Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany wiózł dziecko samochodem. Wpadł do rowu

Utworzony przez Gość, 16 września 2012 r. o 21:05 Powrót do artykułu
Co za deb***...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam dziś ten samochód przejeżdżając. Auto strasznie poobijane prawie jak po dachowaniu, oboje mieli dużo szczęścia w nieszczesciu. Przy samochodzie były dwa radiowozy policyjne więc myślałam, że to dziś sie wydarzyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany śmieć przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny prawie skuteczny sposób na piajnych kierowców, to przepadek auta, którym kierował pod wpływem na rzecz państwa. To byłby pierwszy dobry przepis, który jednocześnie wyeliminowałby pijanych z ulicy i podreperował budżet państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem gdzie była matka dziecka i dlaczego pozwoliła potencjalnemu bandycie zabić również dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet miał 1,01 a nie 2,16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muka napisał:
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany śmieć przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Dużo więcej wypadków powodują gówniarze poniżej 20 lat za kierownicą, którym wydaje się, że są Hołowczycem i Kuzajem w jednym, a kraśnickie ulice to tor wyścigowy lub rajdowy odcinek specjalny. Najwięcej zagrożenia (i wypadków) na drodze powoduje bezmyślna, pozbawiona wyobraźni brawurowa, niebezpieczna jazda i nadmierna prędkość. Jeżeli jeszcze połączone jest to z alkoholem lub narkotykami, to nieszczęście gotowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meg napisał:
Ciekawa jestem gdzie była matka dziecka i dlaczego pozwoliła potencjalnemu bandycie zabić również dziecko
... też w tym samochodzie niestety... pozostaje pytanie - czy tak samo szurnięta jak mąż czy tak zastraszona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meg napisał:
Ciekawa jestem gdzie była matka dziecka i dlaczego pozwoliła potencjalnemu bandycie zabić również dziecko
znam matke dziecka i nie mieszka ona zojciem dziecka, dziecko jest u ojca w weekendy i własnie w weekend doszło do tego wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patataj napisał:
... też w tym samochodzie niestety... pozostaje pytanie - czy tak samo szurnięta jak mąż czy tak zastraszona?
na pewno nie była to matka dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... też w tym samochodzie niestety... pozostaje pytanie - czy tak samo szurnięta jak mąż czy tak zastraszona?" ludzie jak nie wiecie jak to było to się nie wypowiadajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie jak nie wiecie jak to było to się nie wypowiadajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
facet miał 1,01 a nie 2,16
Po za tym miał immunitet,mogą mu wszyscy teraz skoczyć na kant WAŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...