Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moj kandydat Wojciech Wilk

Utworzony przez gosc, 16 września 2011 r. o 12:32
Wszystkich swoich znajomych i ludzi którym obce są zasady etyczne, proszę o głos na Wojtka Wilka. 1. Był zastępcą Piotra czyt. "skarbnikiem". 2. Był przewodniczącym SUK i jak się okazuje po kontroli RIO był w tym wyśmienity. 3. Był w Kościele Mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem na forum, proszę miejcie odwagę poprzeć Wojtka (skończmy z prześladowaniem peowców w Kraśniku) i bierzmy to co nam się należy. By żyło się lepiej. Krzysztof Zawiślak [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego mieszkańcy Kraśnika nie głosują na PO ? - to proste w poprzednich latach wielki CZU narobił strasznego fermentu a kolesie z PO go popierali i wspierali - do ostatnich dni ja będę głosował na Stawiarskiego chociaż nie jestem za PIS -em ale wolę Go widzieć na Wiejskiej niż żeby miał siedzieć w U.M albo w Starostwie myślę że mądrzy ludzie mnie poprą a na marginesie mówiąc ani jeden ani drugi dla miasta nic nie zrobi tylko dla kolegów partyjnych " tak więc z dwojga złego wybieram Stawiarskiego " niech siedzi w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego mieszkańcy Kraśnika nie głosują na PO ? - to proste w poprzednich latach wielki CZU narobił strasznego fermentu a kolesie z PO go popierali i wspierali - do ostatnich dni ja będę głosował na Stawiarskiego chociaż nie jestem za PIS -em ale wolę Go widzieć na Wiejskiej niż żeby miał siedzieć w U.M albo w Starostwie myślę że mądrzy ludzie mnie poprą a na marginesie mówiąc ani jeden ani drugi dla miasta nic nie zrobi tylko dla kolegów partyjnych " tak więc z dwojga złego wybieram Stawiarskiego " niech siedzi w Warszawie
Spokojna twoja rozczochrana i siedząc w Warszawie dyspozycje na Krasnik zdązy wydać. I mieszkancy krasnika przekonali sie naocznie, ze władze związane PiSem nie mniej niż Czu w smrodzie fermentu sie lubują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Nowomiejski napisał:
Wszystkich swoich znajomych proszę o głos na Wojtka Wilka. To dzięki niemu: 1. Mamy obwodnicę. 2. Fabryka wychodzi z kryzysu. 3. Remontowany jest kościół w „Starym Kraśniku”. Mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem na forum, proszę miejcie odwagę poprzeć Wojtka (skończmy z zastraszaniem ludzi w Kraśniku). Robert Nowomiejski
Jakie to bezczelne a jednocześnie żałosne podpisywać się pod projektami jak ZBUDOWANIE OBWODNICY przez POwców. Fabryka wychodzi z kryzysu??Ciekawe, chyba nie pracujesz w FŁT i nie wiesz jaki tam bajzel porobili.Do dzisiaj fabryka spłaca długi zrobione przez poprzednich Prezesów z poręczenia PO, a przed wyborami dali po 100zł brutto podwyżki aby ludzie nie skamleli.Fajnie nie?? PO to przecież partia antykościelna więc jakie oni poczynili kroki w remoncie kościoła??Najchętniej POwcy by pub zrobili lub dyskotekę pod wezwaniem Niesiołowskiego.Przestań Norbert mydlić oczy ludziom...bo ludzie swój rozum mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postaw na rzetelność spot w rytmie hip hop [media]http://www.youtube.com/watch?v=1LHDL2hR5Ao[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebywasz w środowisku pisowców gdzie takie brednie oplatają. Jestem katolikiem wierzącym i praktykującym i popieram PO. Krzywdzące są np dla wojtka Wilka zarzuty, jakoby on nie chodził do Kościoła(choć od samego chodzenie lepszym człowiek się nie staje), bo to bardzo porządny i