Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na placu budowy w Kraśniku pojawili się archeolodzy. Chodzi o odkrytą piwnicę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2020 r. o 14:21 Powrót do artykułu
Archeolodzy szukają w gruncie rzeczy, to ich praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkańcy miasta Kraśnik serdecznie dziękujemy.... panu burmistrzowi za brak możliwości podziału działek jak i również likwidację miejscowego planu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie mordowały ubolskie syny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku? Byłem tam przejazdem! Okropne miejsce, chłop ruskim traktorem z furą gnoju pędził z bocznej wprost we mnie. Po czem mi naubliżał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego jeszcze działa ipn, koszty i ilość zatrudnionych rośnie, a teraz nawet negują wcześniejsze własne, badania instytutu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie mordowały ubolskie syny
 Nom. Teraz ich dzieci są w POKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego jeszcze działa ipn, koszty i ilość zatrudnionych rośnie, a teraz nawet negują wcześniejsze własne,  badania instytutu.
 A tak po polsku mógłbyś napisać o co Ci chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w piwnicach tego budynku w 1977 podczas remontu, były wtedy napisy zrobione przez wìęźniów, robiło to koszmarne wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "ayo" - mam nadzieję, że twoja matka jest z ciebie dumna. Twoja wypowiedź to szczucie na innych ludzi w iście pissowskim stylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSCIU CO BYLES W KRASNIKU PRZEJAZDEM CZY NIE BOISZ SIE WIRUSA KORONY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w piwnicach tego budynku w 1977 podczas remontu, były wtedy napisy zrobione przez wìęźniów, robiło to koszmarne wrażenie.
 Musiałeś trzymać z komuchami, jeśli cię tam wpuścili. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: "hahahahahahahahah / dzisiaj o 14:59+10 My mieszkańcy miasta Kraśnik serdecznie dziękujemy.... panu burmistrzowi za brak możliwości podziału działek jak i również likwidację miejscowego planu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" To nie ten burmistrz to zrobił. Podziękuj poprzednikowi Mironowi, bo chodzi o plan z 2014r. uchwalony niezgodnie z prawem i ostatecznie uchylony w 2017 r. przez Najwyższy Sąd Administracyjny. Od 2017 roku wydawane były wypisy niezgodne z prawem. Za chwilę masa ludzi, którzy otrzymali pozwolenia na budowę w latach 2014-2019 może mieć problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miron i jego klika zafundowali nam zamęt z Planem. W tym czasie zastępcą Mirona był Łysy. Się chłopcy bawili. Trzeba było wyprostować kilka działek, to zrobili plan na szybko... i kto im zabroni. A teraz siedzą cicho nawet radni z PiS bo wiedzą, że zrobili skuchę głosując jak "Pan" chciał..... Gęby na kłódkę i nawet się za bardzo nie dopytują czy można to naprawić. Do: "hahahahahahahahah / dzisiaj o 14:59+10 My mieszkańcy miasta Kraśnik serdecznie dziękujemy.... panu burmistrzowi za brak możliwości podziału działek jak i również likwidację miejscowego planu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" To nie ten burmistrz to zrobił. Podziękuj poprzednikowi Mironowi, bo chodzi o plan z 2014r. uchwalony niezgodnie z prawem i ostatecznie uchylony w 2017 r. przez Najwyższy Sąd Administracyjny. Od 2017 roku wydawane były wypisy niezgodne z prawem. Za chwilę masa ludzi, którzy otrzymali pozwolenia na budowę w latach 2014-2019 może mieć problemy.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały kraśnik to taka piwnica - mała, rozlatująca się i bez wartości historycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOGO ch.uja wiesz uwierz mi ;) hahaha ma rację, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę, żeby te piwnice były zamurowane i nikt o nich nie wiedział, że teraz robi sie sensację z ich odkrycia. Milicja, która swego czasu mieściła sie w tym budynku mogła trzymać w nich też swoich aresztantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IPN trzeba koniecznie zlikwidować i to jak najszybciej! Jak już nie będzie IPN, to nie będzie prawdziwej historii i będzie można wciskać ludziom ciemnotę, że Związek Radziecki kochał nas bezinteresownie. A pieniądze z IPN będzie mozna przeznaczyć na różne lewackie pomysły, jak np. wprowadzanie do szkół tylnymi drzwiami "edukatorów" z LGBT+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w piwnicach tego budynku w 1977 podczas remontu, były wtedy napisy zrobione przez wìęźniów, robiło to koszmarne wrażenie.
Musiałeś trzymać z komuchami, jeśli cię tam wpuścili.
 Nie gościu nr 7 głupio myślisz, po prostu ktoś z mojej rodziny był kierownikiem budowy po opuszczeniu budynku przez milicję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte. Kierownik budowy nadzorował malowanie ścian przez ekipę remontową ZOZu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe partactwo dopuszczał ten kierownik budowy, skoro tynki odpadają. W mojej piwnicy starsze i się trzymają. Ale aż dziw bierze, że tyle warstw tynkui tak pozostawili dowody swojej zbrodni. A przeciez wystarczyło byle farbą zamazać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...