Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moj kandydat Wojciech Wilk

Utworzony przez gosc, 16 września 2011 r. o 12:32
Marysieńka napisał:
A któz Ci taką głupotę wcisnął, ze odbywajacy sie tranzyt lub jego brak przez miasto miał jakikolwiek wpływ na obroty sklepów na rynku. Ten obrót robiła zawsze miejscowa ludnosć. Ma pieniądze to kupuje,nie ma to handel nie idzie podobnie jak na targu kiedyś tętniącym życiem, że trudno było przejsc. Poza tym na rynku nie ma takiego wyboru sklepów i przewazająca większosc swoje sprawunki załatwia w innych miejscach, tam gdzie jest lepsze, tansze zaopatrzenie. A fabryka idzie tam, gdzie zmierzają wszystkie zakłady, w których tez kokosów nie ma i nawet nie wiadomo czy ich pracownicy nie mają gorzej niz tacy pozatrudniani w fabryce.
Ta twoja pisanina na wszysto i o wszystkim to jakaś forma terapii? Nadmiar czasu i energii? Może lepiej postukaj w klawiaturę bez włączania kompa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to tylko chwilka. Smyk i zajac wyszoł z wołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedziela napisał:
Witam, widzę, że trwa gorąca dyskusja przedwyborcza. Ja już się zdecydowałem i zagłosuję na Zbigniewa Jurkowskiego z PO. Chcę glosować na Platformę, ale nie podchodzą mi liderzy. Ludzie solidni, z dorobkiem życiowym i doświadczeniem są na dalszych pozycjach. Pan Zbyszek Jurkowski ma 28 miejsce na liście, ale jest mocno rozpoznawalny i ma całkiem spore szanse. POzdrawiam
Ja znam Zbyszka Jurkowskiego, przez wiele lat zajmował kierownicze stanowiska w PKN Orlen. Bardzo interesuje się sytuacją FŁT oraz strefą ekonomiczną. To świetny kandydat dla Kraśniczan. Świeża, doświadczona krew. Ja też głosuje na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ta twoja pisanina na wszysto i o wszystkim to jakaś forma terapii? Nadmiar czasu i energii? Może lepiej postukaj w klawiaturę bez włączania kompa
Aż tak ci przeszkadza, że nie przemilczam głupot obłudy politycznej. Gdyby ich autorom przyszło sie pod nimi podpisac, ze wstydu by sie spalili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Ja znam Zbyszka Jurkowskiego, przez wiele lat zajmował kierownicze stanowiska w PKN Orlen. Bardzo interesuje się sytuacją FŁT oraz strefą ekonomiczną. To świetny kandydat dla Kraśniczan. Świeża, doświadczona krew. Ja też głosuje na niego.
No te se go dalej promujcie. Interesuje sie strefą, która praktycznie nie istnieje, a i tak jest ze znikomymi szansami na inwestorów i swoje zaistnienie, a w FŁT pracuje zaledwie 2000 luda . Krasniczanin oddajac głos na takiego musiałby być głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już finisz Pamiętajmy tylko kim jest Pan Wilk, z kim trzymał przez ostatnie lata, kogo popierał w ostatnich wyborach na burmistrza, czy pokazał zdjęcie z fotoradaru, jaki był ekologiczny zasyfiając wszystkie drzewa, w jakie bagno wciągnął FŁT zmieniając Prezesa, jakie długi ma miasto. Pamiętajmy wszystkie rozprawy jego kolegów z czasów rządów Piotra Cz. I z tą pamięcią idźmy zagłosować przeciwko takim praktykom, a już w poniedziałek będzie "były" poseł Dokończmy dzieło oczyszczania i polubmy wreszcie Kraśnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to polegli obydwaj.Nie ma Wilka i nie ma Stawiarskiego.Kraśnik i powiat bez posła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Mucha z takim wynikiem pójdzie do ministerstwa wtedy zwolni się mandat i wilk wskoczy do sejmu tak dobrego posła nikt nie zostawi na lodzie,gorzej ze Stawiarskim on nie ma żadnych szans być posłem będzie czekał razem z burmistrzem na swój koniec podejrzewam że 2012r.nastąpi klęska tych panów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wodzu, to Ty chyba nie wiesz o czym mówisz. Bycie ministrem nie przeszkadza w byciu posłem. Nawet premier jest posłem. A gdyby wilk był taki dobry to nie daliby mu dopiero 4 miejsca na liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
A gdyby wilk był taki dobry to nie daliby mu dopiero 4 miejsca na liście.
