Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowi Kierownicy w UM

Utworzony przez Krasnik, 4 stycznia 2012 r. o 19:11
Najwieksi lizusi Czu teraz kierownikami referatów u Włodarza, dobre, w kampanii Czu jako pierwsi latali, zbierali podpisy, w czasie pracy namawiali innych pracowników równiez do pomocy w kampanii byłego a teraz awansowali, noo ciekawa sytuacja! A Pani A.S ktora tez awasnowała na Kierownika Referatu po Pani K.P. to chyba w ramach wdzieczności za to ze głosowała za zwalnianiem pozadnych pracowników z UM. (dla niewtajemniczonych jest w zwiazkach zawodowych UM).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak czyli nowy Burmistrz Włodarz otacza sie ludzmi ktorzy byli wpatrzeni jak w obraz w poprzednika, latali jak pieski koło niego, bo moze i temu beda wiernie:) Niektorzy nie mają wstydu i honoru. Ciekawe co zrobią jak za 3 lata sie wladza zmieni. Mysle ze wtedy Panie powinny same zrezygnowac z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 3lat jak zostane burmistrzem ,a napewno to wszystkich których pozwalniali moi poprzednicy przyjme spowrotem do pracy w UM,wciągu 2 lat Krasnik bedzie przykładem dla całej lubelsczyzny ,bedzie jedyne miasto które bedzie na plusie z finansami,i rozwojem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bull napisał:
Za 3lat jak zostane burmistrzem ,a napewno to wszystkich których pozwalniali moi poprzednicy przyjme spowrotem do pracy w UM,wciągu 2 lat Krasnik bedzie przykładem dla całej lubelsczyzny ,bedzie jedyne miasto które bedzie na plusie z finansami,i rozwojem..
POPIERAM TYLKO CO Z TYMI NOWO ZATRUDNIONYMI ICH JUZ TYLE W UM. niedługo bedzie to najwiekszy zakąłd zatrudniający ludzi z PISu lub ich popierający, nie wspomnę o ludziach ktorzy harowali przy kampanii a teraz chca prace za to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosowałem na PO bo mialem miec prace - tak mi obiecywali ...teraz siedze przed kompem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnik napisał:
Najwieksi lizusi Czu teraz kierownikami referatów u Włodarza, dobre, w kampanii Czu jako pierwsi latali, zbierali podpisy, w czasie pracy namawiali innych pracowników równiez do pomocy w kampanii byłego a teraz awansowali, noo ciekawa sytuacja! A Pani A.S ktora tez awasnowała na Kierownika Referatu po Pani K.P. to chyba w ramach wdzieczności za to ze głosowała za zwalnianiem pozadnych pracowników z UM. (dla niewtajemniczonych jest w zwiazkach zawodowych UM).
Masz jakieś dziwne te informacje..a może to zazdrość że nie Ty jesteś kierownikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petrus napisał:
Masz jakieś dziwne te informacje..a może to zazdrość że nie Ty jesteś kierownikiem?
Nie dziwne tylko prawdziwe!!!!!! nie nie zazdroszcze, bo ja nie jesetm dwulicowy jak wieszkosc urzedników, nie lizalem d.... ani Czu. ani tym bardziej temu Burmistrzowi, mam honor i nie chce się wstydzic chodzic po ulicy! Moze to Cię dziwi ale to Twój problem! ja tylko dziwie sie jak ludzie moga byc dwulicowi ta jedna pomagała bardzo aktywnie, wozila swoim samochodem ulotki, nagabywała ludzi do roznych czynnosci przy kampanii poprzednik, a teraz nie wstydzi się ze innych zastraszają a Ona awansuje????? Troche wstydu trzeba mieć. A tak poza tym to z cierpliwosci apoczeka jak te osoby spotka sprawiedliwosc! to wszytko sie kiedys konczy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dziewczyny! Przefarbowałyscie się! Ciekawa jestem co zrobicie jak zmieni się znow władza!!!!! Awansu nikomu nie żałuje i nie zazdroszcze, ale jak sie jest takim fałszywym to to mnie oburza i mam obrzydzenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,,, napisał:
Wstyd dziewczyny! Przefarbowałyscie się! Ciekawa jestem co zrobicie jak zmieni się znow władza!!!!! Awansu nikomu nie żałuje i nie zazdroszcze, ale jak sie jest takim fałszywym to to mnie oburza i mam obrzydzenie!
