Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza ofiara ACTA

Utworzony przez Marcin, 26 stycznia 2012 r. o 21:56
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Student-pierwsza-ofiara-miedzynarodowych-porozumien-antypirackich,wid,14199686,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NASK to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa, przydziela domeny komputerowe i prowadzi ich rejestr. Jej szefem obecny ministre Szolnictwa Wyższego Kudrycka mianowałapłk Michaał Chrzanowskiego, były Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Teleinformatycznego ABW widać wyraźnie, że władza przygotowuje się do rozwiązania siłowego. Dąży konsekwnetnie do zmonopolizowania platfrom przekazu medialnego, przez eliminację nadawców niezależnych i jej niechętnych np TV Trwam z platform cyfrowych oraz do ocenzurowania internetu, tak aby móc pod byle pretekstem zamykać niewygoedne witryny internetowe np wPolityce, Niezależna.pl. ACTA to wstęp do cenzury Internetu. Rząd tuska aż przebiera nóżkami, żeby odciąć Polaków od oasttniego forum swobodnej wymiany myśli i opinii. tu wcale nie chodzi o własność intelektualną, ale o własność przestrzeni informacyjnej, ona jak za PRL ma należeć do jedynie słusznej Partii Obywatelskiej (niegdyś było Ludowej), bo ta, raz wziąwszy władzę, nigdy jej nie odda (dobrowolnie). Tylko dążenie do powiększenia i utrwalenia monopolu informacyjnego obecnej włądzy stanowić może uzasadnienie dla postępowania tuska, który pcha się z taką determinacją (większa nawet nie w sprawie hazardu i chemicznej kastracji) w tak niepopularny społecznie projekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...