uczciwy katolik. Wszystkim, którzy współpracowali z Czu przylepiacie taką łatę, a on wyjechał i chyba nic mu nie udowodnili i ma Was wszystkich gdzieś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EWELINKO Z BĘCZYNKA - Normalnie nerw mnie rzucił,czy jak kto woli, ku***ca trzasnęła, jak przeczytalem fragment o remoncie koscioła wstawiony przez ciebie..Ty sie chyba z chujem na głowy pozamieniałaś.Powiedz dlaczego ktokolwiek powinien dawać pieniadze na remont kościoła?Nie wazne czy PO,PiS,PLS,SLD czy inne gady,dlaczego ktoś,coś ma dawać klechom?Czy Ty wiesz ile kosciołow jest na takim zadupiu jak Krasnik?Policzyłaś?Jesli nie to policz-srednia ogolnopolska przekroczona,jestesmy nr 1 w liczbie kosciolow na mieszkanca!!!Ja wiem,ze trzeba bylo poupychac klerykow i pingwiny,ale trzeba bylo sie liczyc z tym,ze w Krasniku nie ma na tyle przyrostu naturalnego i pracy,zeby lozyć coraz wieksze pieniadze na kler a i emeryci i rencisci tez od czasu do czasu musza cos zjesc.A jesli juz jest jakis przyrost naturalny,to po osiagnieciu wieku dojrzlosci spier***a z grajdola gdzie pieprz rosnie,bo tu ani pracy ani przyszlosci.Juz dawno wszystkie "uslugi" swiadczone przez branze koscielna powinny byc opodatkowane,a kasa fiskalna powinna byc nieodlacznym meblem w Zachrystii ,tak jak to jest w całym cywilizowanym swiecie.Wiec nie badz rzecznikiem poszczegolnych parafii tylko podsun pomysła,żeby klechy i pingwiny wzieli sie do roboty i zarobili na siebie i utrzymanie tylu krasnickich swiatyn.Nie mysl sobie,ze jestem niewierzacy,bo jestem wierzacy,ale to co sie dzieje to tragifarsa.I nie swiadczy o tym kto jest jakim katolikiem po ilosci odbebnionych mszy ale to co nosi w sercu i glowie a z tym juz jest znacznie gorzej.Życze Ci szybkiego nawrócenia czytaj;opamietania i przejrzenia na oczy.Szczere pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Ewelinka z Bęczynka' timestamp='1317156513' post='541041'] Jakie to bezczelne a jednocześnie żałosne podpisywać się pod projektami jak ZBUDOWANIE OBWODNICY przez POwców. Nie przypominam sobie obwodnicy w Kraśniku za rządów PiS a mieszkam w tym mieście od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hipek napisał:
Nie przypominam sobie obwodnicy w Kraśniku za rządów PiS a mieszkam w tym mieście od dawna.
Musiał byś troszeczkę wysilić umysł aby to zrozumieć. Dla ułatwienia dam Ci przykład. Wyobraź sobie małżeństwo mężczyzny z kobietą. Mąż umiera, a żona po 8 miesiącach rodzi dziecko. Dla 99,99% ludzi będzie oczywistym kto jest ojcem . Jednak zawsze znajdzie się ktoś, kto pomyśli tak jak ty. Skoro przy narodzinach dziecka facet był na cmentarzu to oczywistym jest ,że to nie jego dziecko. Nadążasz, czy podać inny przykład drogi wyborco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
balbina napisał:
Co tam zieleń miejska,najważniejsze żeby sie wcisnąć do pierwszego szeregu. http://i56.tinypic.com/nd99g0.jpg
on już wdepnął w g.... (PO) a teraz obciera buta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antygłupota napisał:
Musiał byś troszeczkę wysilić umysł aby to zrozumieć. Dla ułatwienia dam Ci przykład. Wyobraź sobie małżeństwo mężczyzny z kobietą. Mąż umiera, a żona po 8 miesiącach rodzi dziecko. Dla 99,99% ludzi będzie oczywistym kto jest ojcem . Jednak zawsze znajdzie się ktoś, kto pomyśli tak jak ty. Skoro przy narodzinach dziecka facet był na cmentarzu to oczywistym jest ,że to nie jego dziecko. Nadążasz, czy podać inny przykład drogi wyborco.