Jak to co zrobią? Znowu sie przefarbują. W Kraśniku to norma. Najgorsze jest to, że ci farbowani (bo dotyczy obu płci) są najgorsi i najbardziej szkodliwi: bezwzględnie niszczą wszystkich mających choć odrobinę kompetencji i honoru. Zobacz, co się dzieje w kraśnickiej oświacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto na jakie stanowisko awansował ale cała ta dyskusja to żenada. Jeżeli uważacie, że w Urzędzie Miasta awans zależy tylko od popierania odpowiedniej opcji rządzącej, to czego dziwicie się popieraniu swoich lub zmianie poglądów przez innych. Ale jeżeli ktoś awansował ze względu na swą przydatność na to stanowisko to możecie go bardzo skrzywdzić posądzając o karierowiczostwo a samemu wyjść na durniów krytykując działanie, które powinno być normą. Urzędnik to też człowiek i ma prawo do rozwoju zawodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A inni nie mają żadnych praw? Bzdurą jest trzymanie "na siłę" (czyt. po znajomości) ludzi niekompetentnych z nadziei, że będą się być może rozwijać, kiedy na ulicy chodzą bezrobotni z właściwym przygotowaniem zawodowym, ale bez tej "siły". Stary układ ma się dobrze. Przez zasiedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Nie wiem kto na jakie stanowisko awansował ale cała ta dyskusja to żenada. Jeżeli uważacie, że w Urzędzie Miasta awans zależy tylko od popierania odpowiedniej opcji rządzącej, to czego dziwicie się popieraniu swoich lub zmianie poglądów przez innych. Ale jeżeli ktoś awansował ze względu na swą przydatność na to stanowisko to możecie go bardzo skrzywdzić posądzając o karierowiczostwo a samemu wyjść na durniów krytykując działanie, które powinno być normą. [ size="6"]Urzędnik to też człowiek i ma prawo do rozwoju zawodowego.
Tak uważam i taka jest prawda ze awans zalezy od popierania odpowiedniej opcji, lizi dupstwa,donoszenia na innych np. BARDZO DOBRYCH URZEDNIKÓW-FACHOWCÓW!, ktlorych obecna opcja rzadząca w UM teraz gnebi! i nie wmawiaj mi bzdur, trafiłas/eś na osobę duzo wiedzaca! Teraz awans i praca zalezy od tego czy ktos popiera PIS, wejdz do UM i zobacz kto jest zatrudniony, ile nowych ludzi i jakie maja nazwiska, gdzie stali podczas wyborów samorzadowych (mam na mysli stanie w pierwszym rzedzie podczas kampani Włodarza), jak głosno kalskali mu na zaprzysiezeniu, te wszyskie geby teraz maja prace! Wiec nie mowcie mi ZE NIE MA KOLESIOSTWA, CZUBKA JUZ PRZESKOCZYLI 100 RAZY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z obłudą napisał:
Tak uważam i taka jest prawda ze awans zalezy od popierania odpowiedniej opcji, lizi dupstwa,donoszenia na innych np. BARDZO DOBRYCH URZEDNIKÓW-FACHOWCÓW!, ktlorych obecna opcja rzadząca w UM teraz gnebi! i nie wmawiaj mi bzdur, trafiłas/eś na osobę duzo wiedzaca! Teraz awans i praca zalezy od tego czy ktos popiera PIS, wejdz do UM i zobacz kto jest zatrudniony, ile nowych ludzi i jakie maja nazwiska, gdzie stali podczas wyborów samorzadowych (mam na mysli stanie w pierwszym rzedzie podczas kampani Włodarza), jak głosno kalskali mu na zaprzysiezeniu, te wszyskie geby teraz maja prace! Wiec nie mowcie mi ZE NIE MA KOLESIOSTWA, CZUBKA JUZ PRZESKOCZYLI 100 RAZY!
