy w oddaniu głosu n konkretnego swojego kandydata z takim wyborem wiążą nadzieję dla swoich własnych interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Adam, z byt dużo kłamstw jak na jednego posta. Ale to zdanie mnie rozbawiło. "Merytoryczny Wilk". Pamiętajcie-głos oddany na skarbnika to głos stracony. Po tych wyborach będziemy mieli 2 posłów z Kraśnika. Jarosław Stawiarski i Tomasz Solis.
A kto to jest Solis ?? Wyjedzie z Kraśnika i od razu "zdziczeje albo i zbaranieje" (zapożyczone od "buraka" Hofmana). Kolejny , któremu mało kasy ??. Na szczęście jest wielu innych kandydatów z wielu opcji politycznych. Głosowanie na PISuary zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu Drogi Wyborco !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co sie tu napiepszacie?? Przecież zaden niepsrecyzowany wyborca tego nie czyta- a tak na marginesie lepiej niech wygra Wilk z Kraśnika niż jakiś bolek spod Łukowa czy z Lublina- trzeba popierać ludzi lokalnych wszystko jednoz jakiej opcji.proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój odnośnik Panie Posle Stawiarski i Panie Burmistrzu Wlodarczyk czy Pan to widzi i czy sie nie wstydzi zatrudniajac Miroslawa Sznajdra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=2yutHQ6lDWc&feature=player_embedded#!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=2yutHQ6lDWc&feature=player_embedded#! Panie Posle Stawiarski i Panie Burmistrzu Wlodarczyk czy Pan to widzi i czy sie nie wstydzi zatrudniajac Miroslawa Sznajdra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art napisał:
A kto to jest Solis ?? Wyjedzie z Kraśnika i od razu "zdziczeje albo i zbaranieje" (zapożyczone od "buraka" Hofmana). Kolejny , któremu mało kasy ??. Na szczęście jest wielu innych kandydatów z wielu opcji politycznych. Głosowanie na PISuary zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu Drogi Wyborco !!
Z choinki się zerwałeś.Facet jako ekspert występuje w różnych tv,udziela wywiadów,angażuje się społecznie,powtarzam społecznie od ponad 20 lat. No ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, skoro nie mówili w KTV i nie pisali w głosie. Jeszcze dodam ,że jest wice w sejmiku ,a w ostatnich wyborach zdobył najwięcej głosów w województwie.Miałem z nim styczność kilka razy i dziwie się ,że dopiero teraz wystawili go do sejmu. http://www.solistomasz.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z choinki się zerwałeś.Facet jako ekspert występuje w różnych tv,udziela wywiadów,angażuje się społecznie,powtarzam społecznie od ponad 20 lat. No ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, skoro nie mówili w KTV i nie pisali w głosie. Jeszcze dodam ,że jest wice w sejmiku ,a w ostatnich wyborach zdobył najwięcej głosów w województwie.Miałem z nim styczność kilka razy i dziwie się ,że dopiero teraz wystawili go do sejmu. http://www.solistomasz.pl/
Solis tak zajmuje się sprawami lokalnych rolników, że malina kosztuje 1,90 zł a aronia 60 gr. Pewnie sobie załatwił zbyt w dobrych cenach bo innym załatwił wielkie g.... a chyba że Ukraińcom pracę u siebie w sadzie, by Polakom za dużo nie płacić. Stawiarski - Solis jedna sitwa,interesuje ich tylko aby własny interes się kręcił, a o ludziach sobie przed wyborami przypominają, pogonić krętaczy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plantator malin napisał:
Solis tak zajmuje się sprawami lokalnych rolników, że malina kosztuje 1,90 zł a aronia 60 gr.
Nie wiem gdzie ma Pan plantacje. Ja sprzedaje maline po 3.8zł na stróży. Obwinianie Solisa za cene malin?. Pan chyba oszalał. Byłem na kilku spotkaniach z Panem Tomaszem i mam kontakt z innymi plantatorami i mogę stwierdzić ,że jest Pan kłamcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...