Głupszej odpowiedzi nie czytałem jeszcze w swoim życiu. Co innego spłodzić dziecko, co innego wybudować obwodnicę. Tego dokonują już inni ojcowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto lista z naszego okręgu.Proponuje aby pierwszą czwórkę pominąć. Lista kandydatów - okręg nr 6 (Lublin)* 1. Magdalena Gąsior-Marek 2. Joanna Mucha 3. Włodzimierz Karpiński 4. Wojciech Wilk 5. Cezary Kucharski 6. Maciej Kulka 7. Kornelia Kwapisz 8. Jacek Zalewski 9. Waldemar Białowąs 10. Piotr Szczucki 11. Andrzej Strawa 12. Robert Zyśko 13. Agnieszka Lipiec 14. Maciej Kowalik 15. Robert Stec 16. Mariola Stalęga 17. Ewa Jachim 18. Leszek Daniewski 19. Dariusz Klechowicz 20. Teresa Sęk 21. Monika Szczepaniak 22. Radosław Guz 23. Teresa Chwała 24. Izabela Bielecka 25. Andrzej Gjaka 26. Krzysztof Lachowski 27. Krystyna Czuryszkiewicz 28. Zbigniew Jurkowski 29. Ewelina Lemparty 30. Anna Glijer * Okręg nr 6 obejmuje powiaty: lubelski, janowski, kraśnicki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były wyborca Wilka, całkowicie się z Tobą zgadzam. Trzeba z tej listy zdecydować się na jedną osobę, ale z pominięciem pierwszej czwórki. Wilk będzie miał 4 lata na pracę i jak się wykaże bez mandatu poselskiego, to w następnych wyborach kto wie, może znowu odzyska głosy. Teraz trzeba mu podziękować. Kogo proponujecie z tej listy, aby robić kampanię pantoflową wśród byłych wyborców Wilka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nic innego, tylko macie za zadanie wypromowac kogoś na tej liście. I chyba trzeba miec nie po kolei w głowie,żeby iść na wybory i oddawac głos na kandydata związanego z innym powiatem niż samemu sie przynalezy.Przecież takiemu blizsze bedą problemy jego własnego podwórka niż tego odległego i przpomnie sobie o nim przy następnych wyborach, przypisując sobie udział we wszystkim co było dobre oraz mamiąc obienicami na kolejną kadencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej liście są jeszcze dwie inne osoby z powiatu Kraśnickiego. Nie głosujmy na Wilka, oczyśćmy PO z ludzi Piotra Cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuk napisał:
Na tej liście są jeszcze dwie inne osoby z powiatu Kraśnickiego. Nie głosujmy na Wilka, oczyśćmy PO z ludzi Piotra Cz.
A wiadomo co to za ludzie i czy to nie z tego gorszego gatunku niż był Czubinski, a jakimi dla przykładu okazali się jego następcy. Także nie wszystkim może odpowiadac to czyszczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuk napisał:
Na tej liście są jeszcze dwie inne osoby z powiatu Kraśnickiego. Nie głosujmy na Wilka, oczyśćmy PO z ludzi Piotra Cz.
CO DURNE SŁOWA! NIE WPOSMNE O AUTORZE! A MOZE Z PISIORÓW OCZYSC SOBIE KRASNIK! A CO TAKIEGO MASZ DO LUDZI CZ. BO MOZE JA OPISZE LUDZI POSŁA S. I MARNEGO BURMISTRZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
CO DURNE SŁOWA! NIE WPOSMNE O AUTORZE! A MOZE Z PISIORÓW OCZYSC SOBIE KRASNIK! A CO TAKIEGO MASZ DO LUDZI CZ. BO MOZE JA OPISZE LUDZI POSŁA S. I MARNEGO BURMISTRZA!
A to sobie pisz! Z całą pewnością to nie jest dobry kandydat na posła. Bo czy można zrobić mniej dla miasta, z którego się pochodzi? Z pewnością nie! Obaj z P.Cz. wpakowali Kraśnik w bagno. Zobacz, jak rozwijają się Puławy i porównaj z Kraśnikiem. 14 lat marazmu, zacofania i kultu jednostki! Tfu! Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to sobie pisz! Z całą pewnością to nie jest dobry kandydat na posła. Bo czy można zrobić mniej dla miasta, z którego się pochodzi? Z pewnością nie! Obaj z P.Cz. wpakowali Kraśnik w bagno. Zobacz, jak rozwijają się Puławy i porównaj z Kraśnikiem. 14 lat marazmu, zacofania i kultu jednostki! Tfu! Nigdy więcej!
Ciekawe co zrobił i zrobi obecny burmistrz...jak na razie nic..a pan CZ dobrze na tym wyszedł...jeszcze będziecie prosić by wrócił....nowe rządy hm żenujące...powodzenia pisowcy a Wilki tak przejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosć4 napisał:
Ciekawe co zrobił i zrobi obecny burmistrz...jak na razie nic..a pan CZ dobrze na tym wyszedł...jeszcze będziecie prosić by wrócił....nowe rządy hm żenujące...powodzenia pisowcy a Wilki tak przejdzie
Tia... przejdzie przez mostek na Wyżnicy )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...