Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedy to bydło w końcu się wytłucze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil czy to twoja cytryna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda malucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem Wam tak... normalnie aż się boję ruszać gdzieś na wakacje. czy naprawdę PL ma być krajem pijaczków za kierownicą? jeśli tak to na pewno dojdzie do tego że będziemy mieli kontrolę co 50km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Kiedy to bydło w końcu się wytłucze ?
Jak widzisz najczęściej taka ludzka pleść powoduje szkody u innych użytkownikó dróg. I nie skończą się takie przypadki dokąd będzie społeczna akceptacja jazdy po pijaku, dokąd takie puste blachary będą wsiadać do samochodu z napitymi karkami i mieć jeszcze z tego radochę. Nie karać więzieniem (bo to kara dla podatników), tylko porządny wpie....l i na pół roku do sypania wałów wzdłuż Wisły: przynajminiej będzie jakaś korzyść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Kiedy to bydło w końcu się wytłucze ?
oby nie przy spotkaniu z nami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem świadkiem tego zdarzenia i widziałem dokładnie jak policyjny radiowóz zjechał na pobocze a nawet na rów i potem z jednym wielkim piskiem ruszał za tą Cytryną to było coś takiego jak na filmach. Kierowca Kijanki policyjnej nie wiem jak to zrobił ale było to coś niesamowitego (na pewno ręczny był w użyciu), nie stracił prawie w ogóle prędkości po nawrocie. A potem widziałem jak już szedł za cytryną i po 10 minutach jak przejeżdżałem kilometr dalej widziałem jak już mieli cytrynę i leżało obok samochodu kilku mężczyzn. Wyczyn niepowtarzalny - serce mi stanęło jak widziałem tańczącego malucha a po ten ten cały pościg. Mile mnie zakoczyła postawa naszej policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawym czy auto citroen bylo poswiecone przez kleche a przynajmniej czy miało swiety obrazek w daszku lub rozaniec owiniety wokol wstecznego lusterka . Ech polskokatolicka obłuda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma z tym wspólnego ksiądz czy obrazek idż sie leczyć na nogi bo na głowe już za póżno ty tępy janku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...