Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Park miejski w Kraśniku z papieskim patronem?

Utworzony przez chłop ze wsi, 26 marca 2014 r. o 16:25 Powrót do artykułu
niektórym radnym rozum odjęło. Moze to kra boska  bo przypadłość ta dotyka tych głównie "głośno" wierzących. Najlepiej od razu ustawić w parku pomnik Wojtyły niech kawki mają co obs....ać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórym radnym rozum odjęło. Moze to kra boska  bo przypadłość ta dotyka tych głównie "głośno" wierzących. Najlepiej od razu ustawić w parku pomnik Wojtyły niech kawki mają co obs....ać.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolałbym aby był imieniem " Słońca Kraśnika"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z nas zapewne wie, że Jan Paweł II to ważna postać dla katolików, ale wg mnie w naszym Państwie jest za dużo ulic, skwerów czy ronda nazywanych imieniem od ludzi świętych, a tym bardziej od różnych polityków. Park Jordanowski, który znajduje się w Kraśniku Starym powinien nosić nazwę chociażby jakiegoś muzyka, np Czesława Niemena. Mam jeszcze jedno proste pytanie: czy mimo, że kraśniccy radni kraśniccy nadadzą nazwę, to czy będzie się tam coś w ogóle działo? Ja rozumiem, że bardzo dużo młodych ludzi powyjeżdżało z Kraśnika, ale nasze miasto wymiera. Jak już jest jakiś koncert, to wydarzenie łączy się np z "Maliniakami" czy "Dniami Kraśnika", albo dzieje się w Kraśniku Fabrycznym. W Kraśniku Starym mimo, że jest odbudowany amfiteatr to bardzo, bardzo rzadko się coś w nim odbywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo jeszcze w naszym życiu bedzie funkcjonował ten Bartoś. Czy strej części miasta nie stać na radnych z prawdziwego zdarzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym radnym specjalnej troski niedlugon juz kompletnie sie we lbach poprzekreca i przez pospiech nazwa papieza im Ogrodka Jordanowskiego! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze dorzucić KOCHAKE Irenke i Stna ADASIA!   Wczoraj w TV Lublin AryBudzik raczył opier... ludzi, że sie nie wstydzą!, a po co mają się wstydzić skoro nawet Ojciec Świętojebliwt JP 2 się nie wstydził!!   Budzik - opier...laj se księżuków, a nie luydzi bo masz Burdel na całego! razem z PEDO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAKRALNE SKANSENY czyli PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA:    ( ... ) CENZURA Brata Naczelnego D.W. pokazujaca jak Amnencje chcą Go Go (z)BAWIĆ   W świetke KULejnej ŚW.(irniętej) AFERY z KOC'HANKĄ WOJTYŁY (po PEDO) prasa PEDO, a proKUR(i)Atura zadba żeby SPRAWIE "ŁEB UPIER***LIĆ" i zapanuje ŚWIĘTY SPOKÓJ...   CENZURA Brata Naczelnego D.W. pokazujaca jak Amnencje chcą Go Go (z)BAWIĆ   Żeby nie słuchać z GORZKIMI ŻALAMI Związek proponuje CZYTANKĘ   JAK (z)BAWIŁA SIĘ ZAKONNICA: Siostra zakonna zwołała zebranie sióstr z jej zakonu. I mówi: - wczoraj w naszym zakonie był mężczyzna!   Zakonnice na to: - uuuuuuuuuuuuu... A tylko jedna -hihihi!!! Siostra mówi znów: znalazłam jego bieliznę i prezerwatywę. Wszystkie zakonnice - uuuuuuuuuuuu... A tylko jedna - hihihi..... Siostra kontynuuje: ale jego prezerwatywa była dziurawa!!! Wszystkie: - hihihi....., A tylko jedna: - uuuuuuuu...   77) "Głos Wielkopolski" z dn. 25.III.2014 r. w artyKULe: "Hello Kitty, Pony, upiorne lalki. Ksiądz z Wolsztyna walczy z "demonicznymi zabawkami"" pokazuje KULejny i psychoPATyczny atak TEOFILII z ECCLESIOFOBIĄ. księŻULO PEDO o DEMONACH, których nie widzi we WŁASNYM GRONIE. Przecież w "BUBLII" traktowanej jak KSIEGA(z)BAWIENIA bez przerwy PRZYBIJANIE DO KRZYŻA, "BIERZCIE IJEDZCIE - TO JEST CAIŁO MOJE"; "BIERZCIE I PJCIE - TO JEST KREW MOJA"!, a sprawując NAJŚWIĘTSZĄ OFIARĘ (z)BAWIENIA teksty takie są na porządku dziennym uznane za ŚWIĘTE! Od kiedy KANIBALIZM z WAMPIRYZMEM to ŚWIĘTO? Wszystkich udało się UCYWILIZOWAĆoprócz CZARNEGO BETONU jako Specjalistów od jednej ino Książki "BUBLII". W zapędzie ŚWIĘTOŚCI wszyscy dostaną "BUBLIĘ" i KRZYŻdo uwielbienia na KULanach - taki CUD(ak) (z)BAWICIEL!   W trwającej od 2013 r. KULejnej AFERZE (z)BAWIENIA z Ojcostwem Księdza IRKA oPiS-ywanej w prasie los DNA powinien być przeznaczony i dla Karola W.! pseudonim OJSCIEC ŚW.(irnięty) JP 2.   Skoro WYKOPALI z grobu Ks. IRKA to dlaczego nie można tego zafundować Karolowi W.?   ( ... ) CENZURA Brata Naczelnego D.W.. pokazujaca jak Amnencje chcą Go Go (z)BAWIĆ ( ... )   Po wpisaniu w GOOGLE hasła:=K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW= oraz z kropkami i bez kropek MIĘDZY LITERAMI- ukaże się więcej info, a czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.   Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.   (PODPISANO: =K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW=)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem patronat nad parkiem jordanowskim powinien zajać Pan Andrzej Likos przegoniony wladca przez pis-owski narod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję też nazwać wszystkie ulice w mieście im. Jana Pawła II. Będzie prościej z adresami i nikt się nie będzie zastanawiał jaka to ulica, bo wszystkie będą się tak samo nazywały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z nas zapewne wie, że Jan Paweł II to ważna postać dla katolików, ale wg mnie w naszym Państwie jest za dużo ulic, skwerów czy ronda nazywanych imieniem od ludzi świętych, a tym bardziej od różnych polityków. Park Jordanowski, który znajduje się w Kraśniku Starym powinien nosić nazwę chociażby jakiegoś muzyka, np Czesława Niemena. Mam jeszcze jedno proste pytanie: czy mimo, że kraśniccy radni kraśniccy nadadzą nazwę, to czy będzie się tam coś w ogóle działo? Ja rozumiem, że bardzo dużo młodych ludzi powyjeżdżało z Kraśnika, ale nasze miasto wymiera. Jak już jest jakiś koncert, to wydarzenie łączy się np z "Maliniakami" czy "Dniami Kraśnika", albo dzieje się w Kraśniku Fabrycznym. W Kraśniku Starym mimo, że jest odbudowany amfiteatr to bardzo, bardzo rzadko się coś w nim odbywa.
Marysieńka ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem patronat nad parkiem jordanowskim powinien zajać Pan Andrzej Likos przegoniony wladca przez pis-owski narod
mnie sie zdaje ze juz masz cieplo :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy szczac bedzie mozna w parku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadawanie ulicom i placom imienia JP2 jest już oklepane. Pójdźmy dalej! Zmieńmy nazwę miasta Kraśnik na Wojtyłowice albo Janów-Pawłów! Co Wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka ? :)
 
Marysieńka ? :)
  "Mieszkanka Kraśnika" to nie jest na szczęście Marysieńka i proszę nie myśleć, że to ona. Ten komentarz dodała młoda osoba, która widzi co się dzieje wokół i w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem patronat nad parkiem jordanowskim powinien zajać Pan Andrzej Likos przegoniony wladca przez pis
no nie każdy ma takie układy jak Pan Andrzej L.......przyjacielsko rodzinne....wie chłop z kim trzymać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    "Mieszkanka Kraśnika" to nie jest na szczęście Marysieńka i proszę nie myśleć, że to ona. Ten komentarz dodała młoda osoba, która widzi co się dzieje wokół i w Polsce.  
  Jako żywo ! Ale styl - wypisz, wymaluj - Marysieńka ! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy myślicie, że ja jestem "marysieńką"??? już bez przesady. ja jestem z Kraśnika, ale nie mieszkam tam. a czy już nie można wyrażać swoich poglądów??? p.s. ja wiem, że nie jestem "Marysieńką".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy myślicie, że ja jestem "marysieńką"??? już bez przesady. ja jestem z Kraśnika, ale nie mieszkam tam. a czy już nie można wyrażać swoich poglądów??? p.s. ja wiem, że nie jestem "Marysieńką".
Nie drocz się z nami i  tak wszyscy wiedzą że jesteś Maryśieńką,można cię poznać po tym pieprzyku między pośladkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam mam żadnej uwagi co do rewaloryzacji parku w Kraśniku, czy też do jego nazwy. Chciałem tylko poinformować społeczeństwo Krasnickie o samowoli popełnionej przez "WŁADCÓW" tegoż miasta w przedmiocie samowolnie wyciętych drzew  na prywatnej działce położonej tuż przy parku...przy okazji karczowania drzew miejskich. Pozyskane drzewa sprzedano lub rozdano za dosłowne grosze. Aby zatuszować  sprawę, tenże URZAD proponuje odkupić zajętą samowolnie działkę 12 AROWĄ ZA 18.000 ZŁ. Najdziwniejsze jest to, że włascicielom wciska sie ciemnotę, iż w centrum Kraśnika posiadają oni łąkę a nie działkę budowlana, na której stał ongiś rodowy dom szacownych obywateli miasta Krasnika. Pan Burmistrz sprzedaje podobne działki za kwotę  100 zł/m2 co za 12a. daje kwotę 120ooo zł. Najciekawsze jest to, że oszukuje sie włascicieli mających po 80 lat.                                                                                              Z poważaniem PIOTR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...