Jesli by o to chodziło, to wychodzi na to, że taki Stawiarski ze swoją 7 pozycja na liscie był dużo gorszym. I od niego okazał sie lepszym nie poseł, a były piłkarz, któremu się dostała 5 pozycja, a o którym sie pamięta , że w okresie kiedy grał nie potrafił nawet dwóch zdan sklecić. I jeszcze do tego został posłem. Także reasumując z całą stanowczoscią można stwierdzic, że o miejscu na liście i zostaniu posłem nie poselska jakosć decydowała.
Ostatnio edytowany 11 października 2011 r. o 08:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieważne czy wilk czy stawiarski.Ważne ze PO wygrało wiec szykujcie sie na ruch.anie w dupsko bez wazeliny przez nastepne 4 lata.Merker juz suie cieszy jak w 2013 walute euro nam wprowadza, wtedy z waszych pensyjek na waciki nie starszy IDIOCI glupie goje co głosowali na ustój rozbioru Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda BOLI napisał:
nieważne czy wilk czy stawiarski.Ważne ze PO wygrało wiec szykujcie sie na ruch.anie w dupsko bez wazeliny przez nastepne 4 lata.Merker juz suie cieszy jak w 2013 walute euro nam wprowadza, wtedy z waszych pensyjek na waciki nie starszy IDIOCI glupie goje co głosowali na ustój rozbioru Polski
Głosy poparcia dla Po to tylko niecałe 40% z niecałych 50% społeczenstwa. I nie mysle, zeby byli tacy głupi , zeby pakowac sie w strefe euro. Ktos ci przed wyborami chyba niezłych wałków nawciskał. A nawet jakby sie sami do tego napalili, to widząc co się stało z krajami ze strefy euro, głupie było by społeczensywo, gdyby im na to pozwoliło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda BOLI napisał:
nieważne czy wilk czy stawiarski.Ważne ze PO wygrało wiec szykujcie sie na ruch.anie w dupsko bez wazeliny przez nastepne 4 lata.Merker juz suie cieszy jak w 2013 walute euro nam wprowadza, wtedy z waszych pensyjek na waciki nie starszy IDIOCI glupie goje co głosowali na ustój rozbioru Polski
I bardzo dobrze! Niech ten glupi kraj zniknie z mapy świata!Nigdzie nie ma tekiej nienawisci wobec siebie jak w polsce! ( tak z małej litery!)Tu sąsiad sąsiada zabiłby o byle gówno nie mówiąc o nieznających sie na wzajem! Jakby była mozliwosć strzelania przez internet to 99% z tego forum by już nie żyło,powystrzelalibyście sie na wzajem o głupie słowo i inny punkt widzenia!Nawet do Afryki się nie nadajecie bo tam buszmeni trzymają się razem! I wy się nazywacie katolikami?!Ohyda!!!Życzę tego 4-go rozbioru polski,tylko tym razem skutecznego,żeby takie jołopy jak wy,nigdy sie nie odrodziły!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Aż tak ci przeszkadza, że nie przemilczam głupot obłudy politycznej. Gdyby ich autorom przyszło sie pod nimi podpisac, ze wstydu by sie spalili.
Ale ty masz zryty łeb ! Co ci się w nim uwaliło, że jesteś vox populi Kraśnika, swoistym samozwańczym trybunem ludzkości ? Ludzie czytający to forum mają cię dość, dość twoich wypocin o poziomie wsiowego filozofa, który wypowiada się na tematy, o których nie ma bladego pojęcia ! Siedzisz babo od rana do nocy compie, realizując swoją "misję dziejową" (która istnieje tylko w twoim zrytym łbie) walki z politykami, pszczołami, obłudą, pieniędzmi, autobusami, UE, pomocą społeczną, itp. A byłaś na konsultacjach (tak jak ci radzono) u dr Muchy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Ale ty masz zryty łeb ! Co ci się w nim uwaliło, że jesteś vox populi Kraśnika, swoistym samozwańczym trybunem ludzkości ? Ludzie czytający to forum mają cię dość, dość twoich wypocin o poziomie wsiowego filozofa, który wypowiada się na tematy, o których nie ma bladego pojęcia ! Siedzisz babo od rana do nocy compie, realizując swoją "misję dziejową" (która istnieje tylko w twoim zrytym łbie) walki z politykami, pszczołami, obłudą, pieniędzmi, autobusami, UE, pomocą społeczną, itp. A byłaś na konsultacjach (tak jak ci radzono) u dr Muchy ?
O moją 'misję dziejową nie musisz sie martwić. Jest niegroźna. Za to twoja obsesyjna, pełna nienawiści i zakłamania., której wszyscy powinni się wystrzegać. I to o takich jak ty pisze ten powyżej twojego wpisu-Prawda BOLI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...