No, bez przesady! Ja własnie w swojej firmie straciłem pracę za czubka i to tylko dlatego, że go nie popierałem, To nic, że nikt w firmie nie miał takiedo doświadczenia zawodowego, takiego wykształcenia i takich sukcesów. Wylali mnie za niezależność. I te poczubki do dziś siedzą na swoich stołkach, tylko dla odmiany wazelinują obecną władzę. Oni się nie zmienili. Tylko góra, czyli raptem parę osób - reszta to sprzedajne pachołki zasadzone przez poprzednika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No, bez przesady! Ja własnie w swojej firmie straciłem pracę za czubka i to tylko dlatego, że go nie popierałem, To nic, że nikt w firmie nie miał takiedo doświadczenia zawodowego, takiego wykształcenia i takich sukcesów. Wylali mnie za niezależność. I te poczubki do dziś siedzą na swoich stołkach, tylko dla odmiany wazelinują obecną władzę. Oni się nie zmienili. Tylko góra, czyli raptem parę osób - reszta to sprzedajne pachołki zasadzone przez poprzednika.
Jeden taki, osoba mocno czerwona w czasach PRL, która wprowadzała Czuba w arkana władzy i przez lata wpierała go, za nowej władzy ma się doskonale. A nawet Kazio awansował, ze stołka nic nie robiącego inspektora do spraw młodzieży na pełnomocnika burmistrza. Przykładów powrotu super wazeliniarzy można mnożyć. Uzdrowionych proszę o opinie, nie zarzucajcie mi jednak to, że jestem z PO i dawnego układu. PO brzydzę się, podobnie jak byłym burmistrzem. Mirosławie, co się z tobą stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jeszcze przyda się awans dla Piotra i jego bratowej, Łukasza, Sławomira, Mariana i ekipa będzie zgrana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeden taki, osoba mocno czerwona w czasach PRL, która wprowadzała Czuba w arkana władzy i przez lata wpierała go, za nowej władzy ma się doskonale. A nawet Kazio awansował, ze stołka nic nie robiącego inspektora do spraw młodzieży na pełnomocnika burmistrza. Przykładów powrotu super wazeliniarzy można mnożyć. Uzdrowionych proszę o opinie, nie zarzucajcie mi jednak to, że jestem z PO i dawnego układu. PO brzydzę się, podobnie jak byłym burmistrzem. Mirosławie, co się z tobą stało?
Czyli, że sprawdza się, niestety, społeczne przekonanie, że w Kraśniku jak w całej Polsce: twarze z okrągłego stołu i ich wychowankowie trzymają się kurczowo władzy i zgodnie z hasłem Lenina: władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy! Smutne to, bo po raz kolejny w historii zaprzepaszczono ludzki zapał, zniszczono zaufanie i odebrano godność uczciwym ludziom. Miernoty, ludzie bez honoru i kompetencji manipulują społeczeństwem. A, że Kraśnik się starzeje i wyludnia... tym łatwiej starym, kalekim i głuchym wmówić obietnice godnego reprezentowania ich interesów. Robią dobrze, ale sobie. A Kazio to pełnomocnikiem od czego jest? Jest ktoś na jego miejsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie pan Roman S, zamienił pokój w KOEN ale pracę zatrzymał, też ciekawy przykład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli w Kraśniku PO staremu? A niby zmiany miały być? Koszmar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś coś wie na temat planowanych zmian w kraśnickiej oświacie? Chyba już pora, żeby powymieniać skompromitowanych, niekompetentnych i uzależnionych od władzy na ludzi, którzy nadadzą właściwy sens wychowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...